Paja Patak ili Miki Maus?

Dita

Zainteresovan član
Poruka
158
Jao,Paja je genije!Patak nad patkovima!
Pravi kult!Kao mala sam bila mnogo ljubomorna na Patu..ma,nije ona za Paju.. :? ..nekako,vise sam smatrala da sam ja patka njegovog zivota..sad bas i ne mislim tako,ma dugo je vec sa Patom,pa uprkos svemu,mora se priznati da im je veza ozbiljna.
Paja je patak mog zivota! :D
A Miki je nekako..njuskalo.. :?
 
Paja je dakako na prvi pogled mnogo gotivniji od Mikija. Ali pitanje je šta se dešava na drugi, treći, nti pogled.
Meni se čini da se zapravo ne bih sa njim najbolje slagao, mnogo je histeričan.

S druge strane, Miki je sav onako dobar, fin i "politički korektan". Pravi degen, reklo bi se. Al opet, i to je na prvi pogled. Pretpostavljam da bi mi on mnogo bolje "legao"

Ne znam. nisam pametan
 
E nije,Paja je legenda...:D

images1ql0.jpg
 
Oš se svadjamo...Miki je ružan,ima velike uši i špicasti nos,pravi se pametan(političar:per:),samo da bi
se dodvorio Mini i ostao u njenoj kućici:evil:...Pajaaa jeee siromašni Bajin sestrić,patak iz naroda,ejjj:rtfm:...ima još
plus tri mala sirota sestića:Gaju,Raju i Vlaju i stalno se trudi da zaradi da ih izdržava dok idu u školu...:cool:
:hahaha:
Navijam za Pajuuu:besna:...ajmo za sad je 3:2(za Paju)..i imamo jednog uzdržanog koji se nećka i imamo jednog koji voli mačke:lol:...
imamo dvoje koji su povukli svoje glasove jer verovatno misle da sam ja politički nekorektna:mrgreen:
:cao:
 

Back
Top