KOLIKO JE DOVOLJNO?
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: KOLIKO JE DOVOLJNO?

KO JEL JA?
    Guest

Podrazumevano KOLIKO JE DOVOLJNO?

SLUSAM STALNO MUSKARCE KAKO SE HVALE DA MOGU 10-12 SATI BEZ PRESTANKA. MISLIM DA LAZU. JA NISAM IMALA TAKVOG. OK JE CELU NOC ALI SA PUS I PIS PAUZAMA I MINUTIMA PREDAHA. ALI KO JE TAJ DASA KOJI MOZE DA J*BE 12 SATI BEZ PRESTANKA? NE VERUJEM DA POSTOJI . A VI?

Početnik
    Učlanjen
    16.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano koluko jee dovoljno?

Zasto k.... nee moze biti radnik?
    Jer nee moze da stoji osam sati.

Prema tome kada neko tako kaze ,znaj daa laze.

Guest

Podrazumevano

Ja mogu. Odlaganje, pa opet. Samo nekad moze biti mrcvarenje za zensku jer moze da joj natekne opasno a covek posle nekoliko sati izgubi osecaj. Mislim da ipak zene vole vise solidan, dobar seks prosecne duzine. Osim u slucaju kad dodje zelja za takvim necim povremeno.

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Ja mogu. Odlaganje, pa opet. Samo nekad moze biti mrcvarenje za zensku jer moze da joj natekne opasno a covek posle nekoliko sati izgubi osecaj. Mislim da ipak zene vole vise solidan, dobar seks prosecne duzine. Osim u slucaju kad dodje zelja za takvim necim povremeno.
    Eh, eto poente. Shta ce zenama sex od 12 sati, kad ce vec posle 6h (!!) da im se ribica pretvori u DRVO.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio lolla
    Eh, eto poente. Shta ce zenama sex od 12 sati, kad ce vec posle 6h (!!) da im se ribica pretvori u DRVO.
    a muskarcu da natekne!!!!!uhhhh

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio dejo
    Citat Original postavio lolla
    a muskarcu da natekne!!!!!uhhhh
    I eto lepih medicinskih primeraka...brrr....

Guest

Podrazumevano

Ali sa dve ribe... druga prica. Samo ne 12sati, nikako

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ma da, a sa dva tipa i dve ribe? Pa se smenjujete..?
    Ovde se pitanje odnosilo na solo 1 to 1 varijante

Guest

Podrazumevano

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma daj da li je ovaj normalan? 12 sati?! Pa to ni bik ne bi izdrzao. Mislim mozemo mi sada sa pauzama sve to ali poenta je da ce vec posle 2-3 sata da sve ide gotovo na silu. Mislim da je mnogo bolje krace ali burnije

Guest

Podrazumevano

Probao sam jednom, zenska je htela da vidi kako je a iz radoznalosti sam pristao ( bio sam mladji pa valjda da se pokazem ). Moram da priznam da nije bas 12 sati u bilo u pitanju ali je blizu, ne znam tacno. Mucenje, ne sanjajte o nekim stvarima previse. Treba se uloziti oko normalnog sexa, da se pruzi najvise u smislu lepog i kvalitetnog.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio iceburn
    Ma daj da li je ovaj normalan? 12 sati?! Pa to ni bik ne bi izdrzao. Mislim mozemo mi sada sa pauzama sve to ali poenta je da ce vec posle 2-3 sata da sve ide gotovo na silu. Mislim da je mnogo bolje krace ali burnije
    bik svrsava u trzajevima i stvarno nema odnos duzi od nekoliko sekundi....zato mojne kao bik 8)

Guest

Podrazumevano

Postoji razlika izmedju sexa i vodjenja ljubavi.
    kada vodim ljubav tada zaboravim i mesto i vreeme sati su kao minuti.Medljutim nije odnos sve vreme povezan sa tim cinom tu su i polupci i mazenje i sve ostalo.
    Sexs je nesto drugo.Cista potreba i zadovoljavanje.Bez emocija.Mislim da tek tada odnos netraje troliko dugo.To su dva tela ista potreba.Ali osobe sa razlicitim osecajima.

Guest

Podrazumevano

Postoji razlika izmedju sexa i vodjenja ljubavi.
    kada vodim ljubav tada zaboravim i mesto i vreeme sati su kao minuti.Medljutim nije odnos sve vreme povezan sa tim cinom tu su i polupci i mazenje i sve ostalo.
    Sexs je nesto drugo.Cista potreba i zadovoljavanje.Bez emocija.Mislim da tek tada odnos netraje troliko dugo.To su dva tela ista potreba.Ali osobe sa razlicitim osecajima.
    ops: covjek je sve rekao
    vodjenje ljubavi nije isto sto i obicni sex

Smizla
    Guest

Podrazumevano

Nikada nije bilo, niti ce i biti

Slične teme

1. KOLIKO PUTA VAM JE DOVOLJNO....?!
    Autor stevca u forumu Žene
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 14.05.2009., 10:21
  2. Da li je 13 dovoljno?