UMISLJAMO LI?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: UMISLJAMO LI?

Početnik
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano UMISLJAMO LI?

Molio bih vas za iskren savet, a voleo bih i ako ima strucnih ovde da nam pomognu - Devojka mi je pruzila oralni sex i pritom sam joj svrsio u usta. Ne guta vec posle toga ispljune. Tako je bilo i ovaj put, ali sam se ja posle toga sa njom poljubio, mislim da je proslo 5min, a onda sam, DEBIL otisao malo dole i olizao joj ribicu, ali napominjem da sam lizao samo KLITORIS, toga se secam, nisam isao nize! Da li postoji neka sansa da..ma znate vec?!Danas bi trebalo da dobije pa nije, mada jos ima vremena, a nije ni zabranjeno da joj kasni! Da li da strepimo?Hvala unapred!

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

da da pa ono može ,,,nadje svrša put

Zainteresovan član Kaubojka (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Pa ako se nisi spustao nize mozda jos uvek necete dobiti potomke

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano Re: UMISLJAMO LI?

Citat Original postavio BEG
    Molio bih vas za iskren savet, a voleo bih i ako ima strucnih ovde da nam pomognu - Devojka mi je pruzila oralni sex i pritom sam joj svrsio u usta. Ne guta vec posle toga ispljune. Tako je bilo i ovaj put, ali sam se ja posle toga sa njom poljubio, mislim da je proslo 5min, a onda sam, DEBIL otisao malo dole i olizao joj ribicu, ali napominjem da sam lizao samo KLITORIS, toga se secam, nisam isao nize! Da li postoji neka sansa da..ma znate vec?!Danas bi trebalo da dobije pa nije, mada jos ima vremena, a nije ni zabranjeno da joj kasni! Da li da strepimo?Hvala unapred!
    u jeeee
    houston!!!!
    we gotta problem!

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio Kaubojka
    Pa ako se nisi spustao nize mozda jos uvek necete dobiti potomke

ma nije bilo potrebe ,,,dosta što joj bilo u ustima ,,,pa kroz krvotok ,,,,
    yebo te ako naidje neki medicionar isteraće nas odavde

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sta da ti kazem prijatelju - nadrljao si! To je bio najsigurniji nacin da ti devojka zatrudni. Da joj bar nisi dirao klitoris Uf, tu si gadno, ali gadno, pogresio, spremaj se za tatu...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

U strahu su velike oci...

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Sta zezate coveka, decko vas lepo zamolio za savet a vi tako.. :?

BEG, popiski joj se u ribicu.. urin je dobar neutralizator spermatozoida... i sledeci put pamet u glavu i jezik za zube... :wink: i kazi joj da guta, spermica je puna proteina i vlakana, dobra je za kakenje...

Početnik
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sto me zezate, ljudi? Nemojte tako, please..nije mi lako uopste...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

ostani bezbrizan sve dok nesvrsis u ribicu mozes mirno da spavas dati bebci ne kmece.A strucan odgovor ce te dobiti kod svakog ginekologa.

Aktivan član HaljinicaBojeLila (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Ja ipak ne bih bila toliko bas ubedjena. Mislim, jedna moja drugarica je tako zatrudnela. Ma svasta je danas moguce

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

za vreme slobodana ovoga nije bilo ,,znalo se ,,
    a nestane sruja ,,,ne mozes ti da gledas ,,pa lizanje pa ostalo ,,,dakle pod jorgan ,,pupak na pupak,, i rke koke ,,, i evo ih sada mali trce po dvoristu ko lutkice

Aktivan član HaljinicaBojeLila (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Pa jes! To je bas tad i bilo! Ono kad je nestajalo struje!

Početnik
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    ostani bezbrizan sve dok nesvrsis u ribicu mozes mirno da spavas dati bebci ne kmece.A strucan odgovor ce te dobiti kod svakog ginekologa.
    Pa i ja mislim tako..pa toliko njih sprcnu malo unutra pa se tresu do mece i ono nista..ima toliko uslova da se zatrudni, toliko toga treba da se ispuni, a ne da oni bas sa mog jezika (ako ih je uopste moglo i biti na njimu) bas otrce tamo gde ne treba,,jednostavno mi je nemoguce..

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Pa i ja mislim tako..pa toliko njih sprcnu malo unutra pa se tresu do mece i ono nista..ima toliko uslova da se zatrudni, toliko toga treba da se ispuni, a ne da oni bas sa mog jezika (ako ih je uopste moglo i biti na njimu) bas otrce tamo gde ne treba,,jednostavno mi je nemoguce..
    Ma uzivaj :wink:

Početnik
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma uzivaj :wink:
    Covece, osvezio si mi dan..zeludac me ceo dan boli, imao sam ispit..ma uzasan dan, samo o tome razmisljam..hvala ti na ovome sto si mi pisao..nadam se da ce iz tvojih usta u Bozije usi..stvarno ti hvala milion puta

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Zatrudnece garant, sigurno vec sada likuje mali fetus..

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Male reponje su cudo. Programirani su za zadak Search & Create. Sve ce da ucine da jedan od njih pogodi metu, ko pametno oruzije.
    Ma 'de bre covece opusti se, nije piza porozna ko sundjer pa da upija sve sa povrsine. Znas ti koliki je put od klice do materice? Za reponju mnogo velik, u njegovim arsinima hiljade kilometara, nema sanse da on to sam prebrodi... osim ako mu ti ne pomognes jednim direktnim ubrizgavanjem. Nemas frke bre, pogledaj samo kolko parova uopste ima problem da zatrudni!? Pune se nekad nedeljama i mesecima dok jedan punoglavac ne stigne do cilja.
    Skoknite do nekog ginekologa, cisto da vam padne kamenje sa srca i da cujete i od njega neku detaljniju pricu kako to sve ide, kolko su sanse kad itd... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Male reponje su cudo. Programirani su za zadak Search & Create. Sve ce da ucine da jedan od njih pogodi metu, ko pametno oruzije.
    Ma 'de bre covece opusti se, nije piza porozna ko sundjer pa da upija sve sa povrsine. Znas ti koliki je put od klice do materice? Za reponju mnogo velik, u njegovim arsinima hiljade kilometara, nema sanse da on to sam prebrodi... osim ako mu ti ne pomognes jednim direktnim ubrizgavanjem. Nemas frke bre, pogledaj samo kolko parova uopste ima problem da zatrudni!? Pune se nekad nedeljama i mesecima dok jedan punoglavac ne stigne do cilja.
    Skoknite do nekog ginekologa, cisto da vam padne kamenje sa srca i da cujete i od njega neku detaljniju pricu kako to sve ide, kolko su sanse kad itd... :wink:
    Hvala ti dobri covece, ove reci bas uticu na mene..hvala ti od srca..valjda znas kakav je feeling ne znati sta i kako?

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    Sta zezate coveka, decko vas lepo zamolio za savet a vi tako.. :?

BEG, popiski joj se u ribicu.. urin je dobar neutralizator spermatozoida... i sledeci put pamet u glavu i jezik za zube... :wink: i kazi joj da guta, spermica je puna proteina i vlakana, dobra je za kakenje...

Primećen član rozemimoze (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Teoretski je moguce da zatrudni, ali su sanse 1:100000000000000000000000! :wink:
    Opusti se i uzivaj!

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

steffane dosadio si .izgleda da ces se izgubiti opet na neko vreme

Zainteresovan član Kaubojka (avatar)
    Učlanjen