Mensa

[Nece tamo niko da ti govori kako si pametan (jer ne bi bio tu da nisi). Tamo se okupljaju razliciti ljudi zbog druzenja i zezanja a ima i gomila popusta za clanove (od putovanja do...)
 
Testirala sam se prošle godine, ali na žalost nisam imala dovoljno za učlanjenje... dobila sam rezultat IQ 128 :(
Baš sam se razočarala jer bi mi to članstvo povećalo konkurentost (možda) za neke stipendije koje jurim. To je i bio moj razlog za odlazak na testiranje. Nisam fan Menze nikad bila... vodila sam se ličnim interesom. Pokušaću ponovo jer sam u prethodnoj turi bila bolesna, pa ne znam koliko je to uticalo na rezultat. A radiću i neku pripremu za test, čisto da naviknem svoju percepciju na one crteže.
Radila sam neke druge testove, koji daju više informacija o mojim sposobnostima i profilisali su me kao osobu sa izuzetnim verbalnim sposobnostima...jbg, ko da to nisam i sama znala :roll:
 
"Nisam fan Menze nikad bila..."
Znači, zato si ti tako žgoljava... :(


p.s. obratite pažnju... sada će njena slika da šmugne iz profila.

p.s. ma dobro, znam da je nije skinula. ma sad će ona... strpite se još samo malo... čim završi priču o zubima i otrovnim kaladontima, valjda će se setiti da pogleda ovu stranu... a onda... he,he
 
ja sam bila jedne godine i nisam produzavala clanstvo.meni je bilo smor na tim vidjanjima,kao igramo pikado i blejimo(neki kafic na skadarliji)bile su i neke zurke pa dodju i oni koji nisu clanovi a onda ih malo palimo posto oni misle da smo ko zna sta.bio neki bane predsednik,svidjuckao mi se.
ali to mi nista nije pomoglo pri potrazi posla,mada sam navodila uredno.pitaju "a sta je to mensa?"
eto.
to je o beogradskoj mensi
 
a koja si ti znash li anu b ili milicu b. secam se baneta on je kasnije vezan za neku aferu.
i ja tako ali nisam produzhila plasim se da ne poludim kao ti likovi tamo. ali lepo je shto ti stizhu mailovi posto imash mensinu mailing listu. pa ti kao neko pishe. ali mozda i dam pare sada da se pravim vazhna. u stvari me mrzi da odnesem uplatnicu. isla sam jednom na roshtilj kod n.s. ali me drugarica tadashnja zvala pa ja s njom. eto sad znate da sam i ja. mada ti likovi sto su u vrhu organizacije se igraju politike a ostali pricaju o logickim igrama. sta znam mozda to nekad nekom i sluzhi. upoznala sam jednu curu pa smo se i druzile neko vreme. ma i nije bas tako lose mada se nisam previse bavila time. valjda su izvukli neke popuste (kurs za mape uma: )) i mozda za neke koncerte, mozda je to u ns i jace od beogradske.

a to sto nisi prosla ja isla sa drugarom koji je bash klikeras i on nije prosao. rekao je da bas upinjao da resi neke teske valjda se isprepadao bio u nekoj krizi i tako a ja nekako nategnem i predjem crtu imala sam srece. lazhna skromnost.
mada resavala sam neke testove po netu tu sam uvek bila prosek
 
jagodica:
a koja si ti znash li anu b ili milicu b. secam se baneta on je kasnije vezan za neku aferu.
i ja tako ali nisam produzhila plasim se da ne poludim kao ti likovi tamo. ali lepo je shto ti stizhu mailovi posto imash mensinu mailing listu. pa ti kao neko pishe. ali mozda i dam pare sada da se pravim vazhna. u stvari me mrzi da odnesem uplatnicu. isla sam jednom na roshtilj kod n.s. ali me drugarica tadashnja zvala pa ja s njom. eto sad znate da sam i ja. mada ti likovi sto su u vrhu organizacije se igraju politike a ostali pricaju o logickim igrama. sta znam mozda to nekad nekom i sluzhi. upoznala sam jednu curu pa smo se i druzile neko vreme. ma i nije bas tako lose mada se nisam previse bavila time. valjda su izvukli neke popuste (kurs za mape uma: )) i mozda za neke koncerte, mozda je to u ns i jace od beogradske.

a to sto nisi prosla ja isla sa drugarom koji je bash klikeras i on nije prosao. rekao je da bas upinjao da resi neke teske valjda se isprepadao bio u nekoj krizi i tako a ja nekako nategnem i predjem crtu imala sam srece. lazhna skromnost.
mada resavala sam neke testove po netu tu sam uvek bila prosek

NISI PROŠLA ?!? :shock: Ne mogu da verujem !!! :shock:
 
jeste, moje namere su niske, vredne prezira
sve što me zanima je da budem bolja od 98% populacije i to im svakog momenta naturam na nos

mislim.... mogu i ovako, ali članstvo u Mensi ti daje neki veliki autoritet da vrednuješ ljude

ja se sada nalazim u MENSA paklu
uskoro stižem do čistilišta, a onda me možda i prime

bar mislim da ide tako
jer ja neću njih da primim
 
cekash rezultate testa? ma dobro to je samo glupi test ti si bolja od 99.99%

a nisam procitala.. :I

pa jesi bolja poshto su mensashi zli jer misle da su pametniji, a ti ne mislis, samim tim si bolja

eh...ne ide mi

am nemam pojma zaebala si me sada ali sam pojela sav kikiriki ne znam shta cu
 
jeste :lol:
napraviću neki kult
i svim svojim sledbenicima ću narediti da redovno peru zube
oni će me obožavati svojim velikim sjajnim zubićima
 
ja sam koristila neku pastu Silver Care nekoliko meseci
i onda sam dobila neki feler na jeziku
ukucala u google svoje simptome
i došla do soor-a
to su neke gljivice koje dobijaju bebe ponekad
boleo me je jezik i bio je malo beo

pošto sam ustanovila gljivice
pretpostavila sam antibiotik... pretpostavila sam triklosan
jbt, ta fu.c.k.i.n' pasta ima opasan otrov (da... otrovi su obično opasni) u sebi
koji se koristi za sredstva za čišćenje i bla, bla
čim sam prestala da je koristim nestao je s.h.i.t na jeziku
a čitam neke preporuke zubara kao triklosan je super aktivan sastojak u pastama
pa to je otrovčina
čitajte sadržaj
ja koristim colgate herbal white... tamo nema triklosana
 

Back
Top