BEZOBRAZLUK !!!!

cau-cau

Zainteresovan član
Poruka
222
Dali ste primetili da je u rubrici ANKETA, na krstarici, skinuta vrlo negativno ocenjena anketa o filmu "MI NISMO ANDJELI 2". Svi rezultati drugih anketa postoje samo kod ove javlja da je nepostojeca. Interesuje me kako nije sramota ove moderatore da ucestvuju u obmanjivanju javnosti kako je ovaj film dobar. Ali slusajuci komentare onog dju....a Dragojevica, kako se puva i pravi mnogo pametan nista me vise ne iznenadjuje.
 
Ajd' da ti ja odgovorim kao moderator....

Pod jedan, prostor gde se nalaze ankete uredjuju administratori, ne moderatori...Moderatori uredjuju forum, a administratori (najache figure) uredjuju site i kontrolishu moderatore.

Stoga, na pogreshnom mestu si nashao da se zalish, poshto moderatori nemaju pristup tim opcijama. Izvinjenje, pod hitno! :lol:
 
rastamann:
Ajd' da ti ja odgovorim kao moderator....

Pod jedan, prostor gde se nalaze ankete uredjuju administratori, ne moderatori...Moderatori uredjuju forum, a administratori (najache figure) uredjuju site i kontrolishu moderatore.

Stoga, na pogreshnom mestu si nashao da se zalish, poshto moderatori nemaju pristup tim opcijama. Izvinjenje, pod hitno! :lol:

Imas moje izvinjenje, i hvala na informaciji priznajem nisam znao da izmedju toga postoji razlika. Ali i dalje stoim iza onog sto sam napisao ali se onda odnosi na administratore.
 

Back
Top