regrutacija???

Kao prvo, ako si hrvat... zabole me kur... :shock: UPS! Pa ovde ima i dece... :roll:
Kao drugo, ako si srbin, kuliraj čoveče dok ne stekneš prvi utisak... LIVE! :twisted:

Zezam se! :D Kroz to srranje manje-više svi smo prošli... naravno, govorim o staroj gardi. 8)
Zar tebe nebi bilo bilo sramota da vojsku služiš u civilnom odelu.. i od kuće udaljen na samo 200 metara od kuće? :?
Pozdrav... i lepo se provedi! :wink: :D


p.s. potrudi se da što manje tamo radiš... vojska vredne momke ume da ceni i nagrađuje... ali bogami... meni leđa odpadoše čoveče... :lol: :lol: :lol:
 
ma, vojska nam je katastrofa... :roll:

pre godinu i po dana su me proglasili za privremeno nesposobnog zbog povisenog bilirubina (!)...

kada sam otisao kod lekara, pitala me: "jesi ti imao neku vezu, ja prvi put cujem da su nekog pustili zbog toga..." a, nisam jedini iz te moje grupe na pregledu kome su tamo isto rekli... a da ne pominjem sto mi kod civilnog lekara nista nisu nasli...

i da ne pominjem da mi jos nisu poslali poziv da se javim u vojni odsek...
 
Nemoj ništa da brineš neideš za astronauta,hoću da kažem da kad se prehladiš opšti lekar te temeljnije pregleda nego što će te na regrutaciji pregledavati.Što se tiče eskiviranja vojske nemoj biti piz.. osam meseci prodje brzo pogotovo što ćeš svake druge nedelje ići kući,bolje pokušaj da središ da budeš blizu kuće.Šta da kaže tvoj deda on je služio dve godine a možda i više.Šta misliš hoće li biti ponosan na tebe?
 
hi hi
kada su moji drugari isli na regrutaciju,80ih,bio neki lik koji je nalakirao nokte na nogama...i oni ga oslobodili,momentalno :roll:
ajde bre,sta si se stiso,jaka stvar,malo krv,mokraca,pregled...
i onda ga odradis za 8 meseci!ej 8 meseci!
neki momci koje znam su isli na 18.meseci,mislim TADA su bili bas mladi :lol: i jos kolika nam je zemlj,sve ti je na pljucometar!
zamisli da si u postojini,na lastovu...ili gevgeliji a? :wink:
 
Ja cu da ti ispricam jedan vic na tu temu.
Dakle ovako:
Sumska vojska raspisala regrutaciju i naredila da se sve zivotinje jave radi regulisanja vojne obaveze.
I tako ti se sve zivotinje muskog roda postroje i naprave podugacku kolonu u sumi. Sve tmurna lica, svi nervozni, mrzovoljni, nikom se ne ide u vojsku... Ulaze jedan po jedan kod komisije i izlaze jos nervozniji, psuju i tako...
Samo zeka izlazi i smeje se! :D
Gleda ga meda i nije mu jasno sta je u pitanju pa ga priupita:
"Jeli, leba ti, zeko, sto se ti jedini smejes, a svi drugi psuju?"
A zeka kaze:
"Covece, ne idem u vojsku! Odbili me jer mi je mali ku..c! Idi ga skrati i nema problema!"
I zeka otrci veselo niz puteljak. Meda malo razmisljao i trk kuci. Uzme sekiru i opali po svom ponosu. Malo previje i otrci nazad u red.
Dodje red na njega i on udje. Izadje posle deset minuta i psuje da se cela suma trese! Naidje zeka, gleda ga i nije mu jasno, pa ga upita:
"Sta je bre medo, nije valjda da ides u vojsku???"
"Ma ne idem covece, ali odbili su me zbog ravnih tabana..." :D :D :D :D :D
 
Ajde, sta kenjkas! Jedan-dva-jedan-dva... pravo u vojni odsek, nemoj da brukas forum! :) Mozes ti to.
Ja kad sam polazio u vojsku pa davali krv na pregled itd,, drao sam se iz sveg glasa "gde ordiniraju vampiri!...". Pojavila se neka ogromna sestra, sa brcicima i zakleo bih se, sa bradicom i rece "ajde decko, ajde samo dodji..", a u ruci drzala sulundar od igle... I eto, jos ziv i pisem po forumu.
Odbij, vojnice!
 

Back
Top