Nisu nasi stari bili ludi

Peruzzi:
Treba ponovo uvesti javna vesanja i bicevanja i seci ruke lopovima, pa da vidimo ko bi krao i pravio gluposti
Oko za oko, zub za zub i mirna drzava...

Ovo je malkicko drakonski zakonik - to nekako nece moci :D u 21.veku.
Mada zaista kada razmisljam ne znam kako je moguce iskoreniti lopovluk po kome se
nalazimo na zavidno visokom mestu u svetu - ako ne nekim drakonskim kaznama.
Ali kod nas bi se odmah pojavilo pitanje ko bi trebao da kaznjava lopuze koje
su izabrane da kaznjavaju druge, i eto ti vrzinog kola.Osim toga postoji opasnost
da budu kaznjeni sitni lopovi a oni veliki opet da se izvuku.
 
urospo:
Nexus 6:
a, tada je bilo narko-dilera? :lol:

Mislio sam da odem da kupim bojice da ti nacrtam, ali jbg, kasno je sada, pa cu pokusati ovako:

Taj deo recenice izmedju ZAREZA "kao u Hamurabijevom zakoniku" se odnosi na kaznjavanja koja su se tada primenjivala...

mogao bi za trenutak da ne mislis samo na politiku i na to da se politicki ne slazemo, i prihvatis malu zayebanciju...
 
srebro:
Lopovluk treba suzbiti od vrha. Ne možeš ti Peri reći da ne krade kada on svaki dan gleda kako ministri kradu.

Kad nedaš boraniji da krade, onda ona prstom ukazuje na velike....
Zaboravili ste kako je lako prošlo kad je Sloba krenuo da sa prijateljima i predsednicima skupštine krade po srbiji, ali je dao i narodu da krade šakama. Neko lopatama...
 
...pa da kad ne postoji vise "zajednicko bogatstvo" sve mora biti "pojedinacno" i mora biti prodato. Slusam juce Labusa koji kaze da drzava nema nikakve koristi od RESURSA VODE i da to treba prodavati :D
...sta cemo ako se sutra pojavi neko da kupi kiseonik :D
 
Nexus 6:
urospo:
Nexus 6:
a, tada je bilo narko-dilera? :lol:

Mislio sam da odem da kupim bojice da ti nacrtam, ali jbg, kasno je sada, pa cu pokusati ovako:

Taj deo recenice izmedju ZAREZA "kao u Hamurabijevom zakoniku" se odnosi na kaznjavanja koja su se tada primenjivala...

mogao bi za trenutak da ne mislis samo na politiku i na to da se politicki ne slazemo, i prihvatis malu zayebanciju...


Tacno...u pravu si za to...ali nisam bas bio siguran da nisi shvatio tu recenicu onako kakav ti je bio komentar...poz
 
Andreavk:
...pa da kad ne postoji vise "zajednicko bogatstvo" sve mora biti "pojedinacno" i mora biti prodato. Slusam juce Labusa koji kaze da drzava nema nikakve koristi od RESURSA VODE i da to treba prodavati :D
...sta cemo ako se sutra pojavi neko da kupi kiseonik :D

Sve vise uvidjam da je TAJ LABUS JEDAN IDIOT I DJUBRE (nije ni cudo sto ga
onako ismejavaju na Pink-u) :evil:
 
Devilishgirl:
koliko treba da bude veliko da bi bilo veliko?
Ako pri ovome nisi mislila na sex, mada sumnjam, kada si ti u pitanju:
Verujem da će me neki sada popljuvati, ali ja sam vaspitan da krađa ne mora biti pogrešna. Naravno, kada je njen cilj zadovoljenje osnovnih životnih potreba a da nismo u mogućnosti da to učinimo na neki drugi način. Sve preko toga je alavost.
 
Tuzni_patak:
srebro:
Lopovluk treba suzbiti od vrha. Ne možeš ti Peri reći da ne krade kada on svaki dan gleda kako ministri kradu.

Kad nedaš boraniji da krade, onda ona prstom ukazuje na velike....
Zaboravili ste kako je lako prošlo kad je Sloba krenuo da sa prijateljima i predsednicima skupštine krade po srbiji, ali je dao i narodu da krade šakama. Neko lopatama...

Kad je bilo glasanje za Milosevica, pitam ja Ciganina na Kalenic pijaci za koga ce
da glasa. A oni ce meni: PA ZA SLOBU, ON JE NASA MAJKA! Meni pade mrak na oci pa ja
njemu: A STO, BRE, ZA NJEGA, J*BEM LI TI MAJKU AKO TI JE ON MAJKA.Eeee...KAZE CIGA -
ON JE NASA MAJKA, ON JE NAMA DAO DA SVERCUJEMO, DA DILUJEMO...
:) :)
 
eremita:
Andreavk:
...pa da kad ne postoji vise "zajednicko bogatstvo" sve mora biti "pojedinacno" i mora biti prodato. Slusam juce Labusa koji kaze da drzava nema nikakve koristi od RESURSA VODE i da to treba prodavati :D
...sta cemo ako se sutra pojavi neko da kupi kiseonik :D

Sve vise uvidjam da je TAJ LABUS JEDAN IDIOT I DJUBRE (nije ni cudo sto ga
onako ismejavaju na Pink-u) :evil:

Ako u 'nikad izvini" pomeraju dup Labusu, sta tek onda rade ostalima tamo?
 

Back
Top