Oblachenje...

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Dakle,po naslovu vec mislite da sam neki materijalista ili sta ja znam vec...ali nisam :P Pitanje je,kao prvo kako se oblachite?Da li imate neki poseban stil,sportski,fancy ili koji vec?? Da li vam je bitno kako se osoba oblachi,da li to ostavlja neki utisak na vas?I na kraju...da li bi vam smetalo da se dechko/devojka oblachi suprotno vashem ukusu(da ne kazem da se grozite takvog stila)? Ako da,da li biste mu/joj rekli?!
 
JaH_G|rL:
Dakle,po naslovu vec mislite da sam neki materijalista ili sta ja znam vec...ali nisam :P Pitanje je,kao prvo kako se oblachite?Da li imate neki poseban stil,sportski,fancy ili koji vec?? Da li vam je bitno kako se osoba oblachi,da li to ostavlja neki utisak na vas?I na kraju...da li bi vam smetalo da se dechko/devojka oblachi suprotno vashem ukusu(da ne kazem da se grozite takvog stila)? Ako da,da li biste mu/joj rekli?!

Prvo moj still... od 'birokratskog' (kad sam na faxu:), do shirokih majica i trenerki po kuci... a omiljena varijanta je military still... maskirne majicice, vojne 'lone, i slicno.. stil koji furam vec 3 -4 godine...
Pa mozda mi je donekle bitno kako se neko oblaci, ali samo u smislu da ne volim kad je neko neuredan, kad nosi pretesnu odecu (ovo se posebno odnosi na devojke poshto su sklonije tome..)..
Ne smeta mi kad se neko oblaci drugacije od mene... u stvari, vecina devojaka se oblaci drugacije, kad malo bolje razmislim;). nije to razlog da mi se neko ne dopadne...
Elem, kad mi se neshto ne svidi, da li to kazem? Pa u principu, ne. Ali kad npr. drugarica obuce minic iz koga joj viri celulit i pola guze:) ja ne mogu da joj kaze mda joj to stoji dobro... moram da budem iskrena, kad me bash pita:).
 
paaaaa...bitno mi je kako se ko oblaci, ali samo utoliko sto volim i sama da se oblacim sa nekom porukom...koja ima neke stavove...volim i ljude koji se tako oblace, ali nije to najbitnije...odelo ne cini coveka...lepa poslovica...i mislim da su najgori predrasudi na svetu oni koji su vezani za odecu...ja sam dozivela mnogo takvih stvari
 
Bitno mi je da decko bude u mom fazonu,znaci metalac,mada mi je i pankerski stil cool.Sto se tice drugarica i nije toliko bitno.Ja sa u glavnom stalno u crnom,nosim martinke i starke,volim bodlje i srebrni nakit,posebno prstenje....
 
Najprijatnije se osecam trenerci,duksu i patikama.Inace tako i najvise volim da se oblacim ma da se neki put obucem i malo fensi ali ne previse nego ono sportska varijanta fensi.
 
JaH_G|rL:
Dakle,po naslovu vec mislite da sam neki materijalista ili sta ja znam vec...ali nisam :P Pitanje je,kao prvo kako se oblachite?Da li imate neki poseban stil,sportski,fancy ili koji vec?? Da li vam je bitno kako se osoba oblachi,da li to ostavlja neki utisak na vas?I na kraju...da li bi vam smetalo da se dechko/devojka oblachi suprotno vashem ukusu(da ne kazem da se grozite takvog stila)? Ako da,da li biste mu/joj rekli?!

A kako se ti oblachish?:)
 
gK 87:
JaH_G|rL:
Dakle,po naslovu vec mislite da sam neki materijalista ili sta ja znam vec...ali nisam :P Pitanje je,kao prvo kako se oblachite?Da li imate neki poseban stil,sportski,fancy ili koji vec?? Da li vam je bitno kako se osoba oblachi,da li to ostavlja neki utisak na vas?I na kraju...da li bi vam smetalo da se dechko/devojka oblachi suprotno vashem ukusu(da ne kazem da se grozite takvog stila)? Ako da,da li biste mu/joj rekli?!

A kako se ti oblachish?:)
Hehe doshao i red na mene da odgovorim...Ne znam ni sama da opishem svoj stil...Izmedju fancy i sportskog,mada vishe sportski..ma nemam pojma :D
 
Nebudite ludi najlepse je kad se vidi da neko ima stila a ne ko ulacari. Kod devojaka se prvo zapaza obuca zatim ruke i osmeh :lol: a kod muskaraca obuca ruke sat kaic osmeh itd . To su sitnice koje mnogo znace verujte mi.
 
Miki bognar:
Nebudite ludi najlepse je kad se vidi da neko ima stila a ne ko ulacari. Kod devojaka se prvo zapaza obuca zatim ruke i osmeh :lol: a kod muskaraca obuca ruke sat kaic osmeh itd . To su sitnice koje mnogo znace verujte mi.

sat? kais? osmeeeeh? :lol: :lol: :lol:
ako sve to navucem na sebe (po prvi put u zivotu) znaci li to da cu navuci nesto? :lol: :lol: :lol:
cisto sumnjam.
zato se ja lepo oblacim ko obican klosar, ma bas me briga jel su mi poderane farke, kakve su mi patike ...... duks od 300 dinara zakon :wink:
jednom sam otisao u grad sa flekom od paste za zube na majci, i nisam ni primetio ..... :?
ne, odelo zaista ne cini coveka
 
Keeper:
Miki bognar:
Nebudite ludi najlepse je kad se vidi da neko ima stila a ne ko ulacari. Kod devojaka se prvo zapaza obuca zatim ruke i osmeh :lol: a kod muskaraca obuca ruke sat kaic osmeh itd . To su sitnice koje mnogo znace verujte mi.

sat? kais? osmeeeeh? :lol: :lol: :lol:
ako sve to navucem na sebe (po prvi put u zivotu) znaci li to da cu navuci nesto? :lol: :lol: :lol:
cisto sumnjam.
zato se ja lepo oblacim ko obican klosar, ma bas me briga jel su mi poderane farke, kakve su mi patike ...... duks od 300 dinara zakon :wink:
jednom sam otisao u grad sa flekom od paste za zube na majci, i nisam ni primetio ..... :?
ne, odelo zaista ne cini coveka
Svaka cast :shock:
 
Pa, ne znam shta da vam kažem, moj zaštitni znak su plitke pantalone, to najviše volim, a kod dečka naravno, spuštene pantalone, nabudžene patike i te stvari...Dakle, ipak mi je važna garderoba, ona ostavlja taj prvi, površni utisak, morate priznati.
 
Keeper:
Miki bognar:
Nebudite ludi najlepse je kad se vidi da neko ima stila a ne ko ulacari. Kod devojaka se prvo zapaza obuca zatim ruke i osmeh :lol: a kod muskaraca obuca ruke sat kaic osmeh itd . To su sitnice koje mnogo znace verujte mi.

sat? kais? osmeeeeh? :lol: :lol: :lol:
ako sve to navucem na sebe (po prvi put u zivotu) znaci li to da cu navuci nesto? :lol: :lol: :lol:
cisto sumnjam.
zato se ja lepo oblacim ko obican klosar, ma bas me briga jel su mi poderane farke, kakve su mi patike ...... duks od 300 dinara zakon :wink:
jednom sam otisao u grad sa flekom od paste za zube na majci, i nisam ni primetio ..... :?
ne, odelo zaista ne cini coveka
Ti nisi normalan :lol: Koji si lik ne verujem!Eh,mi klosari....vidis kako sam nasla s kim cu da se druzim :wink:
 
Courtney:
Keeper:
Miki bognar:
Nebudite ludi najlepse je kad se vidi da neko ima stila a ne ko ulacari. Kod devojaka se prvo zapaza obuca zatim ruke i osmeh :lol: a kod muskaraca obuca ruke sat kaic osmeh itd . To su sitnice koje mnogo znace verujte mi.

sat? kais? osmeeeeh? :lol: :lol: :lol:
ako sve to navucem na sebe (po prvi put u zivotu) znaci li to da cu navuci nesto? :lol: :lol: :lol:
cisto sumnjam.
zato se ja lepo oblacim ko obican klosar, ma bas me briga jel su mi poderane farke, kakve su mi patike ...... duks od 300 dinara zakon :wink:
jednom sam otisao u grad sa flekom od paste za zube na majci, i nisam ni primetio ..... :?
ne, odelo zaista ne cini coveka
Ti nisi normalan :lol: Koji si lik ne verujem!Eh,mi klosari....vidis kako sam nasla s kim cu da se druzim :wink:

pa da ko krpa na zakrpu :lol:
hihihiihihi
 
hm....moj stil.......je dark,rock,gotich,ponekad pomalo punk fazon........nosim samo crno,obozavam prugaste znojnice i dokolenice(opet prugaste) :) sve u svemu nesto kao amy iz evanescence :) a ponekad obucem nesto u sk8erskom fazonu :) i da.......uvek nosim patike,a zimi ravne(crne ) cizme :)
 
volim mastovito da se oblacim, da kombinujem razne zanimljive delove garderobe.Obozavam da preko haljine obucem dzemper, preko kosulje -dux na rajzferslus...,maramu umesto kaisa...
A odeca mnogo govori o ljudima.Mozda mi toga nismo ni svesni dok je nosimo, ali govori.Naprimer tacno se zna kako se oblace ljudi koji slusaju metal i punk...ustvari muzika mnogo utice na stil zivota i odevanje.Ja naprimer svasta slusam (punk,reggae,funk...)pa svasta i oblacim.Obozavam kada se neko oblaci slojevito, pa to i sama vrlo cesto praktikujem.

p.s. obozavam nakit:narukvice , prstenje i snalice preferiram
 
veverica:
volim mastovito da se oblacim, da kombinujem razne zanimljive delove garderobe.Obozavam da preko haljine obucem dzemper, preko kosulje -dux na rajzferslus...,maramu umesto kaisa...
A odeca mnogo govori o ljudima.Mozda mi toga nismo ni svesni dok je nosimo, ali govori.Naprimer tacno se zna kako se oblace ljudi koji slusaju metal i punk...ustvari muzika mnogo utice na stil zivota i odevanje.Ja naprimer svasta slusam (punk,reggae,funk...)pa svasta i oblacim.Obozavam kada se neko oblaci slojevito, pa to i sama vrlo cesto praktikujem.

p.s. obozavam nakit:narukvice , prstenje i snalice preferiram

ja slusal (okvirno) grunge i stariji r'n'r pa izgledam ko ....... niko :lol:
odevanje sa nacinom zivota ne mora da ima veze kod svakoga.
 
Ja nosim suknje, nikad pantalone, cvetne sare, odecu vedrih boja, pretezno ciklama, jarkozelenu i narandzastu, a ubace se i jarkoplava i zuta. I to sve zajedno! Najlepsa kombinacija: ciklama, jarkoplavo i narandzasto. Volim nakit u tim bojama i zeleno-zuto-crveni (reggae, moja bolest). Obozavam marame i cvetove, od tamnih boja nosim samo crnu i to samo u tragovima, bas kad moram, i nikad ne nosim cipele ni cizme. Po celu godinu sam u patikama... Converse (sve samo ne starke) I ko ce me definisati?
 
guitarrr_babe:
Ja nosim suknje, nikad pantalone, cvetne sare, odecu vedrih boja, pretezno ciklama, jarkozelenu i narandzastu, a ubace se i jarkoplava i zuta. I to sve zajedno! Najlepsa kombinacija: ciklama, jarkoplavo i narandzasto. Volim nakit u tim bojama i zeleno-zuto-crveni (reggae, moja bolest). Obozavam marame i cvetove, od tamnih boja nosim samo crnu i to samo u tragovima, bas kad moram, i nikad ne nosim cipele ni cizme. Po celu godinu sam u patikama... Converse (sve samo ne starke) I ko ce me definisati?

kako te definisati?
MODNI MANIJAK
mora da izgledas ko ringispil uvece kad se upale sva ona sarena svetla....... :lol:
salim se, naravno 8)
 
Uh... Pa nemam ti ja neki stil. Uglavnom nosim zvoncare i majice, mada volim da nosim i suknje. Volim one indijske stvarcice i bluze tipa narodne radinosti - letos sam kupila jednu u Turskoj. Manijak sam za cipele - kad zahladni odmah uskacem u svoje kickers cipele, ali volim i elegantno da se oblacim (kada se ukaze prilika), pa uvek gledam i da imam neke elegantne cipele (bas sad mi trebaju i to braon, ali nigde ne mogu da ih nadjem... samo prodaju crne). Volim da se oblacim originalno, sto se vidi po cipelama (ispade da su mi one najvazniji deo garderobe), malo ekstravagancije mi ne skodi... hihihi... Retko kad oblacim patike... Nesto nisam sportski tip.
 

Back
Top