Ubistvo ucenika
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Ubistvo ucenika

Početnik
    Učlanjen
    07.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ubistvo ucenika

Убиство петнаестогодишњег дечака поново неки користе за скупљање јефтиних политичких поена. Па да, најбоље се заради на туђој муци.
    И каже тај министар Вуксановић да ће да уведе кордон око школа, пси, водени топови, борна кола, тенкови... Само на коју ли ће страну да окрене цеви? Гњида једна! Вашка! Тако бива кад се црвени офарбају у плаво.
    Трагедија која се десила је већ ствар судства (нажалост морам да кажем нашег усраног судства).
    У тој демократији о којој сви маштају, америчкој демократији, та деца би била, за пример осуђена на вишегодишње затворске казне, с тим што би до пунолетства била у поправном дому, а за осамнаести рођендан би добила на поклон затворску ћелију, а после нека је бог на помоћи њиховим гузама.
    Кривично дело је учињено. Деца треба да схвате да цена која се плаћа за последице недела може да буде превисока. Зато се уради документарац о несрећној судбини та три дечака и пушта се у оквиру школске наставе на тему шта се деси ако човек не научи да обуздава своје нагоне, а један је и нагон за убијањем.
    Овако познајући наше судство, кад се стишају страсти испашће да је несрећни дечак сам крив што је убијен, ко и покојни премијер Ђ.

Početnik
    Učlanjen
    18.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ubistvo ucenika

Izgleda da će ovaj bodljikavu žicu oko škola.
    Zamislite da takvu izjavu daje ministar prosvete i sporta

Početnik
    Učlanjen
    18.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vaxy
    Трагедија која се десила је већ ствар судства (нажалост морам да кажем нашег усраног судства).
    E pa nemoj tako druže!
    Treba to malo suptilnije da kažeš kao npr. izmazano fekalijama. Inače potpuno te razumem. To je po Frojdu. Pohlepni ljudi nikad nisu prevazišli taj period psihološkog razvoja.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Koji su to bolesnici!
    Od tolikih cigana, muslimana, hrvata...
    Manijaci su pretukli Srbina!

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio CIKLON B
    Koji su to bolesnici!
    Od tolikih cigana, muslimana, hrvata...
    Manijaci su pretukli Srbina!
    :shock:
    i ti kazes da su oni bolesnici...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I jesu bolesni
    Bolesno je ubijati Srbe pogotovu ako si i sam Srbin
    Ako vec imaju potrebu nekoga da ubiju
    neka to bude u opstem interesu.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

jesi ti iz JSOa...mislim oni su imali "najsvetije pravilo da nikad ne ubijaju Srbe, ni po koju cenu"...
    a, za Djindjica im se omaklo...

ali, da ne pretvaramo ovo u jos jednu temu o Djindjicu...

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Citat Original postavio Nexus 6
    jesi ti iz JSOa...mislim oni su imali "najsvetije pravilo da nikad ne ubijaju Srbe, ni po koju cenu"...

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?p=831026&highlight=#831026

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

aaaaaaaa...hvala, gigule...

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

aaaaaaaa...hvala, gigule...
    he he... molim

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Одвратно, МРЗИМ ВУКСАНОВИЋА!!!! Тај човек може да прича 2 сата и ништа не каже. Још јаче је када каже: "Деца ће имати 20% мање ствари за учење и 20% више за игру"!!! Мајмун

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Citat Original postavio Cupi NS
    Одвратно, МРЗИМ ВУКСАНОВИЋА!!!! Тај човек може да прича 2 сата и ништа не каже. Још јаче је када каже: "Деца ће имати 20% мање ствари за учење и 20% више за игру"!!! Мајмун
    i učiće borilačke veštine...eeeej

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

JSO, NE BRATE NE GOTIVIM IH
    BAS ZATO STO IM SE OMAKLO

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja mislim da je osnovna nevolja drushtva 16000 spanskih serija dnevno. roditelji ne stignu deci ni ruchak da spreme zbog neke tuzne pricice iz drage nam south amerike, a kmo li da registruju u sta ta deca izrastaju.

mislim da bi za sve te destruktivno debilne gluposti trebalo da se placa akciza, ko za alkohol i cigarete... jedno 1 000 000 evra po seriji :wink:

pa na tu "decu bez roditelja" dodamo uzore Legiju - narodnog heroja i spasitelja Srbije
    ministra policije koji obija trafike...

i tako... posle "desi se"

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Uzrok je to što u Srbiji svako radi onaj posao koji dograbi , a ne onaj za koji je stručan.

Direktori nemaju pojma o pedagogiji ni o organizaciji.

Egzibicionizmom nadrkavaju profesore, koji onda ignorišu sve osim dnevnika, krede i sekretara škole.

Ta ista deca gledaju TV gde im se doslovno kaže da društvo briga za njih i da se svi redom t.ucaju u glavu.
    Roditelji po kratkom postupku "pustime dete vidiš da nemam vremena"
    Kad pridju policajcu on ih kulturno sasluša i zaboravi u sekundi.

Znam da je to bilo normalno u nekim beogradskim naseljima (bar po pričanju Džeja i Ogija) ali meni se čini to malo naduvavanje nestašluka u mladosti....

Dodje mi da osnujem organizaciju koja će primati pozive i pritužbe učenika u vezi maltretiranja drugih učenika, nekorektnog profesorskog rada, mita i korupcije, i ostalih stvari koja podpadaju pod dužnosti školskih psihologa i direktora,statistički i pojedinačno ih rešavati i medijski proganjati....
    Dečiji gumica forum....

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano

Citat Original postavio Tuzni_patak
    Uzrok je to što u Srbiji svako radi onaj posao koji dograbi , a ne onaj za koji je stručan.

Egzibicionizmom nadrkavaju profesore, koji onda ignorišu sve osim dnevnika, krede i sekretara škole.

Ta ista deca gledaju TV gde im se doslovno kaže da društvo briga za njih i da se svi redom t.ucaju u glavu.

Znam da je to bilo normalno u nekim beogradskim naseljima (bar po pričanju Džeja i Ogija) ali meni se čini to malo naduvavanje nestašluka u mladosti....

Dodje mi da osnujem organizaciju koja će primati pozive i pritužbe učenika u vezi maltretiranja drugih učenika, nekorektnog profesorskog rada, mita i korupcije, i ostalih stvari koja podpadaju pod dužnosti školskih psihologa i direktora,statistički i pojedinačno ih rešavati i medijski proganjati....
    Dečiji gumica forum....
    Tuzni Patak TO JE ZAISTA ODLICNA IDEJA, NESTO KAO
    S.O.S. ZA DECU - TO BI BILO ODLICNO.

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio eremita

Dečiji gumica forum....
    Tuzni Patak TO JE ZAISTA ODLICNA IDEJA, NESTO KAO
    S.O.S. ZA DECU - TO BI BILO ODLICNO.
    Patak kada nije na LJIS i postavlja tamo divne topike, kaže dosta toga vrednog!

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

jel se vi secate da je ubijen decko od 16 god? ili vam je bitnije to da li je neki tamo sin nekog tamo generala dobio auto?

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

Secamo se, Ober. I Vazno nam je. Ali isto tako je vazno sto je sin nekog tamo generala dobio auto: to je slika i prilika degenerisanog drustva u kome zivimo, cija je posledica - direktna i neposredna - ovo sto se desilo pre neki dan.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Убиство петнаестогодишњег дечака поново неки користе за скупљање јефтиних политичких поена. Па да, најбоље се заради на туђој муци.
    И каже тај министар Вуксановић да ће да уведе кордон око школа, пси, водени топови, борна кола, тенкови... Само на коју ли ће страну да окрене цеви? Гњида једна! Вашка! Тако бива кад се црвени офарбају у плаво.
    У тој демократији о којој сви маштају, америчкој демократији, та деца би била, за пример осуђена на вишегодишње затворске казне, с тим што би до пунолетства била у поправном дому, а за осамнаести рођендан би добила на поклон затворску ћелију, а после нека је бог на помоћи њиховим гузама.
    Кривично дело је учињено. Деца треба да схвате да цена која се плаћа за последице недела може да буде превисока. Зато се уради документарац о несрећној судбини та три дечака и пушта се у оквиру школске наставе на тему шта се деси ако човек не научи да обуздава своје нагоне, а један је и нагон за убијањем.
    Овако познајући наше судство, кад се стишају страсти испашће да је несрећни дечак сам крив што је убијен, ко и покојни премијер Ђ.
    Ova tema zaslužuje pažnju, ali kao i obično ovakve teme prolaze mimo nas ? Zbog čega ? Razloga ima više: Prvo, nije se to desilo "meni"! Drugo, gde je glas roditelja, učenika i profesora? Onaj derpe bivši ministar prosvete, ukinu sve zakone sa kojima smo mogli da sankcionišemo nasilje? Gašo Knežević će ostati upomćen što je hteo da uvede obrazovanje i sport u Evropu. Profesori nisu zaštićeni, njihovi učenici a samim tim i roditelji. Kada roditelj izgubi dete u školi onda mu je sasvim svejedno ko skoplja poene. Jedino rešenje je "osveta", ali da li je to rešenje? Mi mirno gledamo "drogiranu decu" na času, jer nemamo instrumente da ga pošalješ na test. Mirno može da ubije druga, profesora i direktora, a Ministar će da prisili direktore i MUP, da umesto jednan policajac pred svakom školom dežura dava policajca. Apsurd! Umesto, da promenimo Zakon o osnovnom i srenjem obrazovanju, da zaživi " PRAVNA DRŽAVA ", da te tri karike u obrazovnom sistemu: PORODICA-ŠKOLA-VAN ŠKOLSKE USTANOVE, svaka svoj posao obavi, mi će mo kada se nešto desi održati "MITING LJUBAVI", u ponedeljak, dete truli pod zemljom, i sve će opet biti po starom. ??? Mediokriteti!

Početnik Ja@ti (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dečiji gumica forum....
    u vezi direktora rec- dve: te direktore su postavili ovi iz bivseg DS ministarstva i bilo je vazno samo to da su ds i da kradu i nista vise, sto si bio gori bio si podobniji,ovi moji umesto da ih smene po kratkom postupku ostavise bagru da i dalje direktoruje,e, to je onda problem

Početnik Ja@ti (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vaga55
    Ova tema zaslužuje pažnju, ali kao i obično ovakve teme prolaze mimo nas ? Zbog čega ? Razloga ima više: Prvo, nije se to desilo "meni"! Drugo, gde je glas roditelja, učenika i profesora? Onaj derpe bivši ministar prosvete, ukinu sve zakone sa kojima smo mogli da sankcionišemo nasilje? Gašo Knežević će ostati upomćen što je hteo da uvede obrazovanje i sport u Evropu. Profesori nisu zaštićeni, njihovi učenici a samim tim i roditelji. Kada roditelj izgubi dete u školi onda mu je sasvim svejedno ko skoplja poene. Jedino rešenje je "osveta", ali da li je to rešenje? Mi mirno gledamo "drogiranu decu" na času, jer nemamo instrumente da ga pošalješ na test. Mirno može da ubije druga, profesora i direktora, a Ministar će da prisili direktore i MUP, da umesto jednan policajac pred svakom školom dežura dava policajca. Apsurd! Umesto, da promenimo Zakon o osnovnom i srenjem obrazovanju, da zaživi " PRAVNA DRŽAVA ", da te tri karike u obrazovnom sistemu: PORODICA-ŠKOLA-VAN ŠKOLSKE USTANOVE, svaka svoj posao obavi, mi će mo kada se nešto desi održati "MITING LJUBAVI", u ponedeljak, dete truli pod zemljom, i sve će opet biti po starom. ??? Mediokriteti!
    slazem se sa ovim misljenjem, ds je upropastio skolstvo svojim zakonima i svojim kadrovskim resenjima,nastavnici su izgubili sve ingerencije i sada je tesko ispraviti sve te greske a posledice su nazalost tragicne

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ja sam cuo da su za vreme pomenutog "mitinga ljubavi" nekog od 17 god napali nozem zbog MOBILNOG! Jel neko zna nesto od tome?

Slične teme

1. razmena ucenika
    Autor purpurna magla u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 25.06.2016., 09:56
  2. razmena ucenika sa SAD
    Autor alexica u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 26.01.2014., 00:00
  3. savet ucenika
    Autor peleplay u forumu Škole
    Odgovora: 2