Zašto?

možda i to,ali kada te to upita partner posle ljubavne noći,šta želi time i koliko znači taj odgovor,da li je to alibi za to što se dogodilo i za njenu odluku da tu noć provede na taj način ili nešto drugo...
 
jagodica:
a sto to neko sa foruma zna a ti ne znash :I
partner je l to poslovni.
pa mozhda oce bebu bre

Tačnije,mislim na pitanje koje biva postavljeno izmedju dvoje koji su na drugom sastanku spavali..Šta njoj znači taj odgovor?
Šta odgovoriti i zašto je to pitanje izrečeno?
Ne mislim na one koji su u vezi.
 
jao,meni je to tako trulo...ah,smrc,da li me volis... :? pa,valjda oseti ili ne neku naklonost posle drugog sexa? i sto da je lazes,to jos uvek ne moze da bude neka ljubav,tome treba vremena. :roll:
btw,godinama sam bila u vezi i takvo pitanje nismo jedno drugom postavljali.neke stvari se podrazumevaju.osete se i vide se na delima.reci su relativne.isprazne.njima se moze i lagati.tek smo to jedno drugom rekli kad smo raskidali. :( zbog toga jos vise mislim da izrazi tipa "volim te" nemaju odgovarajucu tezinu. :wink:
 
peach:
jao,meni je to tako trulo...ah,smrc,da li me volis... :? pa,valjda oseti ili ne neku naklonost posle drugog sexa? i sto da je lazes,to jos uvek ne moze da bude neka ljubav,tome treba vremena. :roll:
btw,godinama sam bila u vezi i takvo pitanje nismo jedno drugom postavljali.neke stvari se podrazumevaju.osete se i vide se na delima.reci su relativne.isprazne.njima se moze i lagati.tek smo to jedno drugom rekli kad smo raskidali. :( zbog toga jos vise mislim da izrazi tipa "volim te" nemaju odgovarajucu tezinu. :wink:

Mislim da se nista ne podrazumeva i da nista ne treba uzimati zdravo za gotovo.
 
peach:
zbog toga jos vise mislim da izrazi tipa "volim te" nemaju odgovarajucu tezinu. :wink:
Veoma zavisi od osobe koja ih izgovori...

Inace, sto se tice situacije koju je shetach opisao, smesna je, najblaze receno.
P.S. Verovatno si joj tek drugi-treci u zivotu, ili tako nesto...
 
šetač:
jagodica:
a sto to neko sa foruma zna a ti ne znash :I
partner je l to poslovni.
pa mozhda oce bebu bre

Tačnije,mislim na pitanje koje biva postavljeno izmedju dvoje koji su na drugom sastanku spavali..Šta njoj znači taj odgovor?
Šta odgovoriti i zašto je to pitanje izrečeno?
Ne mislim na one koji su u vezi.

Питање је поставила нека врло млада и врло несигурна девојка...коју можда пред тобом ''гризе савест'' што се креснула на другом састанку, па жели да целу ствар ( себи ) представи као дубоко ''емотивну'', а не првенствено физичку везу.
 
Da ta pitanja umeju da zbune coveka. Ti ako joj kazes ne - nevalja, ako joj kazes da - opet nevalja. A uzasno psihicki smaraju takva pitanja.
A devojke ih obicno postavljaju da bi ucvrstile vezu(ili sta vec) da ne bi bilo - samo smo se kresnuli, nebitna varijanta. Zeli da ti bude bitna u zivotu, al ipak samo smori sa tim.
 
Pera_Zdera:
Da ta pitanja umeju da zbune coveka. Ti ako joj kazes ne - nevalja, ako joj kazes da - opet nevalja. A uzasno psihicki smaraju takva pitanja.
A devojke ih obicno postavljaju da bi ucvrstile vezu(ili sta vec) da ne bi bilo - samo smo se kresnuli, nebitna varijanta. Zeli da ti bude bitna u zivotu, al ipak samo smori sa tim.

Tacno tako,kako god odgovorio,ispadnem skot.
Prvo zato sto je ne volim...kada kazem NE
Drugo zato sto lazem da je volim...kada kazem DA
Cini mi se da je to sve pokusaj manipulisanja i uspostavljanja kontrole nad muskarcima,a vrlo malo ima veze sa iskrenim osecanjima...
Ponavljam,ovo se ne odnosi na one koji su u vezi.
 
e,pa,onda,pocni da joj filozofiras kad ti postavi to pitanje...ono,u stilu:mozda te i volim,al' sta uopste znaci voleti nekoga? or:toliko mi je lepo s tobom da ne mogu trenutno da razmisljam o tome! or:hm,a ti mene?-ako kaze "da",pitaj zasto... :wink:
zenski savet:ne daj da te zenska smara 8) :!:
 

Back
Top