Korisne adrese, linkovi

Novootkriveni zlatni rudnik.Za svakoga ponesto!

http://ebook30.com/latest/

Ima li neko iskustva sa ovim sajtom. Ja se prijavila, skinula par knjiga a sledeći put ne mogu da se ulogujem. Poruka koju dobijam je sledeća:
Your account has been locked. Prijavim zaboravljen password, oni daju nov, ali prilikom logovanja opet ista poruka.
Pokušam da se registrujem ponovo, kažu da je moja mail adresa već upotrebljena (This email has been used to register).
Pritisnem opciju Resend activation code, i dobijem odgovor We cannot find your email address.
:dontunderstand::dash:
Šta sad? :think:
 
hm ne znam sta bi moglo da bude...evo sad sam probala i normlano se ulogovala...a skinula sam dosta knjiga, tako da ne verujem da je do toga..jedino da probas novi nalog sa novom adresom, ne znam kako bih ti drugacije pomogla..
 
hm ne znam sta bi moglo da bude...evo sad sam probala i normlano se ulogovala...a skinula sam dosta knjiga, tako da ne verujem da je do toga..jedino da probas novi nalog sa novom adresom, ne znam kako bih ti drugacije pomogla..

Unchi kojim programom otvaras ove knjige na kompu, pretpostavljas da imas PC. Ja imam MAC pa trebam da skinem sa neta taj program..
Hvala unapred! :)
 

Back
Top