Kako opstati posle prevare u braku?

ivab:

A kazi mi jel te uhvatio na gomili...
fuck2.gif
 
tesko...mislim da bi meni u takvoj sitaciji bilo cak nemoguce da ostanem u braku...mozda ondak bolje i da se ne udajem :?
ma,kako,bre,da ga gledas u tu pokvarenu facu bez obzira koliko ga volis?! :x kako da spavas s njim kad znas da te ne postuje? :evil: da mu je njegovo uzivanje prioritet u odnosu na zajednicke godine zivota,na sve sto si mu pruzila? :o leteo bi on meni kroz prozor,a to sto bih ja posle umirala od tuge i sekla vene,to je vec moj problem! :twisted:
RAZVOD :!: :!: :!:
kad to jednom pocne,tesko se zaustavi...retko koji se iskreno pokaje...ponekad mu mozda i treba pruziti sansu.ponekad.kad-na tebi je da procenis.mi ne znamo kakav je konkretno vas odnos.ljudi su razliciti :wink:
 
peach:
tesko...mislim da bi meni u takvoj sitaciji bilo cak nemoguce da ostanem u braku...mozda ondak bolje i da se ne udajem :?
ma,kako,bre,da ga gledas u tu pokvarenu facu bez obzira koliko ga volis?! :x kako da spavas s njim kad znas da te ne postuje? :evil: da mu je njegovo uzivanje prioritet u odnosu na zajednicke godine zivota,na sve sto si mu pruzila? :o leteo bi on meni kroz prozor,a to sto bih ja posle umirala od tuge i sekla vene,to je vec moj problem! :twisted:
RAZVOD :!: :!: :!:
kad to jednom pocne,tesko se zaustavi...retko koji se iskreno pokaje...ponekad mu mozda i treba pruziti sansu.ponekad.kad-na tebi je da procenis.mi ne znamo kakav je konkretno vas odnos.ljudi su
razliciti :wink:

Po 1000-ti put ne pricajte napamet kada neznate detalje, inace izgleda kao pucanj u prazno.....pozdrav!
 
A odgovor za ivab
Mislim da se prevara moze prevazici... ne samo u braku (mislim, zasto je nesto sad vece nego recimo kad si par godina sa nekim u vanbracnoj vezi)... ALI sa PUNO razgovora... da nadjete razlog njegovoj/njenoj prevari... da pokusate da zajedno uklonite razlog... da PUNO komunicirate... i da jako blisko i iskreno razgovarate...
Naravno, to se odnosi samo na one koji su u braku/vanbracnoj vezi, a iskreni su prema sebi i partneru u vezi svojih osecanja i misle da je TO ono pravo...
 
peach:
Nadya:
Naravno, to se odnosi samo na one koji su u braku/vanbracnoj vezi, a iskreni su prema sebi i partneru u vezi svojih osecanja i misle da je TO ono pravo...
pa kad su tako iskreni i misle da je to pravo,sto koji q varaju?! :shock:

Jer imaju neki nerazreshen problem iz zajednicke proslosti... pa se na taj nacin ispoljio.
A i ne mora da bude zajednicka proslost, vec individualna.
 
Nadya:
peach:
Nadya:
Naravno, to se odnosi samo na one koji su u braku/vanbracnoj vezi, a iskreni su prema sebi i partneru u vezi svojih osecanja i misle da je TO ono pravo...
pa kad su tako iskreni i misle da je to pravo,sto koji q varaju?! :shock:

Jer imaju neki nerazreshen problem iz zajednicke proslosti... pa se na taj nacin ispoljio.
A i ne mora da bude zajednicka proslost, vec individualna.

Znači da kad imaš problem i ne znaš kako da ga rešiš ti lepo prevari svog partnera/ku da bi se šta?
Osećao bolje, rešio se trenutne napetosti, privremeno ga gurnuo u ćošak?
Mislim stvarno.....................
Izgleda da sam van sveta čim mi takvo rešavanje problema nije "sasvim prihvatljivo" (normalno).
 
Oprosti mu. Ali nemoj da zaboravis to sto je uradio. Ako ste u braku... Nisam citao od pocetka tako da ne znam sta se desilo.

Ako niste u braku, ne oprastaj, ne zaboravljaj i uzvrati udarac. "Ko tebe kamenom, ti njega ciglom" - Mahatma Gandi II -

Ako je samo ljubav u pitanju, muci ga dok se ne preda u potpunosti. I nisam mislio da ga peces na laganoj vatri. Ucini nesto kako bi te pozeleo jos vise, a onda mu se nemoj predavati neko vreme.

Mada postoje i radikalnije mere. Rent-a-killer. Posaljes mu jednog placenika, on odradi prljavi deo posla. A ti u medjuvremenu ga zaprosi, nateraj ga da potpise neki predbracni ugovor u kojem si ti jedini naslednik njegove imovine.

Postaces jedna bogata devojka. Sta mislis, otkud meni ovolike pare???

:twisted:
 
Selena:
Znači da kad imaš problem i ne znaš kako da ga rešiš ti lepo prevari svog partnera/ku da bi se šta?
Osećao bolje, rešio se trenutne napetosti, privremeno ga gurnuo u ćošak?
Mislim stvarno.....................
Izgleda da sam van sveta čim mi takvo rešavanje problema nije "sasvim prihvatljivo" (normalno).
Ne, kad imas problem, uglavnom nisi svestan istog. A u ovom slucaju, ne planiras da se osvetis nekome, niti teras nekog negde... vec je to tvoja slabost... koja se ispolji pre ili kasnije, zato sto nije resena.
Ali tada kada se ispolji, tada je prekasno, jer je steta napravljena... i na partneru je da li ce te ostaviti da se sam batrgas sa tim problemom ili ce ti pomoci da ga zajedno resite i time jos ojacate svoju vezu.
A to sve zavisi od vas dvoje, koliko ste iskreni jedno prema drugome, koliko su vam osecanja jaka i koliko vam je stalo jedno do drugog.

Naravno, ne znam procenat koliko ljudi ovo uspeva zajedno da prebrodi, ali sigurno nije veci od 10-15%... iz jedne jedine stvari... ISKRENOSTI!
 
Da je prevara ikada u redu-nije.Ona se nikada nemoze opravdati.Ako ljudi imaju neki licni problem jedni sa drugima ili sami sa sobom neka ga rese,a neka necine prevaru jer ona nikada nije u redu.
Sa druge strane,sve se moze oprostiti,to je stvar slobodnog licnog izbora.
 

Back
Top