Verovatnoca i statistika
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Verovatnoca i statistika

Zainteresovan član little smile (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Verovatnoca i statistika

Dragi forumasi, potrebna mi je pomoc svih onih koji imaju bilo kakve veze sa verovatnocom i statistikom i koji su, naravno, voljni da podele svoje ideje, iskustva, radove i sl. sa mnom. Dakle ovako, trebalo bi da radim seminarski koji ce da izucava nesto sto je sada aktuelno (kao sto su ranije bili aktuelni predsednicki izbori i sl.) i da sadrzi realne podatke (ukoliko je moguce). Posto ja vec danima pokusavam da smislim nesto originalno, a ne uspevam, zamolila bih vas da mi pomognete tako sto cete mi dati neku ideju (temu koju bih mogla da obradim), a najveca pomoc bi mi bio gotov rad, projekat, seminarski, mada sumnjam da je neko voljan (ukoliko je radio) da svojih ruku delo da makar na uvid, ako ne i na koriscenje, nepoznatoj osobi, tj. meni :wink:
    Nemam poznanika na fakultetima gde se izucava ova oblast, pa sam se obratila vama za pomoc
    Slagala bih kada bih rekla da mi nije hitno, ali ne znam kada ce osobe koje zaista imaju veze sa statistikom da dodju u dodir sa ovom temom!?

U svakom slucaju hvala puno svima i veliki pozdrav!

Milena Stats
    Guest

Podrazumevano evo

Sta ti treba za statistiku? I ja to trazim... Nasla sam neko istrazivanje... javi ako ti nadjes nesto... pomoci cu

Učlanjen
    01.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Juhu :-)

Citat Original postavio Milena Stats
    Sta ti treba za statistiku? I ja to trazim... Nasla sam neko istrazivanje... javi ako ti nadjes nesto... pomoci cu
    Taman sam se uplasila da mi niko ni na kakav nacin nece pomoci ... Najpre, hvala sto si procitala temu! No, posto jos uvek nisam sigurna sta sve moj rad treba da obuhvati (gledala sam radove nekih studenata, ali mi nekako izgledaju 'shupljikavi' i 'nedoreceni', nepotpuni i sl.), ne mogu ti tacno precizirati sta mi je potrebno. U svakom slucaju trazim i dalje, na zalost niko mi ne javlja nista. Zaposlila sam drugaricu koja studira PMF da se raspita na smeru 'Verovatnoca i statistika' kako to kod njih funkcionise, jer pretpostavljam da su oni najkompetentniji za davanje saveta, jer ipak se time bave i samo to izucavaju.
    Volela bih da malo vise porazgovaramo o ovome, ali ne javno, vec ako ti nije problem posalji mi privatnu poruku, pa mozemo i mail-ove da razmenimo i da zapocnemo diskusiju
    Moze da se desi (ako je i tebi potreban seminarski za fakultet) da smo koleginice, tj. da studiramo isti fakultet 8)
    U svakom slucaju javi se na PP ako zelis!

Veliki pozdrav!

Domaćin andja_stay_cool (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano ...........H HE

PA NPR. MOGLA BI DA IZRACUNAS KOLIKO JE VEROVATNOCA DA JA DOBIJEM NA LOTOU (MADA GA NE IGRAM, PROSTO MI DODJE DA PLACEM KAD VIDIM ONE REDOVE...)!!!

Učlanjen
    01.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio andja_stay_cool
    PA NPR. MOGLA BI DA IZRACUNAS KOLIKO JE VEROVATNOCA DA JA DOBIJEM NA LOTOU (MADA GA NE IGRAM, PROSTO MI DODJE DA PLACEM KAD VIDIM ONE REDOVE...)!!!
    Pa i razmisljam vec nedelju dana o temi igara na srecu i sl., posto su trenutno aktuelni i 'LOTO' i kladjenja i sl. U svakom slucaju na neki nacin podrzala si moju ideju, a sto se verovatnoce dobitka tice, razmisli samo koliko su te igre navlakuse, a koliko deo realnosti :wink:

Domaćin andja_stay_cool (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano uh

redovi za loto: prvi znak da je zemlja siromasna, onda smo mi na rubu propasti jer su redovi kilometarski...

Slične teme

1. rulet-verovatnoca
    Autor orfaneli u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.06.2012., 17:15
  2. verovatnoca dobijanja USA vize?!
    Autor PUKLAmiSTIKLA u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 03.03.2010., 23:25
  3. ljubav i verovatnoca
    Autor dragojIo u forumu Muškarci
    Odgovora: 8