Drage dame, zasto pobogu nosite pantalone?

malik:
Mislim da nisu... ali koliko ja mogu da budem realna :shock: ... Nosim i suknje, ali mislim da to nije tip koji ti zelis da vidis i o kome govoris (mahom su sire i duze, sa dzepovima sa strane...) ...
Zasto te to toliko privlaci? Brz prilaz, ili estetika?

"suknjica se siri a nozica viri..." itd... (Z.Colic to lepo kroz pesmu objasnjava)

Brz prilaz ili estetika?
Mislim da je u pitanju zenstvenost. Zena mnogo otmenije, zenstvenije deluje u takvoj odeci, bez namere da potcenim simpaticnu sportsku odecu koja itekako zna biti sexi, pa i muska kosulja... :wink:
 
zavisi...

po meni prva i jedina razlika izmedju pantalona i suknjice je ono sto se skriva a sta otrkiva.

mada, cuo sam da nije zdravo nositi previse uske pantalone ili dzins. navodno kasnije prilikom poradjanja moze nesto da bude - iskreno ne secam se, nisam pazljivo slusao.... da a takodje sam cuo da se od uskih pantalona, koje se previse cesto nose razvlaci i neka koza medju nogama - a posto mi je gnusna bila ona tema na sexualnom obrazovanju, nisam u prilici da koristim strucne termine.

iskreno, ja licno vise volim zensko u pantalonama zimi i tokom jeseni a leti u suknjicama i haljinicama.

a ja sam u vise navrata, dok nisam ziveo u srbiji nosio kilt. mislim da je sara bila "black watch tartan" i to sam nosio redovno kada bih isao da gledam skotsku ili irsku u pub. iskreno par puta sam se zesce presao, posto je bilo malo hladnjikavo pa mi je malo smetalo to...

nego, da li zene nekada kada nose suknjice ne nose donji ves? da li rizikuju da dobiju upalu jajnika ili tako nesto?!
 
newerna_beba:
/me nema lijepe noge za suknjice i minice :( :D

e, nema ni Britni Spirs...onda ne treba da nosiš minice nego suknje malko ispod kolena. To može da izgleda wow :D Ali da se lišavaš suknji zbog toga što nemaš idelane noge :?: Pa to kao da nemaš seks jer si se ugojila u toku zime :!:

Odeća i jeste tu da otkriva i sakriva, zato i postoje razni modeli, svako može da nađe nešto za sebe!
 

Back
Top