Posten co'ek, DSSovac...

Nexus 6

Iskusan
Poruka
5.246
dakle, Mihajlov rece na sudu da ona budalastina o tome kako oni imaju saznanja preko Djindjiceve majke da su Djindjica ubili "njegovi" izrecena u svrhu predizborne kampanje...

sto bi rek'o cika Velja: "pun mi je **** tog vaseg postenja"...
 
Свакако да је Михајлов међу лошијим кадровима, али дотични део изјаве гласи:

Ћутали су и кад су убили премијера. Знали су ко је донео одлуку да се Ђинђић убије и знали су ко га је убио. Ђинђићева мајка то јасно каже: "Мог сина су убили његови и један бивши министар јасно ми је то рекао". Шта није јасно у мајчиним речима. Шта није јасно у држању супруге убијеног премијера која у своју кућу више не прима готово ниједног од некадашњих Ђинђићевих најближих сарадника који су га продали, а можда урадили и нешто горе. Зашто се такви политичари крију иза празних пораза, напада на Владу, оптужби на рачун Коштунице или кандидата за председника Владине коалиције?

Где се вели да је Мила Ђинђић то казала Михајлову, или било ком члану ДСС-а? Само су у саопштењу навели оно што је Ђинђићева мајка рекла у изјави новинама. А онда је ДС пропаганда кренула да изврће чињенице и да пени.
 
Baron Ungern:
[Али деманти, тачније објашњење да су њене речи погрешно пренесене, није објављен пре него што је ДСС издао саопштење, у томе је виц.

cekaj, bre, covece... :roll:
pa prvo mora nesto da se slaze, da bi povodom toga usledio demanti...
 
Nikad ja necu razumeti taj deo sa diranjem porodica neistomisljenika. Ako te nervira polticki protivnik, sta te se tice njegova mama... ili sestra...
Njega porazi. Svadjate se politicki, na tv...
sta god...
Njima posalji cestitku za novu godinu...
ali dobro... valjda ce i to vreme doci.
 
Nexus 6:
dakle, Mihajlov rece na sudu da ona budalastina o tome kako oni imaju saznanja preko Djindjiceve majke da su Djindjica ubili "njegovi" izrecena u svrhu predizborne kampanje...

sto bi rek'o cika Velja: "pun mi je **** tog vaseg postenja"...
jos kada bi objasnio sta je tu znak nepostenja bilo bi sjajno :wink:
 

Back
Top