Dugo gasenje
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Dugo gasenje

Zainteresovan član marko47 (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Dugo gasenje

Kad pritisnem svich off komp radi saving files i loging off ali kad dodje windows is shuting down anda prestane da radi i ceka minut zatim pocne i ugasi se.Pomozite mi ovo me izuzetno nervira

Domaćin
    Učlanjen
    21.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Komp se "spušta" CEO minut!!!

Citat Original postavio marko47
    Kad pritisnem svich off komp radi saving files i loging off ali kad dodje windows is shuting down anda prestane da radi i ceka minut zatim pocne i ugasi se.Pomozite mi ovo me izuzetno nervira
    Uzimaj redovno Vitamin B kompleks sa ekstraktom zelenih biljaka (preporučena doza: 1 tableta dnevno uz obrok).
    Pored opšteg blagotvornog dejstva, vitalizuje rad nervnog sistema (posebno kod prevencije od stresa).
    Svako dobro...samo cool..

Zainteresovan član marko47 (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Komp se "spušta" CEO minut!!!

Citat Original postavio Omen
    Uzimaj redovno Vitamin B kompleks sa ekstraktom zelenih biljaka (preporučena doza: 1 tableta dnevno uz obrok).
    Pored opšteg blagotvornog dejstva, vitalizuje rad nervnog sistema (posebno kod prevencije od stresa).
    U sto si mi pomogo.

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Da li koristis IE? Moze da dodje do toga ukoliko ti je Temporary internet file folder prebukiran. Ukoliko je to problem jednostavno resenje: Otvoris internet explorer, kliknes na Tools->Internet Options->General i tu imas Temporary Internet File gde kliknes Delete files. Ako zelis da ti se Temporery Internet file sam prazni lepo odes na Start->Settings->Control Panel, izaberes Internet, otvoris Advanced i pod Security oznacis Empty Temporary Internet file folder when browser is closed.

Zainteresovan član Каспер (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Komp se "spušta" CEO minut!!!

Citat Original postavio Omen
    U sto si mi pomogo.
    Omen je dama pa joj se tako i obraćaj.

A što se tiče tvog problema ako koristiš Norton Antivirus možda je on uzrok pa bi njegova reinstalacija mogla da pomogne (ovo je predlog iz iskustva)...

Slične teme

1. Gašenje XP-a
    Autor Qdar u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.06.2005., 01:27
  2. GAsenje
    Autor mexxx u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.08.2004., 18:47
  3. Gasenje
    Autor Inglwood u forumu Programiranje
    Odgovora: 5