LJUDI OVO MI HITNO TREBA !!!

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
PAZI SADA TREBA MI NESTO HITNO !!! Napravio sam neki program za pustanje muzike i u njemu se nalazi sat koji pokayuje tacno vreme !!! E sada planiram da pored sata napravim dugme podesi sat, sto prakticno znaci da mi treba direktorijum u kome se nalazi windowsov sat ??? GDE SE NALAZI DIREKTORIJUM ILI EXE FAJL WINDOWSOVOG SATA ???? KAKO DA GA POKRRENEM ??? AJ POMOZITE MI MALO !!!
 
Inspector:
PAZI SADA TREBA MI NESTO HITNO !!! Napravio sam neki program za pustanje muzike i u njemu se nalazi sat koji pokayuje tacno vreme !!! E sada planiram da pored sata napravim dugme podesi sat, sto prakticno znaci da mi treba direktorijum u kome se nalazi windowsov sat ??? GDE SE NALAZI DIREKTORIJUM ILI EXE FAJL WINDOWSOVOG SATA ???? KAKO DA GA POKRRENEM ??? AJ POMOZITE MI MALO !!!
Sve bi to bilo lepo samo nam kazi koji jezik koristis?

Za VB

text1.text = Time$

Za C++
Koristi api funciju
 
UPRAVO TAKO !!!!! ALI NE U VB-u NEGO U MULTIMEDIA BUILDERU (ima nekih komandi slicnih vb-u). MENI SAMO TREBA TAJ FAJL DA KADA KLIKNEM NA DUGME PODESI VREME OTVORI ONAJ NORMALAN WINDOWSOV SAT !!! TREBA MI ZNACI SISTEMSKI FAJL TOG SATA !!!!!
 

Back
Top