Šta vi radite prvi dan nakon raskida?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Šta vi radite prvi dan nakon raskida?

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Šta vi radite prvi dan nakon raskida?

Evo... ja još ne znam. Dan je tek počeo.

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

uf,bas je to grozno...
    isplaci se posteno...onda idi na pitjence sa najboljim drugom/drugaricom...smori ih pricom o raskidu samo ako nisi u stanju da pricas na veselije teme...napij se ako ce ti biti lakse...
    ma,kuckaj postove!ima ovde finih ljudi koji ce ti popraviti raspolozenje htela ti to ili ne,believe me! :wink:

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A raskid... jedan od onih najcivilizovanijih. Bili zajedno, razišli se. Još postoje osećanja, ali nam se planovi ne uklapaju... I samo mi prolazi kroz glavu da prava ljubav usklađuje planove, i onda to nije bila prava, šta? Kako god, neki glup osećaj... neka praznina. Znam da nije propast sveta. Ne dešava se prvi, verovatno ni poslednji put. Ali, uhvatim sebe da mi je muka. Optimizam u meni me uvek na kraju natera da pokušam ponovo, i ponovo... A svaki put se živci istanje pomalo, srce pocepa pomalo.. i sve tako...

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Moj decko i ja smo raskinuli prosli cetvrtak.
    U petek citav dan nisam nigde isla, spavala, izlezavala se, bila malo na netu... I tako...

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

nisi svesna koliko te razumem...ista stvar kod mene...ne tako davno...strashno! jos se ja tu i tamo skenj*m...ne toliko zato sto mi nedostaje koliko zato sto sam u tripu da sam ja ta koja je gresila i da cu takve greske ponovo i opet praviti i s nekim drugim...al' zaboravicemo mi to...vremenom :wink:
    koliko si vremena utukla na njega?

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    uf,bas je to grozno...
    isplaci se posteno...onda idi na pitjence sa najboljim drugom/drugaricom...smori ih pricom o raskidu samo ako nisi u stanju da pricas na veselije teme...napij se ako ce ti biti lakse...
    ma,kuckaj postove!ima ovde finih ljudi koji ce ti popraviti raspolozenje htela ti to ili ne,believe me! :wink:
    Većinu tih stvari sam uradila sinoć.
    Još je bio komentar da uopšte ne izgledam kao da sam neko kome je veza upravo okončana... Gore pomenuti optimizam, šta li... A za postove si skroz u pravu. Samo kuckanje pomaže. A kad još neko odgovori... život izgleda lepo, zaista. :wink:
    Mislim da ću danas uživati u lepom vremenu, i u lepoti života, koji nas na najrazličitije načine iznenađuje. Sve je to... iskustvo. A iskustvo dođe suština... I bla, bla... Neću više da davim.
    Hvala na podršci!

Aktivan član guda (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Nije lako biti dobar i optimista - uvek si sklon(a) da prastas, analiziras, vracas film... a to sve vise i vise boli i sve vise i vise te uvaljuje u bedak...

Zato, pogled kroz prozor! Sunce sija, lep je dan, prvo se dobro isplaci a onda setkaj, idi na picence, uradi nesto za sebe - bilo sta, samo nemoj da razmisljas o tome - nateraj sebe danas i sutra na akciju i za par dana sve ce biti bolje i bolje...

Ma ide lepo vreme - sad ce meso da izgamize na ulice, pa biraj na tanane :wink: :wink: :wink:

Veruj - svakim trenutkom koji poklonis njemu time sto si sada, posle raskida, zatvorena u 4 zida - oduzimas vreme koje mozes da posvetis sebi tj. da nadoknadis ono sve sto nisi do sada uradila za sebe, jer veza uvek iziskuje i neka odricanja, mala ili omalena, ali ipak su ti "kompromisi" tvoje zelje...

Ako ti treba drustvance za picence - sipaj i meni jednu tekilu! :wink: Nek ide zivot

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

:wink: ne davis nas...
    da,lep je dan...odlican za voznju biciklom,trcanje,setanje psa ili za igranje s komsijskom decom u parku...ima toliko zanimljivijih stvari od razmisljanja o njemu...

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nisi svesna koliko te razumem...ista stvar kod mene...ne tako davno...strashno! jos se ja tu i tamo skenj*m...ne toliko zato sto mi nedostaje koliko zato sto sam u tripu da sam ja ta koja je gresila i da cu takve greske ponovo i opet praviti i s nekim drugim...al' zaboravicemo mi to...vremenom :wink:
    koliko si vremena utukla na njega?
    Nikada ne posmatraj stvari tako. Ako si svesna nekih grešaka, to je samo plus, tako da se potrudi da ih ne činiš ponovo, ako su to sve uopšte i bile greške. Moja jedina greška, koju ponavljam iz veze u vezu jeste to što je po principu 'SVE ili NIŠTA'. Hm, rekoh malopre da neću više da davim, a gle sad... Kako bilo, ja možda idealizujem ljubav. Ali, mogu samo reći da taj deo sebe neću promeniti. U čemu je smisao, ako se sve svede na to da budeš sa nekim, samo da ne bi bio sam. A, ne! ILi je prava osoba, ili je bolje biti sam. I zato sve to nekako ide eksplozivno u mom životu. Suviše iskreno, nema nikada mesta za odugovlačenje. Razgovori, da vidimo kuda, kako, da li dalje ili ne... Ljudi su skloni zavaravanjima. Raznih vrsta. Ja nisam. I to volim kod sebe. Zato ova veza nije bila ne znam koliko duga (8 meseci), ali je bila iskrena, lepa, ispunjena... i zato nije svejedno kada se tako nešto završi... Ali, kao što rekoh, ako se završilo, znači da nije bilo pravo... Možda je najbolje uvek tako posmatrati svaku prošlu, svaku novu, svaku sledeću vezu. Ne znam... A najgore je to što smo zaista on i ja imali sve šanse da uspemo! Mada, eto.. ne baš sve...
    Neću više, evo, obećavam. Svećano!
    Dan je kao što rekoh, prelep...
    Pozdrav svima koji ovo čitaju!

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio guda
    Nije lako biti dobar i optimista - uvek si sklon(a) da prastas, analiziras, vracas film... a to sve vise i vise boli i sve vise i vise te uvaljuje u bedak...

Zato, pogled kroz prozor! Sunce sija, lep je dan, prvo se dobro isplaci a onda setkaj, idi na picence, uradi nesto za sebe - bilo sta, samo nemoj da razmisljas o tome - nateraj sebe danas i sutra na akciju i za par dana sve ce biti bolje i bolje...

Ma ide lepo vreme - sad ce meso da izgamize na ulice, pa biraj na tanane :wink: :wink: :wink:

Veruj - svakim trenutkom koji poklonis njemu time sto si sada, posle raskida, zatvorena u 4 zida - oduzimas vreme koje mozes da posvetis sebi tj. da nadoknadis ono sve sto nisi do sada uradila za sebe, jer veza uvek iziskuje i neka odricanja, mala ili omalena, ali ipak su ti "kompromisi" tvoje zelje...

Ako ti treba drustvance za picence - sipaj i meni jednu tekilu! :wink: Nek ide zivot
    Ne volim tekilu. Volim vino... :wink:
    Odoh sad. Vreme je da se odvojim od kompa.

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ja nista ne radim :shock: mrtva 'ladna - dan k'o i svaki drugi ucim, zezam se, gledam tv, izadjem sa drugaricom...k'o da se nista nije desilo
    nije bio ni prvi ni poslednji
    uvek mozes da nadjes boljeg i lepseg, sa kojim ce ti biti bolje i lepse

Ističe se Selena (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

:wink: ne davis nas...
    da,lep je dan...odlican za voznju biciklom,trcanje,setanje psa ili za igranje s komsijskom decom u parku...ima toliko zanimljivijih stvari od razmisljanja o njemu...

Sve poznato,jako dobro.
    Naročito ovo sa komšijskom decom.

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mislim da je najgora stvar koju možeš da uradiš da ostaviš partnera sa kojim se voliš. Iz bilo kog razloga... osećanja su čudna stvar, a ljudi se i menjaju. Ti ne možeš danas da znaš da vi sutra možda nećete naći način da uskladite planove.

Ponekad nam zbog nekih detalja promakne suština. A ona se posle vrati i proganja nas.

Možda još nisi dovoljno sazrela da shvatiš da se za prave stvari u životu moraš boriti... ali to ne znači da nećeš platiti cenu te greške.

Možda ćeš dobiti šansu da ispraviš svoj propust...
    sa njim ili nekim drugim

Šta ja radim posle raskida?
    promenim frizuru
    promenim parfem
    kupim novu garderobu
    preispitam svoje kriterijume za odabir partnera
    preispitam ex partnera... da li je on zaista to što meni treba?
    Ako niko drugi ne može da mi pruži to što može on... onda je to dobar razlog da pokušam ponovo sa njim

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

Gledala sam filmove...inace nisam ljubitelj filmova ali npr. kad me prvi momak ostavio drogirala sam se filmovima.....obicno komedijama. Uneses se u dogadjanja u filmu i ne mislis na sebe, a pogotovo ne na njega!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

idi ispovedi se.. ionako je to bio blud

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Prvo kada raskinem ,sve slike ,sve sto me podseca na njega..sklonim..sto dalje od sebe...Onda pustim neku dobru muziku,(sto kaze moja prijateljica najbolje neki latino mix)i radim nesto po kuci,vidjam se s drugaricama,setam se,gledam filmove,citam knjige,i pokusavam da ucim..nateram sebe i tako mi je najlakse da zaboravim na sve jer znam da moram da ucim , imam ispit. desava mi se da se setim nekih “vaznih”datuma,detalja… …sve pamtim..tada mi je tesko… pa jos i ako ga sanjam…..sutradan mi je uzasan dan .Pokusavam na sve da gledam pozitivno…lakse je..naravno ,sama sam ,bolje mi je tako nego ono”klin se klinom izbija”.I naravno verujem : da je to bilo ono”pravo”potrajalo bi…posto nije…ne treba da zalim...:wink:

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Pozovem najboljeg prijatelja i skenjam se od koktela...Nishta vishe...prosto je...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

Ne znam. Ne sećam se.
    Nisam raskinuo već 4 godine.
    Mooooooooože mi se da se курчим, srećan sam. Imam najdivnije biće na svetu pored sebe

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

dakle, kako je to bivalo...
    ne mogu da radim ništa... ske.njana sam danima... patim ...plačem...grozna sam i tako...dok jednog dana ne skontam da ličim na strašilo i da je vreme da idem dalje...to je trenutak kad sam dotakla dno i ne mogu više...e onda se prenem...operem kosu he he he...i tako...počnem da živim normalno.

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

ondak cuvaj to sto imas i cuti! :wink:
    bas si srecan covek! neka,lepo je znati da ovde ima i takvih 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

E to je bas prava opustajuca ljubav!
    S kakvim intenzitetom Vi volite i sa kakvom jacinom!
    Svaka cast!

Iskusan newerna_beba (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa posle neke krace veze... nista... isto sto i svaki drugi dan...
    A posle predivne veze od 2
    god sam razmilsljala o samoubistvu pa sam odustala... pa sam onda narednih 10 dana plakala... zatim sam sve stvari koje na njega podsjecaju sklonila,a bilo je tesko jer opet svaki je cosak na njega podsjecao
    i sad...nakon pola god...sve je opet na svom mjestu a /me se opet smije... ali bez njega 8) :wink:

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

a ja posle jedne duze veze-nista,samo razmisljala kako cu da se zezam.
    a posle veze od 5 meseci plakala,prestala da jedem,samo o njemu pricala,joj sramota da nabrajam jos ali bila sam ocajna,radila stvarno najgore stvari al na suicid nisam mislila

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    idi ispovedi se.. ionako je to bio blud
    :shock: Ziva istina

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilmaycare
    A raskid... jedan od onih najcivilizovanijih. Bili zajedno, razišli se. Još postoje osećanja, ali nam se planovi ne uklapaju... I samo mi prolazi kroz glavu da prava ljubav usklađuje planove, i onda to nije bila prava, šta? Kako god, neki glup osećaj... neka praznina. Znam da nije propast sveta. Ne dešava se prvi, verovatno ni poslednji put. Ali, uhvatim sebe da mi je muka. Optimizam u meni me uvek na kraju natera da pokušam ponovo, i ponovo... A svaki put se živci istanje pomalo, srce pocepa pomalo.. i sve tako...

draga naša, to se zove "danasovski" raskid
    najteže se zaboravlja takva veza, naročito ako je bila lepa
    ma njesra.

Slične teme

1. Analiza raskida
    Autor cupkica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 193
    Poslednja poruka: 10.07.2012., 04:17
  2. Nakon raskida?
    Autor guliver_ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 10.11.2007., 21:23