Editor textova, koji je najbolji?

mmm.com.mk

Zainteresovan član
Poruka
139
E ovako.... Ne razumem se bas nesto u web dizajn, ali vlasnik sam jednog sajta koji je svakodnevno updejtovan, i koji ima bas mnogu textova, svakoga dana. I sad...
Za text editing koristimo Ektronov editor textova, medjutim on radi samo na IE ili njemu slicnim browserima. Ne radi na Operi, ne radi na Mozila Firefoxu... Tako da vas molim, ako imate ideju koji je text editor najbolji, da podrzava najbitnije word operacije, znaci italic, bold... onda linkove, images i tako te slicne stvari...
Ajd recite znate li sta je dobro, da mogu da mu nadjem crack, da je lako za koristenje i slicno...
 
wyoeditor_2.2.6.tar.gz Platform independent source. Don't forget to look into the BuildInfo.txt.
wxscintilla_1.62.5.tar.gz Platform independent source. wxScintilla is needed for building.
wyoeditor_2.2.6.zip Windows/win32 binaries.
wyoeditor_2.2.6.tar.bz2 Linux/i386 binaries.


Koji je od ovih?:))

I reci ti meni posto sam onako bas duduk, koja je ralika izmedju html i text editora?
Meni treba da smestim text u asp stranu...
 
mmm.com.mk:
wyoeditor_2.2.6.tar.gz Platform independent source. Don't forget to look into the BuildInfo.txt.
wxscintilla_1.62.5.tar.gz Platform independent source. wxScintilla is needed for building.
wyoeditor_2.2.6.zip Windows/win32 binaries.
wyoeditor_2.2.6.tar.bz2 Linux/i386 binaries.


Koji je od ovih?:))
hehe... pa, kako ti deluje? Narvno, onaj koji je za Windows (a jos je i u ZIP formatu!) - dakle: wyoeditor_2.2.6.zip :idea:

a, da... razlika... pa, jednostavno, TEXT editori su ipak bolje prilagodjeni za rad sa obicnim textom, HTML editori imaju razne sitnice koje pomazu za izradu html strana... naravno, granica izmedju njih se vremenom sve vise gubi, pa se skoro svaki editor moze koristiti i z a jednu i za drugu "ulogu" (ja koristim EmEditor i za neke brze "popravke" html-a)
 

Back
Top