Vase misljenje o Vodolijama?
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 146

Tema: Vase misljenje o Vodolijama?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Vase misljenje o Vodolijama?

Ne znam da li je bila ova tema,sorry ako jeste ops: .Jednostavno ,znatizeljna sam oko najiskrenijeg misljenja o Vodolijama,posto sam ja Vodolija Dadose mi ideju Skorpioni i Strelcevi

Pozdrav

Oliji

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ko prezivi pricace, tu nema dosade, totalni su fijuci, ali kad preteraju....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Ajde odgovarajte
    Ispadose mi oci,cekajuci ops:

Poz'

Oliji

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio orca
    Ko prezivi pricace, tu nema dosade, totalni su fijuci, ali kad preteraju....

Domaćin Nestasna Ameba (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano

Jos, jos, jos...
    Ajde bre, sta ste se stisli, ljudi!!!
    Jedva cekam da cujem one najruznije stvari :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Druzeljubivi, humani, nepristrasni, originalni, neobicni, idealisti, fanaticni,.....
    Dobri k'o lebac!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio begmaki
    Druzeljubivi, humani, nepristrasni, originalni, neobicni, idealisti, fanaticni,.....
    Dobri k'o lebac!!!

POzdravcic!!!

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moja najbolja drugarica je dupla Vodolija. Ona je predivna devojka, a jedina mana koju mogu da joj pripišem je da je previše okrenuta drugim ljudima i da često zapostavlja sebe. U prevodu: radi stvari koje ne želi da bi pomogla drugim ljudima, a oni to redovno zloupotrebljavaju.

Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano

Hvala, hvala...
    Ja cu se rasplakati od miline
    Ali...
    Dajte da cujemo lose strane malo, znam da ih ima, ne ustrucavajte se

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Nestasna Ameba
    Hvala, hvala...
    Ja cu se rasplakati od miline
    Ali...
    Dajte da cujemo lose strane malo, znam da ih ima, ne ustrucavajte se
    7 godina san proveo sa vodolijom, nikad dosadna, bolesno intelegentna, i proveo bih jos 77, ali me je smorila sa svojom ljubomorom, ali vole da zujuckaju, uzasno tesko ih je vezati za kucu,na kraju se zakopala sa tipom i dvoje dece iz sazaljenja,previse su dobre, skroz su van ovog vremena i prostora. Kad sam rekao da su fijuci,svakako sam mislio u pozitivnom smislu.

Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano

To FIJUCI sam i shvatila kao kompliment.
    Hvala, hvala, mnogo hvala
    Ali, ta bolesno ljubomorna Vodolija s kojom si bio 7 godina verovatno je u podznaku Škorpija, a možda i nije, mada su moja iskustva s Vodolijama/Škorpijama takva. Možda je bila i Lav...
    Ma, nebitno :wink:
    Hvala još jednom, ali ja bih zaista volela da vidim da neko kaže onako objektivno nešto loše o Vodolijama

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa Amebice, zar nisi nimalo ljubomorna? Ja jesam, i priznajem. I posto za Vodolije vazi kako su extra tolerantne u tom pogledu, ja sam mislila da sam neka crna ovca, ali sam (na srecu ops: ) skoro negde procitala da je to bas jedna od osnovnih karakteristika Vodolija: ljubomora. E sad, ko zna ... Ima nas raznih.

Primećen član Ana_0802 (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Evo jos jednog predstavnika tog znaka!!!
    Zar stvarno niko ne moze da nadje nesto lose o Vodolijama? Iz iskustva znam da mozda preterano brinemo o drugima i onda nam se to lepo obije o glavu!!! Al to mu tako dodje, uvek oni dobri na kraju ispadnu budale!
    Ma, dosta ljudi kaze da su Vodolije najbolji ljudi, verovatno da ima istine u tome!!!

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

Obožavam Vodolije!

:wink:

Domaćin laura87 (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano

Citat Original postavio HeBePoBaTaH_

Obožavam Vodolije!

:wink:

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

i ja sam vodolija i sve vodolije su mi super ljudi zanimljivi, dobri, drustveni, galantni (hocu da kazem-nismo stipse )...

Učlanjen
    10.02.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Al izgleda da se Vodolije najvise hvale kako su najbolji znak!!! To do sada nisam cula od nekih drugih...samo od nas!?
    Pa, s pravom se hvalimo, kad smo stvarno i drustvene i pametne i hocemo uvek da pomognemo.........
    A najvise mi za nas izleda da smo skroz van granica ovog vremena i prostora!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

To FIJUCI sam i shvatila kao kompliment.
    Hvala, hvala, mnogo hvala
    Ali, ta bolesno ljubomorna Vodolija s kojom si bio 7 godina verovatno je u podznaku Škorpija, a možda i nije, mada su moja iskustva s Vodolijama/Škorpijama takva. Možda je bila i Lav...
    Ma, nebitno :wink:
    Hvala još jednom, ali ja bih zaista volela da vidim da neko kaže onako objektivno nešto loše o Vodolijama
    Bravo,opet pamet na sve strane,podznak Lav;zar su lavice tako ljubomorne?Ko bi mogao da kaze nesto toliko lose, kad ste ispred vremena, mozda ste malo preterano boemi i kockari, ali i to ima smisla, kad se dosadjujete sa onima koji kaskaju za vama.!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Chiara
    Pa Amebice, zar nisi nimalo ljubomorna? Ja jesam, i priznajem. I posto za Vodolije vazi kako su extra tolerantne u tom pogledu, ja sam mislila da sam neka crna ovca, ali sam (na srecu ops: ) skoro negde procitala da je to bas jedna od osnovnih karakteristika Vodolija: ljubomora. E sad, ko zna ... Ima nas raznih.
    Abebo(mebo), ajde ti budi malo objektivna, pa nam otkri svoje cari(mane).

Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano

Citat Original postavio Ana_0802
    Al izgleda da se Vodolije najvise hvale kako su najbolji znak!!! To do sada nisam cula od nekih drugih...samo od nas!?
    Pa, s pravom se hvalimo, kad smo stvarno i drustvene i pametne i hocemo uvek da pomognemo.........
    Ana draga, to se one sujetne Vodolije hvale da su naj, naj. Ja o sebi nemam takvo mišljenje. Naprotiv, puna sam mana koje pre svega meni smetaju. Umem, recimo, da budem užasno razdražljiva, kao danas
    Umem da udavim kad nekoga volim, nisam ljubomorna, ali zahtevam full attention all the time ops: tako da bih verovatno veoma lako otkrila kad me neko vara u bilo kojem smislu. Nervira me moja intuicija, a još više me nervira što se uvek trudim da ne verujem svojoj intuiciji, te često ubrzo potom budem povređena, a onda sebi kažem da sam samoj sebi kriva što sam se pravila blesava kad sam znala koliko je sati.
    E, da, i nervira me što uvek za sve prvo sebe okrivim. Ne umem da mrzim i da se svetim, a i ne volim to.
    Eto, ko je tražio moje loše osobine, evo nekoliko...

I da dodam, kad volim, dajem sve od sebe, bilo da su to prijatelji, rodbina ili momak, ali mi se dosad kao po nekom pravilu dešavalo da me momci napuste upravo kada najviše dajem. Pretpostavljam da ih ugušim pažnjom, ali niko neće da mi kaže iskreno u čemu grešim.
    Ne umem da se svađam, a trebalo bi da savladam tu veštinu.
    Svako ko me upozna, prvo se oduševi kao sam ja kao super osoba, dobra i bla, bla, truć, i kad im kažem da sam ja zaista prilično normalna osoba, prosečna, oni se smeju, ali se brzo verovatno i sami uvere u to i onda zbrišu bez objašnjenja.

Uh... Ala sam ja odužila... ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Ana_0802
    Ana draga, to se one sujetne Vodolije hvale da su naj, naj. Ja o sebi nemam takvo mišljenje. Naprotiv, puna sam mana koje pre svega meni smetaju. Umem, recimo, da budem užasno razdražljiva, kao danas
    Umem da udavim kad nekoga volim, nisam ljubomorna, ali zahtevam full attention all the time ops: tako da bih verovatno veoma lako otkrila kad me neko vara u bilo kojem smislu. Nervira me moja intuicija, a još više me nervira što se uvek trudim da ne verujem svojoj intuiciji, te često ubrzo potom budem povređena, a onda sebi kažem da sam samoj sebi kriva što sam se pravila blesava kad sam znala koliko je sati.
    E, da, i nervira me što uvek za sve prvo sebe okrivim. Ne umem da mrzim i da se svetim, a i ne volim to.
    Eto, ko je tražio moje loše osobine, evo nekoliko...

I da dodam, kad volim, dajem sve od sebe, bilo da su to prijatelji, rodbina ili momak, ali mi se dosad kao po nekom pravilu dešavalo da me momci napuste upravo kada najviše dajem. Pretpostavljam da ih ugušim pažnjom, ali niko neće da mi kaže iskreno u čemu grešim.
    Ne umem da se svađam, a trebalo bi da savladam tu veštinu.
    Svako ko me upozna, prvo se oduševi kao sam ja kao super osoba, dobra i bla, bla, truć, i kad im kažem da sam ja zaista prilično normalna osoba, prosečna, oni se smeju, ali se brzo verovatno i sami uvere u to i onda zbrišu bez objašnjenja.

Uh... Ala sam ja odužila... ops:
    Uuuuu, ala bi se lepo slagali, potpuno te razumem,pa tebe je divno imati kraj sebe...

Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano

Očigledno da i nije baš tako :?
    Nadam se da se šališ, jer bih u suprotnom mogla da kažem samo jedno: tipična prva reakcija na moju ličnost

Učlanjen
    10.02.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Potpuno te razumem!!! Normalno je da smo svi puni i vrlina i mana, samo sto jedno od ta dva ume da preovlada!
    I znam kako izgleda kad menjamo raspolozenja i kad puno poklanjamo paznju nekome, a posle ispadnemo budale!
    Ljudi cesto znaju da iskoriste tu nasu dobrotu. Sreca, pa sam tokom godina naucila da se "svadjam" i uvek sam za najzescu odbranu svojih stavova...
    A intuicija??? E, to je sasvim druga prica. Nekad mi bas odgovara, a nekad stvarno ume da smara i da me nervira kao i tebe!

Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano

Ma, ja na tzv. mane i vrline gledam ovako.
    Ljude krase izvesne osobine. Sad, da li ce one biti dobre ili loše, zavisi od okolnosti. Na primer, ta vodolijska mnogo puta pomenuta dobrota. Dobro nama kad činimo drugome dobro, dobro njima, onda neko eventualno zloupotrebi tu dobrotu, pa mi patimo, i onda shvatimo (ja svaki put) da sam samoj sebi kriva što ne znam meru.
    Eto kako jedna tako plemenita osobina može da bude i mana :wink:

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ajd sad, sad cete me bombardovati. Tri zene znam i dvojicu muskih u znaku vodolije.I ono sto sam citala o znakovima uopste :? Pa nepredvidljivi su, za dosta nas, veoma humane i usluzne, samo prema najblizima kazu vec nisu toliko.Jako malo iskrenih prijatelja imaju,ako imaju jer slabo se otvaraju, oni su podjednako dobri prema svima.Vecina ljudi ih dozivljava malo cudnima.Vole da eksperimentisu, zahtevaju slobodu kao ivazdusni znakovi uopste i pa ne definisu ih bas kao verne osobe.E sad jako puno zavisi od ostalih planeta, od njihovih aspekata, a ponekad je podznak jaci, pa gde se nalazi mesec koji utice na veze i emocije...Mislim da su i sami svesni da mozda vide ispred svog vremena, ali zbog toga se mogu osecati i usamljenima, ako ih drugi ne shvataju.
    Eto toliko
    Svi mi bi voleli da nas ostali smatraju dobrima, ispravnima sta li, valjda :?
    A to vec samo od nas zavisi

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Vase misljenje
    Autor IGRAC 22 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.05.2006., 17:17
  2. Vase misljenje....?
    Autor zoranpetrovic84 u forumu Jezik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.06.2004., 23:33