Problem sa Yahoo mail-om

Kuguar

Zainteresovan član
Poruka
277
Naime, kada se zakacim na mail.yahoo.com, izadje stranica gde se upisuje korisnicko ime i password.
Kada se prijavim, ili se u trenutku prikaze stranica, gde kaze koliko imam Inbox poruka, pa totalno bude bela stranica, ili uopste ne ucita tu stranicu. Znaci ne pojavljuje se obavestenje da je ima neka greska, nego ne ucita uopste stranicu. To se desava na SAMO na Yahoo mailu. Ostale stranice ucitava normalno.
Da li neko zna u cemu je problem??? (Kada se kacim sa nekog drugog kompa, a preko istog provajdera, sve je ok!)
 
virked:
Jesi li resio problem?

Nisam resio, jer jednostavno nece da se otvori stranica! Yahoo mail, koliko znam, moze da se koristi samo preko Internet explorera, kada se otvori stranica... Evo nije vise problem, ovo je velika enigma, zasto BAS samo ta stranica ne moze da se otvori.. Toliko vec ne poznajem racunare....
 
Kuguar:
virked:
Jesi li resio problem?

Nisam resio, jer jednostavno nece da se otvori stranica! Yahoo mail, koliko znam, moze da se koristi samo preko Internet explorera, kada se otvori stranica... Evo nije vise problem, ovo je velika enigma, zasto BAS samo ta stranica ne moze da se otvori.. Toliko vec ne poznajem racunare....


A odakle ti to da Yahoo mail moze samo se koristi preko IE, ja imam Firefox i Yahoo mail radi ok...
Nego jel koristis neku zastitu, neki firewall? Meni isto nece da otvori mail kada mi je ukljucen ZA....
 
Ja koristim Netscape 7.2 i ZA.
Nemam nikakvih problema sa otvaranjem Yahoo mailbox-a
AKo koristis ZA, mozda treba videti u podesavanjima negde gde se pominje mail (mrzi me da kopam sada), mada nije sigurno ni da je ZA problem...
 

Back
Top