Top 5

Jelena_BG

Početnik
Poruka
23
Da li ste upoznale likove/mushkarce koji se muvaju Krstaricom, sta imate reci o njima.
Hajde da sastavimo naj-listu.
Kriterij rangiranja utvrdite same, moze to biti fizicki izgled, pamet, maniri...bilo sta, sta smatrate bitnim.
 
e,sad bi ti da otkrijes ko je ovde faca i ima li takvih,al' na najlaksi i najbezbolniji nacin! :lol: no way! upoznaj ih i analiziraj sama! :wink:
 
ma breskvice, ja pre mislim da se ona interesuje za tacno odredjen nick - njoj znan (uredno cita), samo ne sme da pita naglas :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
1. zna se :arrow:
images

2.kategorija 'romantichno strastveni ' (shta god ...) :arrow:
images
,
images

3.kategorija ono gore pa josh i 'lud' :wink: :arrow:
TON005.GIF

4.kategorija 'oldtimer' zabavan pa sve sa 'maniri' :arrow:
images

5.kategorija (uh ne mogu sad da se setim ) :arrow: ...
6.kategorija smarach(zaobilaiti po svaku cenu) uh tu ima poduzha lista, al ne smem , heheheheh
 
Hehehe vidi breskvice kako je pozelenila... :shock: :D
Ili pozutila...??? :roll:

Elem, za one koje sam ja navela pod 1. i pod 2. znam kako izgledaju, a ostali nisu ni bitni...
 
Evo u koga sam se ja sve zacopala :lol: i to hronoloskim redom!

1.000 (najzgodniji macan na celom forumu i mnogo vise od toga, ali vise nije sa nama :( )
2. kojote 8)
3.alex_cool :P (moja srecica :), ni on nije sa nama )
4. bhc33 ( uf...ah...oh ...oooOOOOooo :D :P )
5.maliPrinc 8) (ljubi ga ja :) )
6.buntovnik 8) (ljubi ga ja :) )
7. cekam kuma ( opasno kvalitetan...mijauuuuuu... :P )
8.bundeva ( av! av! av! :P )
9.goodday :twisted:
10. Tommy_V ( moje pilence :) )
11. U ovog macana cu tek da se zaljubim, pod uslovom da bude dobar! :wink: A ako ne bude... :twisted: !!!

 
xpajamacax:
peach:
slatko volim :)):
ko zna na sta lice u prirodi :roll:
ma nemoj! :x ko zna na sta ti licis u prirodi :?: :!:
i zar je to uopste bitno?
ako ti je neko simpatican na forumu,njegov izgled ne bi trebao puno da ti smeta? :?

u pitanju je bila konstatacija, nisam ni mislila na izgled :D sasvim je jedna stvar kakav je neko "na forumu", a uzivo je sasvim nesto drugo :roll:

od tih svih koje ste nabrojale, mogu da se kladim da su vecina klinci iz Osnovne skole :D A ima i dosta pubertetlija iz Srednje :D Ali Boze moj, nije bitan "izgled", bitno je da su "simpaticni"

ja onda glasam za krvoloka, on je bar originalan ..
ovi ostali mi deluju previse "uspaljeno" :lol:
 
slatko volim :)):
xpajamacax:
peach:
slatko volim :)):
ko zna na sta lice u prirodi :roll:
ma nemoj! :x ko zna na sta ti licis u prirodi :?: :!:
i zar je to uopste bitno?
ako ti je neko simpatican na forumu,njegov izgled ne bi trebao puno da ti smeta? :?

u pitanju je bila konstatacija, nisam ni mislila na izgled :D sasvim je jedna stvar kakav je neko "na forumu", a uzivo je sasvim nesto drugo :roll:

od tih svih koje ste nabrojale, mogu da se kladim da su vecina klinci iz Osnovne skole :D A ima i dosta pubertetlija iz Srednje :D Ali Boze moj, nije bitan "izgled", bitno je da su "simpaticni"

ja onda glasam za krvoloka, on je bar originalan ..
ovi ostali mi deluju previse "uspaljeno" :lol:
ma,ja to onako u revoltu:mislim da nije fer da pljuckamo po deckima s foruma,zasto smo mi bolje od njih i po cemu to,molicu?! :x
da,da,za krvoloka si u pravu :wink: ,al' ja to mislim i o ostatku muske ekipe sa NS foruma.sad,nek me optuze da sam lokal-patriota,al' j.ga- o njima mogu stosta pozitivno da zakljucim jer sam tamo najvise komunicirala.i nisu uopste klinci.niti su uspaljeni. 8)
 
slatko volim :)):
xpajamacax:
peach:
slatko volim :)):
ko zna na sta lice u prirodi :roll:
ma nemoj! :x ko zna na sta ti licis u prirodi :?: :!:
i zar je to uopste bitno?
ako ti je neko simpatican na forumu,njegov izgled ne bi trebao puno da ti smeta? :?

u pitanju je bila konstatacija, nisam ni mislila na izgled :D sasvim je jedna stvar kakav je neko "na forumu", a uzivo je sasvim nesto drugo :roll:

od tih svih koje ste nabrojale, mogu da se kladim da su vecina klinci iz Osnovne skole :D A ima i dosta pubertetlija iz Srednje :D Ali Boze moj, nije bitan "izgled", bitno je da su "simpaticni"

ja onda glasam za krvoloka, on je bar originalan ..
ovi ostali mi deluju previse "uspaljeno" :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
tvoje je pravo da mislis sta hoces
 
meni se svidjaju mlakonje i kreteni pa necu ni da navodim. zezam se ne svidja mi se niko

e ko je mali princ nahvaliste coveka ima li koji slobodan termin
 

Back
Top