Driv3r IZASO!

Pandemonium

Zainteresovan član
Poruka
458
21.gif
 
Evo ja sam ga veceras igrao. ono sto imam da kazem jeste da je DJUBRE JEDNO NEOPTIMIZOVANO.
Imam Amd Barton 2500+ 9600 XT i 768DDR.
posto su kreteni skinuli sa konzole (OPET) tako lose ide da je to tragedija.Upravljanje su takodje zeznuli....
Moj konacni komentar jeste : UZAS!!!! :evil:
 
El Muerte:
Evo ja sam ga veceras igrao. ono sto imam da kazem jeste da je DJUBRE JEDNO NEOPTIMIZOVANO.
Imam Amd Barton 2500+ 9600 XT i 768DDR.
posto su kreteni skinuli sa konzole (OPET) tako lose ide da je to tragedija.Upravljanje su takodje zeznuli....
Moj konacni komentar jeste : UZAS!!!! :evil:
Ne? :(
 
Nije promasaj ,nego ima nekih hardverskih problema .Jer na nekim zvjerima od kompjutera je usporen pri 800x600 na low detaljima , a na nekim mnogo losijim kompjuterima ide sasvim normalno na 1024x768 sa medium detaljima .
Koji je hardver optimiziran koji nije ,to niko nezna ,zato neznaci vam nista ako na recimo gore navedenom Bartonu 2500+ 9600 XT i 768DDR nije ok, na vasem se moze desiti da je odlican.
Ako se desi da bas na vasem racunaru je usporen ,onda vam savjetujem da pricekate patch .
P.S.Ovo prenosim iskustva osoba sa oficijalnog foruma ,na kojem sam aktivan clan ,pa sam tako upoznat sa situacijom .
 
Sa oficijalnog foruma? A kada su oni imali ista pametno da kazu? Bez uvrede........ne mislim na tebe.HVALA BOGU NA PIRATIMA :) Evo sada jedna ZVANICNA informacija od mene: Probano na 2 mashine....ovj Barton je moja a druga je bratova 2000+ 9200 128 Mb 512 DDR. Na ovoj konfiguraciji se ne moze igrati. Juce sam igru dao drugaru pa cemo videti kako njemu ide na AMD 64 3000 + 1Gb DDR ATI X700 Pro. A za svaki slucaj prenecu vam komentar i sa Intela 3 Ghz 1 Gb DDr GF 6600 GT!
Moram dodati da ju zvuk takodje debilno uradjen....hardverski tj. 5.1 sistem je ocajan kao i zvukovi automobila (samo 3-4 razlicita zvuka). UZAS! :(
No, najtuznia je cinjenica da je Atari pokusavao da kopira GTA Vice City. Ovo nije DRIVER nego GTA-VER :(
Cekao sam ovu igru kao blesav i kada vidim nesto ovako..........naprosto mi dargo sto ce Atari bankrotirati. Evo poredjenja: optimizovana je gore od Deus Ex 2. Ko je igrao ovu igru svestan je o kakvom uzasu govorim. Uostalom nije samo optimizacija problem. Po mom skromnom misljenju , grafika je ispod proseka za danasnje standarde. Ozbiljno vam kazem......da su ostavili grafiku iz prvog dela...igra bi bila bolja. Mislim da su cak i texture gore. Dodali malo drveca, ispravili par propusta i izbacili kao 3 deo.... Uostalom videcete o cemu govorim....
 
Postujem tvoje misljenje ,ja licno ga jos nisam probao jer ovdje nije jos dosao ,pa kad probam onda mogu da dam svoje misljenje o igri ,sada samo pretpostavljam po pricama posjetilaca gore spomenutog foruma gdje je recimo u glasanju sta mislite o igri najvise glasova pripalo
odlicna i veoma losa ,tako da cu pricekati dok dobijem igru i vidjeti kako ce to sve raditi na mom racunaru .
Mada i ja licno mislim da je Reflections dosta popustio i pokusao da kopira GTA ,meni se vise svidja Driverov (realnan) pristup igri nego GTA (arkadan) pristup ,zato mi je krivo sto je Reflections posao stazama GTA .
 
El Muerte:
Sa oficijalnog foruma? A kada su oni imali ista pametno da kazu? Bez uvrede........ne mislim na tebe.HVALA BOGU NA PIRATIMA :) Evo sada jedna ZVANICNA informacija od mene: Probano na 2 mashine....ovj Barton je moja a druga je bratova 2000+ 9200 128 Mb 512 DDR. Na ovoj konfiguraciji se ne moze igrati. Juce sam igru dao drugaru pa cemo videti kako njemu ide na AMD 64 3000 + 1Gb DDR ATI X700 Pro. A za svaki slucaj prenecu vam komentar i sa Intela 3 Ghz 1 Gb DDr GF 6600 GT!
Moram dodati da ju zvuk takodje debilno uradjen....hardverski tj. 5.1 sistem je ocajan kao i zvukovi automobila (samo 3-4 razlicita zvuka). UZAS! :(
No, najtuznia je cinjenica da je Atari pokusavao da kopira GTA Vice City. Ovo nije DRIVER nego GTA-VER :(
Cekao sam ovu igru kao blesav i kada vidim nesto ovako..........naprosto mi dargo sto ce Atari bankrotirati. Evo poredjenja: optimizovana je gore od Deus Ex 2. Ko je igrao ovu igru svestan je o kakvom uzasu govorim. Uostalom nije samo optimizacija problem. Po mom skromnom misljenju , grafika je ispod proseka za danasnje standarde. Ozbiljno vam kazem......da su ostavili grafiku iz prvog dela...igra bi bila bolja. Mislim da su cak i texture gore. Dodali malo drveca, ispravili par propusta i izbacili kao 3 deo.... Uostalom videcete o cemu govorim....

e ajde bas vidi kako radi na ostalim kompovima , koliko mi se cine kod mene nece zigurno da sljaka amd 1700+ MX420 64 mb 512sdram , ali cu je uzeti posto ce ova sadasnja masina uskoro da leti u kantu , i probacu je kod druga.
 
uzimam ga veceras nemogu da verujem da je toliko los
gledao sam neki gameplay snimak davno
igrica je izgledala pristojno
a uostalom od ataria netreba ocekivati puno
jer cu g*vno od firme
 

Back
Top