Korisne adrese, linkovi

Ja sam narucivala isto preko Kume u Nemackoj i drugarice iz Hrvatske.Sve zavisi, ja sam narucivala preko e - bay.uk,nesto je stizalo za 10,nesto za 15 dana a nesto cak i za mesec dana,nema pravila.Samo treba voditi racuna od koga kupujete jer znam puno njih koji nikada nisu videli ono sto su porucili a parice otisle u vetar.Hvala Bogu,meni je sve stiglo,sada znam koji su provereni prodavci pa od njih i narucujem!
 
Kako ste odradile kupovinu preko e-bay , ja imam sestru u Švajcarskoj pa me interesuju detalji kako se naručuje i kako i ko kome plaća, malo detalja oko načina naručivanja. Poz!

Pravo da ti kazem , ja i nisam bas upucena u te tehnicke stvari...Ja sam samo na e bay odabrala i spisak poslala kumi. Kako sam ja razumela ona salje porudzbinu njima, oni joj potvrde da to ima na stanju i konacnu sumu, uplati novac i ceka da stigne.Ona je neke druge stvari vec narucivala preko njih pa zna proceduru, tako da se nisam nesto ni interesovala.
 
Ceprkah ja tako po internetu,kad ono ugledam par snimaka o dekorisanju torti!
Kliknem na jedan snimak..sledi cutanje..pa neverica....nesto zaista prelepo!
Ovo je cista umetnost!
Hajde da podelimo sva nasa iskusta(dobro ne bas sva):whistling:
Ona uspela,naravno!

:brus:
 
Poslednja izmena:
Jaffa torta
jafa torta.jpg



Torta u obliku bebe :klap:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Najbolje ti je da prvo napravis i iskrojis tortu auto, pa onda da pravis figuricu, tako ce ti sigurno biti srazmerno....bar bih ja tako pravila prvi put......a drugi put ces onda vec znati :) najbolje je da gledas sa slike, odes malo i na crtac pa virnes i tamo sa svih strana, tako sam ja kad sam pravila nodija u autu kao figuricu.....
 
JOOOOJ, kada lovely tutorials nesto zeza, ja pojma nemam nista, pamet mis tane, stvarno, treba da pravim neke patkice i kao hocu da andjem neke slatke i znam da sma tamo vidjela, sada kad ja treba da pravim, bas sad obojih zuti fondan, oni nesto zezaju, lozinku sma naravno zaboravila i sad je bas bezveze...
 

Back
Top