Top 5

što ne ideš na POZNANSTVA
nije mi jasno
raspituješ se na ženskom forumu ko je lik za tebe
pa ovde je sve ionako virtuelno
daj oglas na oNA TRAŽI NJEGA, i eto
 
Ajd' ja cu ti kazem> DarkAngel, al on je vec zauzet, Saint, al on vise ne dolazi na forum. Onda Lens, al ni njega nesto nema, zatim Cekam kuma, HeBePoBataH, Dismisal, Ja pa Ja, Incognito, Pera_Zdera (ovo uzvracam to sto je on mene stavio na listu ;) ) a ako volis i da se svadjas pride firespirit i kojote. Ako sam nekog zaboravila dodacu ga. Eto, nema potrebe da mi zahvaljujes, sitnica :wink:
 
raindog:
...
2.kategorija 'romantichno strastveni ' (shta god ...) :arrow:
images
,
images

3.kategorija ono gore pa josh i 'ud :wink: :arrow:
TON005.GIF
:) :P :)
 
Nemam sta da trazim na spisku. Stekla si pogresnu sliku o meni. Uopste nisam neko ko voli svadju, vec samo suvise realan da mi neke stvari promaknu. I vrlo otvoren i direktan.
 
firespirit:
Nemam sta da trazim na spisku. Stekla si pogresnu sliku o meni. Uopste nisam neko ko voli svadju, vec samo suvise realan da mi neke stvari promaknu. I vrlo otvoren i direktan.

Zezanje, nista licno. Uostalom, zar nije i to sto si sada spomenuo razlog da te bude na spisku (plus izgled) Ali ok, ako bas imas toliko protiv, evo smatrajte firespirit izbrisanim sa spiska! :)
 
Nina2:
firespirit:
Nemam sta da trazim na spisku. Stekla si pogresnu sliku o meni. Uopste nisam neko ko voli svadju, vec samo suvise realan da mi neke stvari promaknu. I vrlo otvoren i direktan.

Zezanje, nista licno. Uostalom, zar nije i to sto si sada spomenuo razlog da te bude na spisku (plus izgled) Ali ok, ako bas imas toliko protiv, evo smatrajte firespirit izbrisanim sa spiska! :)


Ne volim nikakvo ocenjivanje, na to sam mislio. Ali eto zbog tebe mozes da me ostavis. Povratak otpisanih.
 
firespirit:
Nina2:
firespirit:
Nemam sta da trazim na spisku. Stekla si pogresnu sliku o meni. Uopste nisam neko ko voli svadju, vec samo suvise realan da mi neke stvari promaknu. I vrlo otvoren i direktan.

Zezanje, nista licno. Uostalom, zar nije i to sto si sada spomenuo razlog da te bude na spisku (plus izgled) Ali ok, ako bas imas toliko protiv, evo smatrajte firespirit izbrisanim sa spiska! :)


Ne volim nikakvo ocenjivanje, na to sam mislio. Ali eto zbog tebe mozes da me ostavis. Povratak otpisanih.

Ko te pita sta volis, sta ne volis :cool: Dakle, back to the spisak :cool:
 
rastamann:
Jelena_BG:
Betty:
Jelena_BG:
rastamann:
Mislim, mozete vi to malo bolje...:)

Jel ti ono stvarno tetovaza ili
nalepnica? :)

ne, ne
ovog kolegu s foruma čuvaćemo kao najtajniju tajnu :D

Tajna je samo jedna, kad je pocnes gradirati...
ode.
Shvacam, member of the gang:).

Nalepnica sigurno :P


ja ga išarala, posle osmog absintha s mlekom

sedeli na kiosku i skidali žvake sa cipela

ja našla markere

i eto :D
 
Betty:
rastamann:
Jelena_BG:
Betty:
Jelena_BG:
rastamann:
Mislim, mozete vi to malo bolje...:)

Jel ti ono stvarno tetovaza ili
nalepnica? :)

ne, ne
ovog kolegu s foruma čuvaćemo kao najtajniju tajnu :D

Tajna je samo jedna, kad je pocnes gradirati...
ode.
Shvacam, member of the gang:).

Nalepnica sigurno :P


ja ga išarala, posle osmog absintha s mlekom

sedeli na kiosku i skidali žvake sa cipela

ja našla markere

i eto :D

El vi ti o Uskrsu i REKVIZITIMA ... ?!? :shock:
 
inspirion:
peach:
slatko volim :)):
xpajamacax:
peach:
slatko volim :)):
ko zna na sta lice u prirodi :roll:
ma nemoj! :x ko zna na sta ti licis u prirodi :?: :!:
i zar je to uopste bitno?
ako ti je neko simpatican na forumu,njegov izgled ne bi trebao puno da ti smeta? :?

u pitanju je bila konstatacija, nisam ni mislila na izgled :D sasvim je jedna stvar kakav je neko "na forumu", a uzivo je sasvim nesto drugo :roll:

od tih svih koje ste nabrojale, mogu da se kladim da su vecina klinci iz Osnovne skole :D A ima i dosta pubertetlija iz Srednje :D Ali Boze moj, nije bitan "izgled", bitno je da su "simpaticni"

ja onda glasam za krvoloka, on je bar originalan ..
ovi ostali mi deluju previse "uspaljeno" :lol:
ma,ja to onako u revoltu:mislim da nije fer da pljuckamo po deckima s foruma,zasto smo mi bolje od njih i po cemu to,molicu?! :x
da,da,za krvoloka si u pravu :wink: ,al' ja to mislim i o ostatku muske ekipe sa NS foruma.sad,nek me optuze da sam lokal-patriota,al' j.ga- o njima mogu stosta pozitivno da zakljucim jer sam tamo najvise komunicirala.i nisu uopste klinci.niti su uspaljeni. 8)


Ajde devojko,sad se obrij i izadji u grad.Pa onda tako na ulici budi riba.Ovde je lako.


A posto ni sa mozgom nisi najbolja,slusaj ono sto narod kaze.To su mudrosti.A on kaze:

Sa kim si, takav si.

Sve vas volim
A ti si bas kompetentan da kazes ko je sa mozgom najbolji.Da li je problem to sto devojka ceni nase momke.Prijavi se u vojsku,mozda te i prime.Zene se navodno pale na uniformu,pa taman da probas,mozda se koja i zainteresuje.Naravno ako prodjes regrutaciju. :wink:

Mozes da probas i neku od ustanova,koje bi ti bile voljne da objasne zasto te ne vole tvoje sugradjanke.
 

Back
Top