Kolege sa Pravnog fakulteta...

Kartagina:
Zanima me koliko mogu da se oslonim na onu knjigu testova od ranijih godina sto se samog prijemnog tice, posto mi neko kaze da je to dobra osnova i da je tu u principu dosta pitanja, a neko mi, pak, kaze da ne smem da se oslanjam na to...pa??? Hvala

Ako mislis na informator, naravno da mozes da se oslonis, ali oprezno, nemoj da ucis po informatoru, nego vezbaj po njemu, tu postoji velika razlika!
Srecno!
 
E sad ja nesto da pitam!
Sta mislite o Hiberu? Jel stvarno tako zeznut taj njegov pismeni deo?
A o Milovanu Mitrovicu iz sociologije? Jel tacno da se skriptom moze poloziti?
E na kraju... Kako mogu da prijavim naknadno ispit, posto ovi na salteru kazu da ne moze vise, a ustvari moze ako ti potpise licno profesor!
Help!
Znam da je junski rok i da ucite, ali pomagajte ako znate!
Ja sam polozila Opstu i Nacionalnu.
Mirkovic je super profesor, ne kukajte ljudi, pozloicete samo izadjite kod njega, kakva Olga kakva Stefanovski, samo Mirkovic!

Pozdrav kolege,
 
Ne mogu da verujem koliko su pravnici lenji!? Ja nisam takva :D :D :D Dok vi meni odgovorite, ja upsela da prijavim naknadno Sociologiju kod Mitrovica.
Cula sam da je strava covek, sto sam se nekim delom i sama uverila!
Ima neko komentar mozda? Naravno, da mi odgovori pre septembra, jer polazem u junu :D
 
Posto sam ja ovde izgleda jedina budna...
Da, moguce je, ali sve zavisi od konkurencije. Tj. od prijava. Ali prvog dana se radi od 8h, 12h, 14h i 17h... Tako bese...
E sad ako imas enkog druga, tj. nekog s kim bi zelela da se dogovaras, tj. da budes u istom amfiteatru...Slusaj!
Kad kupujes prijavu, odi s tim i kupite zajedno i istom vreme. Razumes, ako je tvoja prijava recimo br. 104..njegova ce biti 105... I bicete zajedno, kapiras?
Ako nesto ne razumes, pitaj!
Srecno, buduci kolega :D
 
Pa na forumu je bilo samo par ljudi koji su ostavljali postove na temama koje nemaju veze sa fakultetom i oni su bili nesto aktivniji,ali je bilo i dosta drugih koji s'vremena na vreme postave neko pitanje (na koje i meni treba odgovor) ili daju neku informaciju od koristi za sve koji trenutno spremaju taj ispit (kao sto je spisak ispitnih pitanja i sl.). Tako da bi meni znacilo da proradi a ako se promeni adresa bilo bi lepo da nas o tome obaveste ovde :roll:
 
nisam ni znao da ne radi! zato sto sam ja napravio ikonicu na desktopu i cim kliknem na nju, odmah mi otvori forum, i ne moram da se logujem itd... posle nekoliko zalbi sam probao da se konektujem kucajuci adresu i nisam uspeo. zvao sam momka koji nam je napravio forum i obecao mi je da ce ga uskoro osposobiti.
neko je dobro primetio da je dobro registrovati se! :)

izvinjenje i pozdrav svima!
 

Back
Top