Da se ne zaboravi...

urospo

Iskusan
Poruka
5.289
Nekoliko dana posle dvogodisnjice ubistva premijera Djindjica i dalje se ne prestaje sa velicanjem njegove vladavine i "dobrih" stvari koje je uradio za Srbiju i srpski narod i sa njegovim planovima za buducnost Srbije.

Ovde cu samo da podsetim na neke od njegovih (ne)dela pre nego sto je dosao na vlast a koje se itekako mogu povezati sa njegovim delovanjem i radom kad je postao premijer Srbije:

1.U toku Miloseviceve vladavine bojkotuje vecinu izbora i na bojkot poziva ceo srpski narod.

2.Pali srpsku zastavu, a u isto vreme mahanje njegovih pristalica pa i njega samog sa americkim i nemackim zastavama.

3.Pred pocetak bombardovanja trazi od NATO-a i SAD da sto pre pocne bombardovanje Srbije.

4. Kad je pocelo bombardovanje momentalno odlazi iz zemlje, a moze se i pretpostaviti gde!Uzgred, nisam siguran-ali mislim da je jedini politicar koji je pobegao ko pi#cka iz Srbije.

5. U jeku bombardovanja trazi od NATO-a i SAD da jos zesce bombarduje Srbiju.

...mislite o tome...
 
urospo:
1.U toku Miloseviceve vladavine bojkotuje vecinu izbora i na bojkot poziva ceo srpski narod.

:shock: :shock: :shock:
nije valjda...! kakav zlotvor... :roll:


a, ovo ostalo si lupio i ost'o ziv...osim sto je pobegao iz zemlje jer su hteli da ga ubiju kao Curuviju...

dakle, Curuvija je, ako me secanje sluzi, ubijen tokom bombardovanja, a Djindjic posle toga odlazi iz zemlje... sto znaci da je bio tu jedno vreme bombardovanja...
 
Pa ako se borio da dodje na vlast sto nije izlazio na izbore, kako je mislio da pobedi i svrgne Milosevica, da nije mislio da ce Milosevic sam da se povuce, podnese ostavku i prepusti njemu vlast.

Koliko znam Djindjic je otisao pre ubistva Curuvije, Curuvija je ubijen 11. Aprila `99....a Djiki je cim je pocela agresija ili nekoliko dana kasnije pobegao iz zemlje.

A ako stvarno ne znas i nisi video da je Djindjic mahao stranim zastavama po Beogradu...onda sta reci...pa to smo svi videli ko zna koliko puta na tv-u.

A isto vazi i za agresiju NATO-a, pa je poznato da je trazio da NATO zesce bombarduje Srbiju da bi toboze time skinuli sto pre Milosevica - pa zar na taj nacin???


Sveo sto sam napisao u prethodnom postu sam video ili cuo na medijima pre i za vreme bombardovanja, i da se to sve desilo je- cinjenica.
 
urospo:
1-Pa ako se borio da dodje na vlast sto nije izlazio na izbore, kako je mislio da pobedi i svrgne Milosevica, da nije mislio da ce Milosevic sam da se povuce, podnese ostavku i prepusti njemu vlast.

2-Koliko znam Djindjic je otisao pre ubistva Curuvije, Curuvija je ubijen 11. Aprila `99....a Djiki je cim je pocela agresija ili nekoliko dana kasnije pobegao iz zemlje.

3-A ako stvarno ne znas i nisi video da je Djindjic mahao stranim zastavama po Beogradu...onda sta reci...pa to smo svi videli ko zna koliko puta na tv-u.

4-A isto vazi i za agresiju NATO-a, pa je poznato da je trazio da NATO zesce bombarduje Srbiju da bi toboze time skinuli sto pre Milosevica - pa zar na taj nacin???


5-Sveo sto sam napisao u prethodnom postu sam video ili cuo na medijima pre i za vreme bombardovanja, i da se to sve desilo je- cinjenica.

1- zato sto je Sloba krao izbore..

2-jeste...pa se onda, kao, vratio za Curuvijinu sahranu... :roll:

3-cuj 'video na TVu', video sam uzivo...i bilo je tu i srpskih zastava...

4-od koga tacno je trazio zesce bombardovanje...

5-zasto li me ne cudi da si sve ovo video na medijima pre i za vreme bombardovanja...? :lol:
to vreme je vreme najzesce propagande protiv opozicije...
ovim si se obrukao "do koske"

sta ja da kazem nekome ko veruje u Slobinu propagandu...
 
1- zato sto je Sloba krao izbore..

2-jeste...pa se onda, kao, vratio za Curuvijinu sahranu... :roll:

3-cuj 'video na TVu', video sam uzivo...i bilo je tu i srpskih zastava...

4-od koga tacno je trazio zesce bombardovanje...

5-zasto li me ne cudi da si sve ovo video na medijima pre i za vreme bombardovanja...? :lol:
to vreme je vreme najzesce propagande protiv opozicije...
ovim si se obrukao "do koske"

sta ja da kazem nekome ko veruje u Slobinu propagandu...[/quote]


1. I on je tim bojkotom hteo da mu se tako suprotstavi i ubedi ga da vise ne krade izbore :shock: umesto da pokusa svaki put da ujedini svu opoziciju.

2. Da, bio je u Srbiji na sahrani, znaci tih par dana i opet se vratio...bas je bio u istoj situaciji i opasnosti kao i ostali gradjani Srbije

3. Da, bilo je i Srpskih zastava, ali zar ga to opravdava.Samo ne znam sta je hteo time da postigne, da mesa srpske zastave i zastave srbomrzaca i onih koji su nas bombardovali

4. Pa trazio je od NATO-a, Vesli Klarka i drugih stranih drzavnika-nije valjda od Kine, u nekoliko izjava stranim novinarima za vreme agresije bas to potencira i trazi.

5.Pa sta ako sam to video i cuo za vreme agresije, jeste tada bila najzesca propaganda protiv opozicije- ali jel hoces da kazes da su napravili foto montazu, ili da su te strane novine lagale i izmisljale, da je bio celo vreme agresije u zemlji..


A ti si se "obrukao do koske" a ne ja, jer prvo si rekao da je tacno samo da je pobegao iz zemlje i da je bojkotovao izbore a da sam SVE ostalo izmislio.........a posle si rekao da si TI video da je pored stranih zastava bilo i srpskih...sam sebi su upao u usta! - sto odmah nisi to priznao?????

A za verovanje u slobinu propagandu je smesno a i vec sam odgovorio, nisam im verovao pola od onoga sto su pisali...samo ono sto sam video licno-izjave u stranim novinama, paljenje srpske zastave,mahanje zlotvorskim zastavama itd. -ili ces da stvarno kazes da je to bila foto-montaza...kao neki covek drzi Nemacku zastavu a oni mu ubace Djindjicev lik...ha
 
Pre sam rekao da je palio srpsku zastavu i da je mahao stranim zastavama i to jeste bilo tako, samo sto se nije desilo istog dana, tj. stranim zastavama je mahao na nekom mitingu, a srpsku zastavu je palio nekom drugom prilikom, a kad su ga kasnije strani novinari pitali zasto je to uradio-rekao je jer simblizuje Milosevicev rezim i komunizam u Srbiji protiv cega se on bori :shock: :evil:
 
urospo:
Nekoliko dana posle dvogodisnjice ubistva premijera Djindjica i dalje se ne prestaje sa velicanjem njegove vladavine i "dobrih" stvari koje je uradio za Srbiju i srpski narod i sa njegovim planovima za buducnost Srbije.

Ovde cu samo da podsetim na neke od njegovih (ne)dela pre nego sto je dosao na vlast a koje se itekako mogu povezati sa njegovim delovanjem i radom kad je postao premijer Srbije:

1.U toku Miloseviceve vladavine bojkotuje vecinu izbora i na bojkot poziva ceo srpski narod.

2.Pali srpsku zastavu, a u isto vreme mahanje njegovih pristalica pa i njega samog sa americkim i nemackim zastavama.

3.Pred pocetak bombardovanja trazi od NATO-a i SAD da sto pre pocne bombardovanje Srbije.

4. Kad je pocelo bombardovanje momentalno odlazi iz zemlje, a moze se i pretpostaviti gde!Uzgred, nisam siguran-ali mislim da je jedini politicar koji je pobegao ko pi#cka iz Srbije.

5. U jeku bombardovanja trazi od NATO-a i SAD da jos zesce bombarduje Srbiju.

...mislite o tome...

1. Milošević nije vladao nego organizovano uništavao srpsku državu i narod isključivo u cilju bogaćenja svoje familije i saradnika i na lep način sa njim nije bilo moguće (što se mnogo puta potvrdilo).
2. Istina da se strane zastave nisu mogle snimiti kraj Miloševića,ali Milošević je prodao Krajinu i zatim Kosovo isključivo zato da bi mogao da nastavi da vlada,a prethodno je stvorio RAT u istim oblastima takodje radi učvrščivanja svoje vlasti i pljačke. E pa mislim da je to gore od milion nemačkih zastava na sred Terazija.
3. Lično sam tada bio u Srbiji pitajući se da li će me neka bomba greškom pogoditi i život mi je prolazio pred očima svaki put kada začujem avionske motore,slušao sam tada i radio i lično čuo tu Zoranovu izjavu na Slobodnoj Evropi koja je toliko puta zloupotrebljena jer je čovek pozivao samo da se bombardovanje što brže okonča što je bila želja svih nas tada.
4. Kao što je neko rekao-da nije pobegao bio bi pokojan mnogo pre 2003. godine,pobegao bih tada i ja samo da sam imao gde.
5. Ma to je ono pod 3
6. Ovakve postove samo potpuni IDIOT može postavljati.
 
urospo:
Pre sam rekao da je palio srpsku zastavu i da je mahao stranim zastavama i to jeste bilo tako, samo sto se nije desilo istog dana, tj. stranim zastavama je mahao na nekom mitingu, a srpsku zastavu je palio nekom drugom prilikom, a kad su ga kasnije strani novinari pitali zasto je to uradio-rekao je jer simblizuje Milosevicev rezim i komunizam u Srbiji protiv cega se on bori :shock: :evil:

Pa kako da se oficirski sin (pok.Djindjic) bori protiv komunizma kada mu je otac
bio oficir. To su fazoni, dimna zavesa.
Pogledaj DS sada - postali su
clanovi Crvene Internacionale. A da je trazio bombardovanje Srbije o tome
postoje TV snimci nemacke televizije.
 
eremita:
Pa kako da se oficirski sin (pok.Djindjic) bori protiv komunizma kada mu je otac
bio oficir. To su fazoni, dimna zavesa.
Pogledaj DS sada - postali su
clanovi Crvene Internacionale. A da je trazio bombardovanje Srbije o tome
postoje TV snimci nemacke televizije.


pa, da... meni je cale profesor...i dok sam isao u skolu, uopste nisam smeo/hteo da kritikujem skolstvo... :roll:

ako stvarno mislis to sto si napisao, svaka ti cast...
 
srebro:
urospo:
Nekoliko dana posle dvogodisnjice ubistva premijera Djindjica i dalje se ne prestaje sa velicanjem njegove vladavine i "dobrih" stvari koje je uradio za Srbiju i srpski narod i sa njegovim planovima za buducnost Srbije.

Ovde cu samo da podsetim na neke od njegovih (ne)dela pre nego sto je dosao na vlast a koje se itekako mogu povezati sa njegovim delovanjem i radom kad je postao premijer Srbije:

1.U toku Miloseviceve vladavine bojkotuje vecinu izbora i na bojkot poziva ceo srpski narod.

2.Pali srpsku zastavu, a u isto vreme mahanje njegovih pristalica pa i njega samog sa americkim i nemackim zastavama.

3.Pred pocetak bombardovanja trazi od NATO-a i SAD da sto pre pocne bombardovanje Srbije.

4. Kad je pocelo bombardovanje momentalno odlazi iz zemlje, a moze se i pretpostaviti gde!Uzgred, nisam siguran-ali mislim da je jedini politicar koji je pobegao ko pi#cka iz Srbije.

5. U jeku bombardovanja trazi od NATO-a i SAD da jos zesce bombarduje Srbiju.

...mislite o tome...

1. Milošević nije vladao nego organizovano uništavao srpsku državu i narod isključivo u cilju bogaćenja svoje familije i saradnika i na lep način sa njim nije bilo moguće (što se mnogo puta potvrdilo).
2. Istina da se strane zastave nisu mogle snimiti kraj Miloševića,ali Milošević je prodao Krajinu i zatim Kosovo isključivo zato da bi mogao da nastavi da vlada,a prethodno je stvorio RAT u istim oblastima takodje radi učvrščivanja svoje vlasti i pljačke. E pa mislim da je to gore od milion nemačkih zastava na sred Terazija.
3. Lično sam tada bio u Srbiji pitajući se da li će me neka bomba greškom pogoditi i život mi je prolazio pred očima svaki put kada začujem avionske motore,slušao sam tada i radio i lično čuo tu Zoranovu izjavu na Slobodnoj Evropi koja je toliko puta zloupotrebljena jer je čovek pozivao samo da se bombardovanje što brže okonča što je bila želja svih nas tada.
4. Kao što je neko rekao-da nije pobegao bio bi pokojan mnogo pre 2003. godine,pobegao bih tada i ja samo da sam imao gde.
5. Ma to je ono pod 3
6. Ovakve postove samo potpuni IDIOT može postavljati.


1.I umesto da pokusava ujedinjenjem opozicije da na izborima smeni Milosevica, bez obzira sto je ovaj krao izbore, on poziva na bojkot sto ide na ruku Milosevicu-pametno
2.Milosevic prodao Krajinu i Kosovo da bi ucvrstio vlast? Smesno...pa narod ce manje da voli politicara koji im je decu uveo u rat, sto znaci nece da glasa vise za njega - znaci on time slabi svoju vlast.
3.Ne znam sta si ti cuo i kada, ali ja sam licno procitao i video da je trazio da bombardovanje sto pre pocne... pogledaj ako mozes snimak te nemacke tv
4.Tesko da je pobegao da ga oni ne bi ubili (pa nije on bio jedini opozicionar) vec zbog NATO agresije-ali to je relativno i to samo on zna, pa nek ti bude
5. ---
6.Jedini IDIOT ovde si ti, jer nazivas nekog tim pogrdnim imenom samo jer nema isto misljenje kao ti i ima drugaciji stav i pogled na ta desavanja od tebe. A inace mnogo volim te likove sto vredaju preko foruma...valjda samo ovde i smeju nekog da vredjaju...a jos bi vise voleo da mi samo zbog posta i suprotnog misljenja tako nesto rekao licno...
 
Nexus 6:
eremita:
Pa kako da se oficirski sin (pok.Djindjic) bori protiv komunizma kada mu je otac
bio oficir. To su fazoni, dimna zavesa.
Pogledaj DS sada - postali su
clanovi Crvene Internacionale. A da je trazio bombardovanje Srbije o tome
postoje TV snimci nemacke televizije.


pa, da... meni je cale profesor...i dok sam isao u skolu, uopste nisam smeo/hteo da kritikujem skolstvo... :roll:

ako stvarno mislis to sto si napisao, svaka ti cast...

Nexus-e 6, dobro znas da uopste ne zelim da Te vredjam, ali:
1. Iver ne pada daleko od klade.
2. DS je postao clan Socijalisticke Intrnacionale.
3. Postoje snimci nemacke TV.
 

Back
Top