MAXTOR OD 20GB Otisao u Vecna Lovista

DeXa

Zainteresovan član
Poruka
287
Evo ovako.Do pre par dana sam imao HDD Maxtor od 20Gb.U jednm trenutku dok sam slusao muziku zaculo se neko krcanje iz pravca HDD-a i sve se zakucalo.Kursor na ekranu je stajao,Num i Caps lock nisam mogao da ukljucim/iskljucim.Restartovao sam komp.posle toga je prijavio Disk error.Nije se nista desavalo.iz dosa mogu da vidim sve particije.Na D particiji sam imao neke vazne stvari i bilo bi veoma gadno da sve to izgubim.Sad sam kupio HDD od 80gb i hte bih da spasim tu particiju,HELP
 
Skoro sam imao slican slucaj, samo sto je HDD bio WD od 60GB.
Ako system ne moze da se digne ili blokira kad ga dizes sa novog harda, a istovremeno je i stari prikacen (mislim uredno prikacen) ili moze da se digne, a ne mozes nista da citas sa particija (cak ni posle formatiranja) onda je stvarno otisao u vecna lovista.
Ako je elektornika (a verovatno je) onda moras naci elektroniku od identicnog harda i staviti je na taj propali pa spasiti podatke.
 
Ma imam ja jedan identican hard,ali nisam bas vican popravkama HDD, A I ON JE RIKNUO tako da cisto sumnjam da nesto moze da se uradi.MA oprostio sam se od tog HDD-a i podataka.Prodacu ga u nekom servisu za 15 praznih diskova i tako.HVALA vam na savetima.Uzgred sad sam uzeop WD CAVIAR od 80 GB.Hteo bih da mi neko kaze nesto o ovom hardu jer ok ili sam se zeznuo.
 
DeXa:
Ma imam ja jedan identican hard,ali nisam bas vican popravkama HDD, A I ON JE RIKNUO tako da cisto sumnjam da nesto moze da se uradi.MA oprostio sam se od tog HDD-a i podataka.Prodacu ga u nekom servisu za 15 praznih diskova i tako.HVALA vam na savetima.Uzgred sad sam uzeop WD CAVIAR od 80 GB.Hteo bih da mi neko kaze nesto o ovom hardu jer ok ili sam se zeznuo.

Hard ti je ok, i ja sam neki dan kupio isti od 80GB, ali bitno je da si naletio na noviju seriju sa FDB motorima koja je bitno tiša i nešto brža!
 
DeXa:
Evo ovako.Do pre par dana sam imao HDD Maxtor od 20Gb.U jednm trenutku dok sam slusao muziku zaculo se neko krcanje iz pravca HDD-a i sve se zakucalo.Kursor na ekranu je stajao,Num i Caps lock nisam mogao da ukljucim/iskljucim.Restartovao sam komp.posle toga je prijavio Disk error.Nije se nista desavalo.iz dosa mogu da vidim sve particije.Na D particiji sam imao neke vazne stvari i bilo bi veoma gadno da sve to izgubim.Sad sam kupio HDD od 80gb i hte bih da spasim tu particiju,HELP

e, a kako vidis iz dos-a sve particije? vidis li ista na tim particijama?
 
DeXa:
E ljudi prodao sam onaj bedni hard za 20E.Naime zezno sam prodavca i reko mu da je ispravan a on ovca dao 20 jevreja

Pa dobro ako ti glava vredi 20 evra onda u redu!
(postoje razliciti ljudi)
Nije to sto si ti njemu oteo 20 evra nego sto si ga prevario e u tim situacijama ljudi razlicito i reaguju.
I ne znam zasto se hvalis sa ovime sto si uradio i jos nekoga nazivas ovcom!

Misljenje: nije ovca onaj ko ima poverenja u ljude vec onaj koji to poverenje zloupotrebi!
 
sonne:
A ja sam naucio nesto drugo: budi fer i korekta, svakome izadji u susret i sigurno ces opet sa njime saradjivati.
E sada ko gresi neka ljudi procene!
Stvarno to nije u redu.
20€ i nisu neke pare (nekome jesu) a ti zbog njih neces vise smeti da udjes coveku u radnju.

Ovih dana je od mene jedan lik kupovao neke komponente. Nadogradjuje racunar koji je kupio pre mesec dana (uvalili mu sr@nje), covek je bas duduk, a pun je para. Znaci da sam mogao da mu uzmem 100€ za Radeon 9200 i 50€ za 256RAMa. A sto bih to radio?
 
Znam sve to ja ali taj lik nema kog nije zeznuo za neku komponentu.Poznajem mnogo ljudi kojima je cak i naplatio i popravku dok je kompjuter bio u garanciji.pa mislim da je dosta bilo da on krade ljude treba i njega neko malo da oladi pa da vidi kako je to.Jeste da 20e nije neka para ali mi je drago da sam zavrnuo takvog lopova.
A sto se tice ulaska u njegov servis smem da udjem unutra kad hocu jer nisam mu ja kriv sto nije rpverio hard
 

Back
Top