moze li mi neko pomoci
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: moze li mi neko pomoci

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano moze li mi neko pomoci

zna li neko kako se koristi office dokument program, ima li neko neku literaturu vezano za taj program hitno mi treba

Pozdrav
    simil@eunet.yu

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Jesi li siguran da znas sta pitas???

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Pjer_Nis
    Jesi li siguran da znas sta pitas???
    pa ****** kako se koristi taj program kako drugacije da pitam,

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

mislis na Word?

Primećen član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: moze li mi neko pomoci

Citat Original postavio simil.m
    office dokument program
    mora da si zbunjeniji od dva ludaka u buretu. to je kao da kazes "svemir raketa kompjuter"...sve ima nekako veze jedno s' drugim, ali skupa ne znace nista

Domaćin
    Učlanjen
    21.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Nije "svemir raketa kompjuter" a nije ni samo Word

Prvo, Office Document nije program.

Microsoft Office je paket programa za tzv. "kancelarijsko" poslovanje, a to su: Access (rad sa bazama podataka), Excel (rad sa tabelama za proračun i/ili analizu informacija), FrontPage (kreiranje Web strana...mogućnost ispisa HTML koda), Outlook (primanje/slanje elektronske pošte), PowerPoint (izrada slide-show prezentacija, kreiranje Web strana), Word (obrada teksta i grafike u pismima, izveštajima...mix-dokument).

Office Document je naziv za dokument bilo koje Office aplikacije: spreadsheet (Excel), e-mail message (Outlook), presentation (PowerPoint), Web page (FrontPage), database (Access) ili Word document (naravno...Word).

U Start meniju postoje prečice New/Open Office Document, ali je to samo jedan od puteva da odabirom vrste dokumenta uđeš u konkretnu aplikaciju.

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nije "svemir raketa kompjuter" a nije ni samo

Citat Original postavio Omen
    Prvo, Office Document nije program.

Microsoft Office je paket programa za tzv. "kancelarijsko" poslovanje, a to su: Access (rad sa bazama podataka), Excel (rad sa tabelama za proračun i/ili analizu informacija), FrontPage (kreiranje Web strana...mogućnost ispisa HTML koda), Outlook (primanje/slanje elektronske pošte), PowerPoint (izrada slide-show prezentacija, kreiranje Web strana), Word (obrada teksta i grafike u pismima, izveštajima...mix-dokument).

Office Document je naziv za dokument bilo koje Office aplikacije: spreadsheet (Excel), e-mail message (Outlook), presentation (PowerPoint), Web page (FrontPage), database (Access) ili Word document (naravno...Word).

U Start meniju postoje prečice New/Open Office Document, ali je to samo jedan od puteva da odabirom vrste dokumenta uđeš u konkretnu aplikaciju.
    Hvala ti puno sto si mi to razjasnio , slabo se razumem ja u komjutere i programe a sad kad si mi razjasnijo , meni treba access ( rad sa bazama podataka) hvala puno

Aktivan član acca (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano

Pa kud odmah na najteži ? Pogna http://www.cet.co.yu pa idi na čitalište. Mislim da tamo imaš nešto, nisam siguran.

Nov član
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: moze li mi neko pomoci

Mozda je covek mislio na Open Office Document. Mislite li svi ovde da postoji samo Microsoft Office paket. Za informaciju svima Open Office je besplatan paket koji je jako jednostavan za koriscenje
    sa mnostvom opcija. Ima u sebi Writer (kao Word), kome je osnovna ekstenzija u koju snima *.odt i ciji je fajl deset puta manji od Word-ove ekstenzije *.doc . Osim toga ima u sebi jako upotrebljiv program za vektorsku grafiku Draw sto jako fali Microsoft Office paketu. Cita Word-ova dokumenta kao i Excel i Power Point dokumenta.

Slične teme

1. Jel mi može neko pomoći???
    Autor pumma u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.08.2005., 14:01
  2. moze li mi neko pomoci
    Autor dh u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.07.2005., 02:33
  3. moze li mi neko pomoci!!!!
    Autor crv u forumu Škole
    Odgovora: 2