Treba mi program....

Pc bug doctor resava dosta bagova (ali nije resio ono sa restartovanjem kompa) !!! Ovaj norton nisam probao zato sto neznam gde da ga skinem !!! Ajde mi dajte linkove ka jos nekim programima (i za nortonov)!!!
 
a sto lepo u naslovu teme nisi rekao treba mi program za to i to? nego 'treba mi program...', a ta poruka ne ide ovde neko u software...nisi ni rekao koji OS koristis...inacee najbolji PROGRAM za otklanjanje bagova je Internet Exlplorer, koji ide na adresu www.microsoft.com
inace i meni treba program za vodjenje minijaturnog nuklearnog reakora. jel zna neko de ima da se skine? gde mogu da nadjem crack?
 
NISI ME RAZUMEO KORISTIM XP !!! KAZEM DA MI TREBA PROGRAM ZA OTKLANJENJE BAGOVA ALI I DA IMAM OVAJ PROBLEM AKO NEKO SLUCAJNO MOZE DA MI GA RESI !!! ZNACI ZADOVOLJAN SAM SA PC BUG DOCTOROM ALI MI ON NIJE OTKLONIO BAS SVE BAGOVE !!! AKO IMA JOS NEKI PROGRAM ZA OTKLANJANJE BAGOVA DAJ TE MI LINI KA NJEMU DA GA PROBAM !!! A JA MISLIM DA ONAJ PROBLEM SA RESTARTOVANJEM MOZE DA SE RESI I BEZ NEKIH PROGRAMA (samo mi recite kako) !!!
 

Back
Top