JESEN DODJE......

DON

Aktivan član
Poruka
1.451
...a sa njom i zimnica.E da li razmisljate o sexu(mani ljubav sad,jel te)dok stavljate krastavcice,gulite papriku,mesate ajvar...Znate ono,Vi mesate,a dragi Vam iza ledja dahce u vrat,a?Pitanje za zene,normalno8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:
 
DON:
...a sa njom i zimnica.E da li razmisljate o sexu(mani ljubav sad,jel te)dok stavljate krastavcice,gulite papriku,mesate ajvar...Znate ono,Vi mesate,a dragi Vam iza ledja dahce u vrat,a?Pitanje za zene,normalno8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:

He he DOneeee...ja mislim da su one onda jako nervozne :wink: , bolje ne prilaziti jer neki krastavac moze da bude lansiran gde ne treba :lol: :lol:
Bolje je mozda kad krenu da se tusiraju :) pojavis se maskiran u kornishon :)
 
sanja:
kornishoni, to su oni malencki??? bljak.

a ajvar je ljut, naravno, pravi. dodji na sledeci rostilj pa ces da probas.

Hahahhaha,sanja,pa za zimnicu bre,vidi je...cccccc
Znas onaj stari vic:Na pijaci:
Prva gospodja:ja bih jedan krastavac tako do 20 cm i obima do 16cm

Druga gospodja:Ja bih jedan od 25 cm i obima od 20 cm

Treca gospodja:Meni dajte za salatu:))))))
 
krastavci su cudo.
pa zamisli samo kako je nesrecnim domacicama, muzevi posap-pivo-prijatelji a one po ceo dan u kuci. ima li gore robije??? daleko bilo, pu..
a sto se zimnice tice, moze i inspekicja a prodje, sve pod konac.
 
sanja:
krastavci su cudo.
pa zamisli samo kako je nesrecnim domacicama, muzevi posap-pivo-prijatelji a one po ceo dan u kuci. ima li gore robije??? daleko bilo, pu..
a sto se zimnice tice, moze i inspekicja a prodje, sve pod konac.

hahhahaha
ja sam inspektor i to sanitarni...
Ne volim pivo,poso nit prijatelje.
Volim da kuvam
Sanja,udaj se za mene....hahahhahhahahahhahhahahaa
 
DON:
sanja:
krastavci su cudo.
pa zamisli samo kako je nesrecnim domacicama, muzevi posap-pivo-prijatelji a one po ceo dan u kuci. ima li gore robije??? daleko bilo, pu..
a sto se zimnice tice, moze i inspekicja a prodje, sve pod konac.

hahhahaha
ja sam inspektor i to sanitarni...
Ne volim pivo,poso nit prijatelje.
Volim da kuvam
Sanja,udaj se za mene....hahahhahhahahahhahhahahaa


kad bude ozbiljno pitanje, bice i ozbiljan odgovor. javno obecavam.
 
Heh,imase negde taj topic:Gde ili kako je najorginalnije zaprositi....

Zamisli da ovde neko nekog stvarno zaprosi?!E,to bi bila originalna stvar.pa niko ne veruje a ono posle mesec dana pocnu da stizu pozivnice! Hhahahhaha,bila bi festa to,bila....
Mada,kolko mprocitah na Svastari,pa bre Zak javno rece da ce se ozeniti ako se pjavi "osoba" veceras,a:))))))))))
 
:arrow: ...ma meni je sva ta jesen nekako shugava i tuzna,jeste da vazi za najromanticnije doba,ali nekako mi je sve to malo tamno...a sex ko sex,it's fantastic,it's always fantastic,anytime...if u do it with the right people...sexa mi se,sto da mi se ne sexa... :wink:
 
DON:
...a sa njom i zimnica.E da li razmisljate o sexu(mani ljubav sad,jel te)dok stavljate krastavcice,gulite papriku,mesate ajvar...Znate ono,Vi mesate,a dragi Vam iza ledja dahce u vrat,a?Pitanje za zene,normalno8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:
e donche a šta češ da pitaš "ne-domačice" jer ja krastavce, ajvar i papriku kiselu kupujem u marketu :roll: a tamo ako mi neku dahče za vrat verovatno mi krade novčanik iz torbe ,-)
 

Back
Top