Nega kože (omiljene mac, mac, mazalice - losioni, mleka, puteri za telo...)

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Koji je vaš omiljeni beauty compañero za nežnu i mirišljavu kožu? :-)))


Body_Butter_Strawberry_Cream__by_polish_girl_large.png

 
mogu ti reci da sam prezadovoljna tom kolekcijom
http://4.***************/--9AWcwAk4Y4/TucIGYus7WI/AAAAAAAAAVU/s0tBCmUNxdo/s1600/garnier+7+day+intensive.jpg
imaju za svaki tip koze po jedan
moja je pogotovo zimi dosta suva i bas pomaze, ali koristim ih i leti zato sto bas brzo upijaju

i ja volim veca pakovanja, prakticni su mi, ovi imaju po 400ml
za cene me nista ne pitaj, ne znam koliko su u srbiji
 
mogu ti reci da sam prezadovoljna tom kolekcijom
http://4.***************/--9AWcwAk4Y4/TucIGYus7WI/AAAAAAAAAVU/s0tBCmUNxdo/s1600/garnier+7+day+intensive.jpg
imaju za svaki tip koze po jedan
moja je pogotovo zimi dosta suva i bas pomaze, ali koristim ih i leti zato sto bas brzo upijaju

i ja volim veca pakovanja, prakticni su mi, ovi imaju po 400ml
za cene me nista ne pitaj, ne znam koliko su u srbiji

nedavno sam pocela da koristim ovaj sa medom, za osetljivu kozu i bas mi odgovara :)
sto se cene tice, cini mi se da je negde oko 400 din.
 
Schatje, mislim da ovo Garnier mleko koje se tebi svidja nije preko 500 din.

Cene se osetno razlikuju u drogerijama u kojima kupujemo i u marketima poput Tempa, Rode i sl., ne i u Maxiju, oni su skuplji od njih.

Ovo mleko sam u Sephori platila, koliko se secam, 790 din., znam da je izmedju 700 i 800 sto posto.

Greenland puter je bio oko 500, 600, cini mi se 570.
 
Ovo su takodje moji izuzetno dragi (i pri kraju, a vise ih nema u prodaji jer su limitirana praznicna izdanja) svetlucavi losioni...

Ovaj u srebrnom pakovanju mirise na bele praline, a ovaj u zlatnom na karamelu... Bozanstveni su... Zaljubljena sam u sve njih... Mada ovaj prvi vise volim. Njega cuvam za jos jednu specijalnu priliku i tada cu da ga potrosim, jos ga ima samo za toliko

m1000458_P96607_princ_la.jpg
m303132_P315099_princ_la.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top