smesno.....

denim

Početnik
Poruka
17
ej nemate pojima koliko mi se spava, ali toliko sam se navario da me mrzi da odem do kreveta i da legnem. pa rekoh da otukcam par redova i pitam sve vas kako je uistinu biti zaljubljen i tako ne znam ni sto vas pitam to verovatno mi je to prvo palo na pamet ne morate ni odgovorite pozz svima
 
"ne umem da disem,ne mogu da spavam jer nisi tu...umirem jer znam da je kasno da ispruzim ruke i uzmem te..."-negativ (mp3)
toliko i o zaljubljenosti i o nesanici :cry:
 
denim:
ej nemate pojima koliko mi se spava, ali toliko sam se navario da me mrzi da odem do kreveta i da legnem. pa rekoh da otukcam par redova i pitam sve vas kako je uistinu biti zaljubljen i tako ne znam ni sto vas pitam to verovatno mi je to prvo palo na pamet ne morate ni odgovorite pozz svima

8) 8) 8) Vele stari ljudi (shto ne znachi da se ja slazzem s tim, daleko od toga, samo, dakle, citiram): LJUBAV, to je jedna velika, cvetna, zelena, bujna, livada, na kojoj... PASU MAGARCI ! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Hahaha dugi, to je bas zaljubljenost, a ti magarci su najsmejani i kad nista nije smesno :lol: , puni energije,sve im je lepo, svemu nadju prednosti,pojavi se junastvo, nema jela, citavo telo je obuzeto.... 8)
 

Back
Top