YAMAHA TDM 850 TWIN

tedium2.gif
 
:shock:
a sta sad ne valja :?: :!:
sta smo mi to objavili pa javno?! :?
Dokoni je sam rekao (ne smem da kazem:hvalio se,uzece mi se za zlo!) da ima yamahu,a raindog je njegovu sliku prenela iz profila.tamo i stoji da bi je videla javnost! 8)
u cemu je problem...osim ako nije u tome sto sam ja otvorila ovu temu da se malo z.?
ako se dokoni ne ljuti,a ne ljuti se-jer je normalan i OK,sto ti penish koji q?! :x
 
storm cloud:
Ovo nije u redu uopšte! :x Šta je sledeće, počećete da objavljujete nečije lične podatke ili brojeve telefona? A mene ste kritikovali zbog par redova citata iz pp-a. :evil:


PAR REDOVA ?!? :shock: Pa, posle tih tvojih par redova, Petra, i kad kupuje kurtone, ne pitaju ni koliko će komada, ni VELIČINU, već i u trafici sve znaju ( i na FISKALNIM kasama je OBJAVLJENO ! ) !!!
 
Nestasna Ameba:
krvolok:
PAR REDOVA ?!? :shock: Pa, posle tih tvojih par redova, Petra, i kad kupuje kurtone, ne pitaju ni koliko će komada, ni VELIČINU, već i u trafici sve znaju ( i na FISKALNIM kasama je OBJAVLJENO ! ) !!!
Svaka cast, pile tetkino :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tetka, nemo' JAVNO da me hvališ, izbićeš na loš glas, pa će te terati da se PREPOZNAJEŠ, OSEĆAŠ PROZVANOM, itd., ne znaš ti kakvi su ONI ( a PREPOZNAĆE SE ! :lol: ) !!!
 
krvolok:
Nestasna Ameba:
krvolok:
PAR REDOVA ?!? :shock: Pa, posle tih tvojih par redova, Petra, i kad kupuje kurtone, ne pitaju ni koliko će komada, ni VELIČINU, već i u trafici sve znaju ( i na FISKALNIM kasama je OBJAVLJENO ! ) !!!
Svaka cast, pile tetkino :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tetka, nemo' JAVNO da me hvališ, izbićeš na loš glas, pa će te terati da se PREPOZNAJEŠ, OSEĆAŠ PROZVANOM, itd., ne znaš ti kakvi su ONI ( a PREPOZNAĆE SE ! :lol: ) !!!
da,da! je l' ovo neka nova virtuelo-erotska romansa :lol: :lol: :lol: :!:
nemoj da u trafici osvane pored onog durex,romed,pera_zdera,masculan i brend "nestashni krvolok" :wink:
 
DOKONI UM:
Ma sve je O.K. :idea:
I motor i moja photka. 8)

P.S.
Samo nemoj mi onaj stari model...moj je noviji. :idea:
:lol:

Kao što vidite dnevne temperature prelaze 16.C , dakle motori već počinju da se voze...
@storm-je l' vidis kako razmislja normalan covek?!
doduse,malo je nezahvalan...al' oprosticemo mu... :lol:
DU,kako je bilo u somboru? :wink:
 
peach:
DOKONI UM:
Ma sve je O.K. :idea:
I motor i moja photka. 8)

P.S.
Samo nemoj mi onaj stari model...moj je noviji. :idea:
:lol:

Kao što vidite dnevne temperature prelaze 16.C , dakle motori već počinju da se voze...
@storm-je l' vidis kako razmislja normalan covek?!
doduse,malo je nezahvalan...al' oprosticemo mu... :lol:
DU,kako je bilo u somboru? :wink:

Somboru :?:
Prevedi mi na srpski jezik :?: :idea: :?

:arrow: Aha sad sam tek video KULINARSTVO...
Na večeru YAMAHOM TDM 850 TWIN :?: :shock: :?:
Motor mi služi za uživanje u vožnji...
A na večeru se ide pristojno odeven, i u pristojnom automobilu :idea:
Pa zamisli da dođem kod dame na večeru u farmerkama i motoraškoj jakni sa kacigom u ruci i vinom u džepu... :shock: Užas.
 
krvolok:
storm cloud:
Ovo nije u redu uopšte! :x Šta je sledeće, počećete da objavljujete nečije lične podatke ili brojeve telefona? A mene ste kritikovali zbog par redova citata iz pp-a. :evil:


PAR REDOVA ?!? :shock: Pa, posle tih tvojih par redova, Petra, i kad kupuje kurtone, ne pitaju ni koliko će komada, ni VELIČINU, već i u trafici sve znaju ( i na FISKALNIM kasama je OBJAVLJENO ! ) !!!
Bez uvrede na glupom pitanju,ali otkud joj ovakve informacije,tj.kako moze znati,vrstu koju on koristi? :shock: :?: Priznajem da nisam bas pratio postove.
 
milost:
krvolok:
storm cloud:
Ovo nije u redu uopšte! :x Šta je sledeće, počećete da objavljujete nečije lične podatke ili brojeve telefona? A mene ste kritikovali zbog par redova citata iz pp-a. :evil:


PAR REDOVA ?!? :shock: Pa, posle tih tvojih par redova, Petra, i kad kupuje kurtone, ne pitaju ni koliko će komada, ni VELIČINU, već i u trafici sve znaju ( i na FISKALNIM kasama je OBJAVLJENO ! ) !!!
Bez uvrede na glupom pitanju,ali otkud joj ovakve informacije,tj.kako moze znati,vrstu koju on koristi? :shock: :?: Priznajem da nisam bas pratio postove.

Pa, PITAJ je, Miloše, ona jeste DISKRETNA, ali takve ti informacije, odakle joj TAKVE informacije, neće uskratiti ni u OBIČNOM stanju, a kamoli kad je UZRUJANA !!! :lol:
 

Back
Top