PROVOKATIVNA PONUDA...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: PROVOKATIVNA PONUDA...

Zainteresovan član gulum (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano PROVOKATIVNA PONUDA...

U Engleskoj je sada hit tzv"TUTING", gde se preko bluetooth-a, u bilo kom delu grada ljudi dogovaraju na sex na neviđeno. Na pr:
    Na mob.telefonu je uključen bluetooth nonstop.Preko njega proverite da li je još neki uređaj u dometu.Ako jeste pošaljete poruku o vašem opisu i gde se nalazite tako da vas osoba koja primi poruku može pogledati i odlučiti da li će pristati na sex ili ne.Ako pristane... pada dogovor o sex-u u obližnjoj ulici, podrumu zgrade,u parku...

Ovde bi to moglo da se odšljaka preko foruma,pogotovo pošto je sadržaj ovog podforuma SEX.Predlažem da se izbegnu smaranja od mesec dana dopisivanja i upoznavanja(čemu to na temu "ljubav i SEX"?)Ima li šta uzbudljivije od sex-a bez obaveza?
    Razmena na pp: poruka slika dogovor = S E X X X !!!!!!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: PROVOKATIVNA PONUDA...

pa imash chat za to a i nisi otkrio-la ameriku
    "vrli novi svet" he

Aktivan član guda (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

jeli a ti bi da ti cika posalje nesto na pp,aaaa

Gazdarice, Gazdarice - ovo je za rubriku Sex na ex... G.A.Z.D.A.R.I.C.E. SOS SOS SOS brisi ovo bre - jos ce forum i javna kuca da postane

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
    UZASI PROMISKUITETA,CCCCCC :x

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A da prebacim ja ovo na "Humor"...?

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

moze i u "lov i ribolov"...ili cak u "naucnu fantastiku" :wink:

Aktivan član guda (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    moze i u "lov i ribolov"...ili cak u "naucnu fantastiku" :wink:
    moze samo u "naucnu" ne mora fantastika hi hi hi hi hi

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ovo bre spada u "mobilni telefoni"... ili tako nesto, nemate pojma...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Posto je "Fotografija" slabo posjecena, mozda da ga ipak tamo sibnem, da malo popravi prosjek...???

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

a i "numizmatika i filatelija" vape za ovim topic-om

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jos bolje na "Kompjuteri"-"Hardver" (tema: connection problem) :shock:

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne mozes ti da poredis Srbiju (i dalje izuzetno konzervativnu sredinu) sa Engleskom.Nema to pojma! Ja sam jednom vode pricao za jedan club u San Francisku u kome devojke oko 12h polu gole igraju na shanku i koju odaberes vodis u WC ispred koga je bure sa kurtonima i trpas.I tako svaki vikend.Devojke nisu profi,vec su samo izasle u provod. Tako nesto kod nas nece da bude nikad!

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

e bas sam se uzivela vec zamisljam cool atmosferu i to sa polu-golim plesanjem mi se bas svidja al ono trpanje na buretu je bas bljak

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

E vidis nisam znao za bluetooth foru. Mada mi je malo bezvezna, nema ni trunke emocija tu, nisu ljudi bas tako samo masine, a i devojke vole bar malo da upoznaju nekog pre. To upoznavanje je kod nekih "koliko zaradjujes" kod nekih "verujes li u ljubav" a kod nekih "da ti vidim zube".

A ova fora je ista kao i nakaciti na sebi natpis "Ja bi nesto da kresnem, koja oce?" i setati gradom. Mada ko zna ovo je stvarno nesto novo, videcemo da li ce zaziveti, mada sumnjam. A i bluetooth bese ima 10-ak metara radius? Slabo, osim za bus ili za kafic varijantu. Hmm...

A oglas ti je originalan.

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

uh,ono u San Francisku je bas BLJAK! :x
    no,mozda se pojavi i ovde...da povecamo proizvodnju i prodaju buradi
    stvarno,zar nije logicno da se ljudi bar malo poznaju pre no sto se "priheftaju"?! ovo meni lici na prostituciju,al' bez cash-a,ono,na poklon :shock:! a da se ovde zove nesto kao "rent-a-kara" ?
    bezveze... :?

Početnik
    Učlanjen
    17.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

mislish,rent-a-bure

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

bure to kao domaca atmosfera, domaci bar
    a shto samo zene igraju a muskarci da se shepure i cup sa postinor pilulama to nishta
    ma ja se zezam nemam pojma

Obećava šetač (avatar)
    Učlanjen
    10.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: PROVOKATIVNA PONUDA...

Citat Original postavio gulum
    U Engleskoj je sada hit tzv"TUTING", gde se preko bluetooth-a, u bilo kom delu grada ljudi dogovaraju na sex na neviđeno. Na pr:
    Na mob.telefonu je uključen bluetooth nonstop.Preko njega proverite da li je još neki uređaj u dometu.Ako jeste pošaljete poruku o vašem opisu i gde se nalazite tako da vas osoba koja primi poruku može pogledati i odlučiti da li će pristati na sex ili ne.Ako pristane... pada dogovor o sex-u u obližnjoj ulici, podrumu zgrade,u parku...

Ovde bi to moglo da se odšljaka preko foruma,pogotovo pošto je sadržaj ovog podforuma SEX.Predlažem da se izbegnu smaranja od mesec dana dopisivanja i upoznavanja(čemu to na temu "ljubav i SEX"?)Ima li šta uzbudljivije od sex-a bez obaveza?
    Razmena na pp: poruka slika dogovor = S E X X X !!!!!!!
    Otidji do grada i učini isto,iznenadićeš se koliko ćeš odgovora dobiti,kafići u Knezu i okolini...

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

ja ne verujem da tako nešto postoji ,,,
    ma kakvi ,,to bi vi voleli da ima tako nesto ,,
    ,,,,čekaj ,,, evo stigla mi pp,,,ijuh ,, kaže lik idi na mejl ,,,ne mogu da veruuujem ,,,sram ga bilo ,,,,on hoce mene ,,, aaaaaa nećeš ga majci

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

. A i bluetooth bese ima 10-ak metara radius? Slabo, osim za bus ili za kafic varijantu. Hmm...

100 do 1000 metara za grad poput Londona i vise nego dovoljno ako uzmemo u obzir da na 100 kvadratnih metara cirkulise i do 1000 ljudi.

Zainteresovan član dzerod (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    ne mozes ti da poredis Srbiju (i dalje izuzetno konzervativnu sredinu) sa Engleskom.Nema to pojma! Ja sam jednom vode pricao za jedan club u San Francisku u kome devojke oko 12h polu gole igraju na shanku i koju odaberes vodis u WC ispred koga je bure sa kurtonima i trpas.I tako svaki vikend.Devojke nisu profi,vec su samo izasle u provod. Tako nesto kod nas nece da bude nikad!
    DAJ BOZE DA NIKADA NEBUDE!!STA,TREBA COVEK DA BUDE RATARDIRANA-NASTRANA KREATURA DA BI GA NEKO SMATRAO NAPREDNIM I "COOL"?AKO JE ZAPAD TEHNOLOSKI NAJNAPREDNIJI TO NEZNACI DA JE U SVEMU NAJBOLJI I DA SVE TREBA PRIHVATITI.

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio dzerod
    Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    DAJ BOZE DA NIKADA NEBUDE!!STA,TREBA COVEK DA BUDE RATARDIRANA-NASTRANA KREATURA DA BI GA NEKO SMATRAO NAPREDNIM I "COOL"?AKO JE ZAPAD TEHNOLOSKI NAJNAPREDNIJI TO NEZNACI DA JE U SVEMU NAJBOLJI I DA SVE TREBA PRIHVATITI.

da u pravu si ,,, drugovi mi moramo biti uz ruse ,,oni su nasa braca

Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Nerazumem poentu?Ustvari,razumem-tvoj nacin razmisljanja je:"ako neprihvatam sve sa zapada onda sam komunista,za Slobu ili neznam sta li vec".Nemozes tako da razmisljas.Svaki covek ima u sebi ugradjen mehanizam da razlikuje dobro i zlo.Prema tome covek treba da bude principijelan-da se drzi dobrog principa,a odbacuje onaj suprotni zli.Ako se tako razmislja onda se negleda sta odakle dolazi,nego kakvo je sta.A zapad danas jeste na putu starog rimskog carstva-tehnolosko i kulturolosko napredan,ali moralno sve truliji.Ko hoce da vidi istinu to mora da prizna.Nabedjivanje,onda kada se nema nikakvih argumenata,da je neko komunista zato sto nece da prihvati nesto lose za zapada je glupo.Uzmimo sa zapada sta valja,a odbacimo sta nevalja.I,uopste,od svake zemlje na svetu uzmimo sta valja,a odbacimo sta nevalja.To je normalno razmisljanje.

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

ej nemoj da me jašeš više ; s obzirom da nema nikoga ajde bolje da se družimo i vedrije pričamo,,,

ej bre ono gore bio zez

što se mene tiče sama sam sebi dizajner , arhitekta ,programer ,šef sale ,,,,

Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Nemam ja nista protiv tebe.Samo komentarisem pisanje.Ako se ti i zezas,monogi su tako vrlo ozbiljni.Sta ti znaci sve ono o "sam svoj majstor"?

Slične teme

1. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 22:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •