Vesna Radusinović

  • Začetnik teme vinhelmina
  • Datum pokretanja
Vesna...........Je legenda.Vi svi ovde kao nesto komentaristete,a niko nije procitao njenu knjigu.....ona je cool stvarno!Ja sam procitala ''Ona i Ona'' i knjiha je cool.......
 
ONA JE JEDNA SRECNA OSOBA JER JE TOLIKO GLUPA DA NE MOZE BITI SVESNA TOGA. INACE ISFEMINIZIRANI MARIC JOJ NIJE SUPRUG VEC COVEK SA KOJIM LECI KOMPLEKSE. I ONA NJEMU IMPONUJE, NARAVNO. TOLIKA KOLICINA PRIMITIVIZMA SE NE SRECE CESTO.
INACE, ONA NIJE KNJIZEVNIK.
 
Misljenje o njoj i njenoj knjizi?
Pa, danas svako moze da napise knjigu,
zbog takvih kao sto je ona, koji imaju para da
plate objavljivanje, mnogi talentovani ljudi, koji stvarno umeju da pisu i imaju sta da kazu, ne mogu da nadju izdavaca.
 
Upravo zbog takvih "knjizevnika" Ja sam prolio litre krvi da bi uspeo da objavim nesto kvalitetno.
Kako moze uopste da se dovodi u pitanje kvalitet takve literature koja je sve drugo osim iskrena,ali,ah,smrc,tako pitka da prosto ne moze nikoga da ostavi ravnodusnim.
Zahvaljujuci takvim ljudima pravi ljudi,oni koji su se kao ja zekleli da ce postati pisci,koji krecu od toga da zive od svog rada ne mogu da objave nista jer njihova dela imaju prioritet,a nama sta ostane.
Ali tome dolazi kraj,jer sam poceo da ih udaram tamo gde su najosetljiviji,i iskreno se nadam da ce Radusinovicka i slicni njoj uskoro docekati svoj kraj pod naletom nove mlade snage iskrenih knjizevnika.
 
apotekarka:
Žena prodaje li prodaje....ali, nije li većina naroda takvog mentalnog sklopa da je glasala za Slobu a posle za radikale, to je taj senzibilitet i taj afinitet...
Sto volim kad mi ovakve osobe poput apotekarke daju analizu mentalnog sklopa nacije,naprosto dobijem napad zelje da predjem na drugu stranu...

Usput,komentar knjige i pisca zbog koga sam se i javio...kic...sund...u dve reci.
 
Vesna je divna zena, i ko je ne poznaje, zamolila bih ga, da ne komentarise nista!
Vi nemate ni grama skole, pa vam je krivo!
Uspela je u zivotu, izborila se sa mnogim mukama i nesrecama koje su je zadesile, zena za primer, a vi se nalazite pametni da komentarisete nesto, i da je vredjate.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vesna je divna zena, i ko je ne poznaje, zamolila bih ga, da ne komentarise nista!
Vi nemate ni grama skole, pa vam je krivo!
Uspela je u zivotu, izborila se sa mnogim mukama i nesrecama koje su je zadesile, zena za primer, a vi se nalazite pametni da komentarisete nesto, i da je vredjate!

A ti im baš sasu u lice posle pet godinica.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zanima,me sta mislite o njoj......da li ste procitali tu knjigu,da li mislite da je Vesna hrabra,ili da samo folira.......
O njenoj knjizi (obala muskaraca, ostrvo zena-tako nekako, cini mi se) mislim isto sto i o njoj-glupo, povrsno stivo, neupotrebljivo cak i za cekanje kod frizera, jedna od retkih stvari koju nisam uspela da doticam, stilska katastrofa, nezanimljivo, folirantski, preforsirano...za izbegavati
 
O njenoj knjizi (obala muskaraca, ostrvo zena-tako nekako, cini mi se) mislim isto sto i o njoj-glupo, povrsno stivo, neupotrebljivo cak i za cekanje kod frizera, jedna od retkih stvari koju nisam uspela da doticam, stilska katastrofa, nezanimljivo, folirantski, preforsirano...za izbegavati
Da, slažem se, čitajući njenu knjigu imao sam utisak da je knjigu pisala nekakva mala, koja bi da preko noći postane velika devojčica.
 
Vesna je tipican predstavnik pink (ne)kulture ...jos jedna pojava iz gomile onih ciji rad ne vredi ni pisljiva boba . Pardon ,ne bi trebao da vredi da je u ovoj nasoj ucmaloj sredini drugaciji sistem vrednosti ...nazalost nije :confused: !
 
"Vesna je divna zena, i ko je ne poznaje, zamolila bih ga, da ne komentarise nista!
Vi nemate ni grama skole, pa vam je krivo!
Uspela je u zivotu, izborila se sa mnogim mukama i nesrecama koje su je zadesile, zena za primer, a vi se nalazite pametni da komentarisete nesto, i da je vredjate! "


Sta njene muke koje je resila imaju veze sa kvalitetom njenih knjiga?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne poznajem je lično i ne znam kakva je osoba ali sve što je napisala a što je meni dopalo ruku je bljak.
Razumem da se u Srbiji ne prodaje mnogo kvalitetnih knjiga jer se čitalačka publika masovno lepi za gluposti. Jasno mi je i da se piscu koji želi da živi od svog rada više isplati da piše neke lake romane bljutave radnje nego nešto umnije. Ne osuđujem to, i ja bih da imam vremena i živaca pisala nešto što će da se rasproda kao Skandal ...

Kod Vesne mi ne smetaju teme o kojima piše nego način na koji piše. Čak i najgluplja i najpovršnija tema može da se obradi simpatično i bezveze a njene knjige spadaju u ovu drugu kategoriju. Na stranu što nema dublje umetničke vrednosti (koju i ne očekujem od nje) - knjige su loše napisane, nezanimljive, šturo se izražava, loše konstruiše rečenice. Uz sve to ona mi se ne dopada kao pojava. To što piše romane za razonodu ne znači da mora da fura imidž kičerajke, gostuje u svim low-budget talk show emisijama, priča gluposti, prenemaže se ... jednostavno mi je odbojna kao pojava.
 
Vesna je divna zena, i ko je ne poznaje, zamolila bih ga, da ne komentarise nista!
Vi nemate ni grama skole, pa vam je krivo!
Uspela je u zivotu, izborila se sa mnogim mukama i nesrecama koje su je zadesile, zena za primer, a vi se nalazite pametni da komentarisete nesto, i da je vredjate!

A od kad se pamet izražava u gramima? :mrgreen:
Čitala sam odlomak Grešnice, očajno je...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top