Trazim program za pisanje nota

to sto ti trazis je bas pretenciozno.Ja jedino sto znam,jer mi je burazer profi muzica,je da ima program koji pise note onoga sto ti odsviras.
Ali mozes na netu da nadjes tablature pesme koja ti treba.Ukucas naziv pesme npr. knocking on heavens door.tab na pretrazivacu i treba da ti izbaci i reci i tablature.
 
E izem ti tu muziku koja prolazi kroz komp.
Da sam ja tako ucio da sviram sada sigurno ne bi svirao sve ovo sto znam,,,,,,,,ali ok,,,,,hajde ovako,mesto za cuvanje nota:
Program GP4Demo,nabavi ga i imas site www.mysongbook.com odakle mozes da skidas sve moguce tablature za sve instrumente.Dobro je za pocetnike,cisto ako ne skidas po sluhu sve.
Mada je ipak bolji dozivljaj pisati note rucno.
 
Dont_Break_The_Oath:
E izem ti tu muziku koja prolazi kroz komp.
Da sam ja tako ucio da sviram sada sigurno ne bi svirao sve ovo sto znam,,,,,,,,ali ok,,,,,hajde ovako,mesto za cuvanje nota:
Program GP4Demo,nabavi ga i imas site www.mysongbook.com odakle mozes da skidas sve moguce tablature za sve instrumente.Dobro je za pocetnike,cisto ako ne skidas po sluhu sve.
Mada je ipak bolji dozivljaj pisati note rucno.
Definitivno! Bas je super osjecaj kada CRKNEM dok poskidam sve note po sluhu, ali se na kraju isplati i skroooz sam happy... Nekako mi je draze da sviram muziku koju sam sama po sluhu skinula, nego onu koju najdemna Net-u... :wink:
 

Back
Top