savremeni muskarac na privremenom radu u inostranstvu.
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: savremeni muskarac na privremenom radu u inostranstvu.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano savremeni muskarac na privremenom radu u inostranstvu.

Dolaskom Vaskrsnjih praznika drage zene ocekujte najezdu savremenih muskaraca na privremenom radu u inostranstvu...Ovim putem vas upozoravam ako se nadjete u drustvu malo vecem negde u Srbiji i okolini kako cete doticnog prepoznati i ne primiti se na njegove trikove...On nosi odelo i kravatu cak i kad krene u prodavnicu da bi skrenuo pojavom paznju na sebe...da ne spominjemo auto koji mora biti atraktivan i po boji i liniji iz istog razloga...u autu uvek ma CD Sekija Turkovica gde uz pesmu Zoro rana dozivljava extazu i proliva suze zbog proslih dana iz mladosti...Kad se nadje u drustvu svojih sugradjana prica svoju izreziranu pricu kako je u inostranstvu uspeo sto se naravno dokazuje cetvorospratnicom koja jos nije omalterisana zbog nedostatka vremena ne novca...taman posla. Inace on ne radi kao ostali po gradjevinama i fabrikama vec u jednom popodnevu obrne i po nekoliko hiljada evra zahvaljujuci svom talentu i obrazovanju za poslove kreditiranja...Pritom on svoj talenat da privuce (citaj prevari i obmane ljude) nije stekao slucajno...u to je ulozeno mnogo noci razmisljanja kako koga i za koliko....U zavisnosti od talenta ima se i para...I dok vi zadivljeni takvom personom smisljate kako da vas on primeti i eventualno vam napravi papire tj ozeni vas i odvede u zemlju bajki on pije vec 10. pivo i podriguje ne trudeci se nimalo da smuva bilo koju od vas jer ste se vi vec sve "upecale".Samo da se ne pobijete izmedju sebe koja ce ga imati...ne berite brigu ima on jos kolega sve ce vas usreciti..Ako budete takve srece pa vas izabere evo sta vas ceka kad dodjete...Dovodi vas u jednosoban stan u kome vas docekuje njegova bivsa sa detetom koja jos nije izasla jer nema gde, a on nema para da joj plati ni alimentaciju redovno...On je duzan i ruzan sto cete brzo videti kod gomile racuna koji nisu placeni...taman ste se opustili malo sve ovo preziveli kad vam na vrata lupa sto prevarenih ljudi koji traze nazad svoje pare ...potom dolaze sudski vestaci koji plene stvari zbog neplacenih racuna...njega nigde nema on je kod svalerke koju po stoti put ubedi da mu da nesto para jer sutra sigurno pravi veliki posao i vratice sve posteno...Ne ocekujte da vas nazove ako nema sitne pare jer sa svog mobilnog ne moze zbog opet neplacenog racuna...Vi se vrlo brzo zaposljavate preko njegovih veza da na crno cistite toalete za pocetak i konacno donosite novac za kiriju jer vas gazda ozbiljno upozorava da cete napolje zato sto ne placate...Tako vam prolazi medeni mesec i vi ste vec navikli na lep i lagodan zivot a ako se bas nervirate odmah vam vas divni suprug narucuje hitnu gde vas u nervnoj klinici oporave i osposobe ponovo za rad...Pa sad eto vidite kako mozete ostvariti san uz ovakvog savremenog muskarca pa se dobro pripremite za predstojece praznike i dolazak dzentlmena :wink:

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano

Ma ima takvih i ovde, nek kupuju domaće.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

E bas ti hvala na takvom savremenom muskarcu!

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Bljak muškarac, sasvim. A žena još gora. Lakoma i drčna. Taman su zaslužili jedno drugo. Kako to već biva u životu ...

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ovo nije duhovito,ovo je istinito i tuzno.moram da priznam da dosta nasih ljudi zive tako po raznim inostranstvima.retko ko zivi normalno.ili zive kao poslednji klosari da bi napravili stospratnicu u yugi,pozvali veru matovic na ispracaj sina jedinca(kojeg su btw odgajili baba i deda jer im je bilo zao da placaju dadilju).ovakvi su obicno po austriji,nemackoj i francuskoj.ili dodju i onda daju sve sto imaju za odelo gucci od 2000-3000€ a nemaju u dzepovima istog ni dinara,izlaze na fensi mesta,al obavezno gde ima zemljaka jer sta imaju od provoda ako ih niko ne vidi?takvi se nalaze u italiji spaniji i opet francuskoj.
    ali ima i ok ljudi(kao ja npr :wink: )koji zive normalno;kako bi inace ziveli u yugi da je tamo normalno stanje.
    stvarno,mislim da bi devojke trebalo da provedu malo vremena s tim deckom u inostranstvu da vide da li on mozda menja karaker i koliko im sve to uopste odgovara

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ariela ako ti je neki gore navedeni lik, dizao noge na osnovu odela, auta i pasosa onda to nije razlog da sada panicis po forumu i generalizovano stavljas sve te ljude u istu korpu. Pretpostavljam da ce tvoj odgovor biti da nisi ti i tako to, sto nije iskljuceno kao mogucnost ali...
    Zar nisu nase zene te koje "zasluzuju" paznju
    U svakodnevnom zivotu se srecem i druzim sa strancima i nasim ljudima koji zive u inos. I sta mislis koji je njihov zakljucak?
    Citiram
    "Zene iz SCG su najlakse kucke u celoj Evropi"
    Dovoljna je jedna od navedenih stvari:
    - strani pasos
    - finansijska situiranost u inostranstvu
    - mogucnost sponzorisanja
    - besan auto
    unqoute

Cast postenim curama kojih je nazalost veoma malo ma sta vi rekli 8)

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ma sta bre napadas zene!
    treba da se napada ova zemlja i sve moguce vlade koje su je vodile jer da su nase zene placene na poslu kako treba mogu da se kladim da ne bi bile takve.
    zasto po evropi ima najvise prostitutki iz istocne evrope,afrike i juzne amerike?mislis da su genetski predodredjene?ili mozda nemaju sta da jedu kod kuce?
    ne verujem da ce nemice belgijanke i slicne da stanu na ulicu i smrzavaju se po celu noc.boli ih doope

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano mogla sam to lako biti ja

Citat Original postavio Fujin357
    Ariela ako ti je neki gore navedeni lik, dizao noge na osnovu odela, auta i pasosa onda to nije razlog da sada panicis po forumu i generalizovano stavljas sve te ljude u istu korpu. Pretpostavljam da ce tvoj odgovor biti da nisi ti i tako to, sto nije iskljuceno kao mogucnost ali...
    U svakodnevnom zivotu se srecem i druzim sa strancima i nasim ljudima koji zive u inos. I sta mislis koji je njihov zakljucak?
    Citiram
    - strani pasos
    - besan auto
    unqoute

Naravno ta zenska sam lako mogla biti ja..nisam dosla nimalo na lak nacin ovde ali da se nekom pravdam necu...posmatram te savremene muskarce ovde i znam kakav utisak ostavljju u Srbiji pa sam htela na malo humoristicni nacin da opisem te situacije...naravno da se ne nadju uvredjeni oni stvano uspesni muskarci koji mogu da pruze normalan zivot...Ariela je imala samo malo srece pa je dosla ovde sa nekim novcem i nije zavisila ni od jednog savremenog muskarca ali mi je generalno zao onih koji mastaju da ce ovde moci da ostvare svoj san. Zene su ovde mnogo energicnije i iskreno sposobnije da aprave neki status ali ne samo dizanjem nogu vec nekim stvarnim radom pa makar i cisenjem toaleta nema veze a muskarci neki naravno vise mastaju nego sto uspevaju da stvore taj novac oko kog se sve vrti...Tek toliko da vids da iako po tebi nisam u pravu ima sigurno istine u ovome sto pisem ovog puta mnogo ozbiljnije.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: mogla sam to lako biti ja

Citat Original postavio ariela
    Citiram
    - strani pasos
    - besan auto
    unqoute

Naravno ta zenska sam lako mogla biti ja..nisam dosla nimalo na lak nacin ovde ali da se nekom pravdam necu...posmatram te savremene muskarce ovde i znam kakav utisak ostavljju u Srbiji pa sam htela na malo humoristicni nacin da opisem te situacije...naravno da se ne nadju uvredjeni oni stvano uspesni muskarci koji mogu da pruze normalan zivot...Ariela je imala samo malo srece pa je dosla ovde sa nekim novcem i nije zavisila ni od jednog savremenog muskarca ali mi je generalno zao onih koji mastaju da ce ovde moci da ostvare svoj san. Zene su ovde mnogo energicnije i iskreno sposobnije da aprave neki status ali ne samo dizanjem nogu vec nekim stvarnim radom pa makar i cisenjem toaleta nema veze a muskarci neki naravno vise mastaju nego sto uspevaju da stvore taj novac oko kog se sve vrti...Tek toliko da vids da iako po tebi nisam u pravu ima sigurno istine u ovome sto pisem ovog puta mnogo ozbiljnije.
    Da ali hoces li se sloziti da sam ja mozda blizi istini

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citiram
    - strani pasos
    - besan auto
    unqoute

I ne pricaj tako o mojim zemljakinjma jer ne znas sta ovde rade Rumunke Cehinje Ruskinje i ostali sljam od zena a nase ces dragi moj zateci u fabrci za masinom,u ciscenju pranju ribanju...naravno ma i nasih sigurno koje ce lakse dignuti noge nego rmbaciti ali u savrseno minimalom broju u odnosu na gore navedene...

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

u kojoj si zemlji mala sireno?

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    U onoj gde najlakse ulaze zenske koje dizu noge U Austriji...ma brate ulaze svakodnevno iz raznih zemalja samo je meni Beogradjanki trebalo brdo papira potvrda i formulara a jos vise para da privirim...malo...i vidim u kakvoj je zavidnoj poziciji nas savremeni muskarac i kako mu se sve moze kad dodje na Urlaub...

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

u inostranstvu (uopste) nema previse beogradjana.zanimljiva pojava

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Hanibale ovde ih ima zaista a ih na prste izbrojis..ali je prisutna Banja Luka i okolina onda Petrovac na Mlavi i jos tu i tamo neka mesta ali mora da se radi i zaradi onoliko koliko da se plate racuni. Za nesto vece pare dize se kredit koji se mukotrpno isplacuje...Samo zavisi kako i preko koga ga dizes jer ima svega i svacega...Zato ne smes mnogo da znas ne svidjas se obmanjivacima...Beogradjanke su ovde usamljene tesko nalaze svoje mesto.

Aktivan član guda (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citiram
    - strani pasos
    - besan auto
    unqoute

Fujin357 - sve ovo sto si napisao su klasicne predrasude...

Skini te tamne naocare i pogledaj malo bolje - videces da u Srbiji zivi toliko moralnih i normalnih zena, koliko ne mozes pronaci zbirno u celoj zapadnoj Evropi.

Ima nas uspesnih, finansijski samostalnih kao na Zapadu, lepih, vaspitanih i obrazovanih mnoooogo vise nego sto postoji onih sasvim drugacijih... ili jos bolje receno - manje je Srpkinja usedelica nego sto je neozenjenih i neudatih gastosa - tj. njihove dece koja su odrasla tamo negde pod primitivnom jurisdikcijom svojih roditelja i koji nigde ne pripadaju Ni ovde - ni tamo, ni 21. veku, ni srednjem veku... Na zalost ovo je surova i bolna istina, a njima se u Srbiji niko ne divi i jos manje im zavidi.

Mani pasose, kola i dzepove, ima vaznijih faktora koji na zene uticu - na primer da li je neko za pocetak kulturan i orjentisan u prostoru i vremenu.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano bravo

Citat Original postavio guda
    Citiram
    - strani pasos
    - besan auto
    unqoute

Fujin357 - sve ovo sto si napisao su klasicne predrasude...

Skini te tamne naocare i pogledaj malo bolje - videces da u Srbiji zivi toliko moralnih i normalnih zena, koliko ne mozes pronaci zbirno u celoj zapadnoj Evropi.

Ima nas uspesnih, finansijski samostalnih kao na Zapadu, lepih, vaspitanih i obrazovanih mnoooogo vise nego sto postoji onih sasvim drugacijih... ili jos bolje receno - manje je Srpkinja usedelica nego sto je neozenjenih i neudatih gastosa - tj. njihove dece koja su odrasla tamo negde pod primitivnom jurisdikcijom svojih roditelja i koji nigde ne pripadaju Ni ovde - ni tamo, ni 21. veku, ni srednjem veku... Na zalost ovo je surova i bolna istina, a njima se u Srbiji niko ne divi i jos manje im zavidi.

Mani pasose, kola i dzepove, ima vaznijih faktora koji na zene uticu - na primer da li je neko za pocetak kulturan i orjentisan u prostoru i vremenu.
    Svaka cast...komentar je suvisan.

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

Hanibale ovde ih ima zaista a ih na prste izbrojis..ali je prisutna Banja Luka i okolina onda Petrovac na Mlavi i jos tu i tamo neka mesta ali mora da se radi i zaradi onoliko koliko da se plate racuni. Za nesto vece pare dize se kredit koji se mukotrpno isplacuje...Samo zavisi kako i preko koga ga dizes jer ima svega i svacega...Zato ne smes mnogo da znas ne svidjas se obmanjivacima...Beogradjanke su ovde usamljene tesko nalaze svoje mesto.
    znam zivela sam u becu i imala kontakte sa kulturnim svetom (nisu beogradjanke ali fine devojke).ja sam bila tamo kratko ali dovoljno da vidim koga ima.skroz te razumem.nema nasih koji ti odgovaraju a austrijanci su opet nesto drugo.

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

U onoj gde najlakse ulaze zenske koje dizu noge U Austriji...ma brate ulaze svakodnevno iz raznih zemalja samo je meni Beogradjanki trebalo brdo papira potvrda i formulara a jos vise para da privirim...malo...i vidim u kakvoj je zavidnoj poziciji nas savremeni muskarac i kako mu se sve moze kad dodje na Urlaub...
    tipicno za austriju.beogradjana ima po severnoj evropi.danska,norveska,svedska...
    i u sad.
    btw.slazem se sa malom princezom.
    dziberi,bezkintasi zaista se tako ponasaju sa devojkama.
    znam jednu koja se primila i otisla u italiju...a tamo...2 dece i italijanka,koja se udala u crkvi.i tacka!
    katastrofa.
    i jeste svi ulaze na foru u tu evropu,a mi kao poslednji olos molimo te funjare za vize.bas sam se iznervirala.
    al sam u decembru isla u francusku ilegalno!
    doduse samo na kafu,ali mi bio ceif! :wink:

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

sto nisi svratila?bas si neka

DisMisaL
    Guest

Podrazumevano

A dali baš mora Šeki Turković? Da li ima i onih modernizovanijih, u stilu RnR je za mene način života?

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

sto nisi svratila?bas si neka
    ne znam gde si?
    ja sam bila u evijanu.
    daleko.

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ja sam u alzasu,kad si u blizini javi pa da svratis.ozbiljno.

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

ja sam u alzasu,kad si u blizini javi pa da svratis.ozbiljno.
    sa zadovoljstvom

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Nisam pomenuo nase u inostranstvu, vec koliko se da primetiti, prica se desava ovde kod nas, a zene su predstavljene kao nevina stvorenja koja se daju obmanuti. e prc
    Ariela nema potrebe porediti nase cure sa Cehinjama Ruskinjama i ostalim. To su zemlje koje konstantno izvoze samo prostitucioni materijal, a i ja licno mislim da su nase neprikosnovene (toliko o predrasudama ). Prema tome tvoje poredjenje je bilo brutalno, i vise dokazuje moje misljenje nego sto ga demantuje.
    Ali refraziracu ono sto sam prethodno napisao:
    Ne zelim da budem recezent ali...
    Cure iz SCG imaju interes pred ocima, radije nego dostizanje finansijske satisfakcije, sto ste vi pogresno shvatili. Kod Ruskinja muskarci barem znaju sta da ocekuju a to je plati pa uzivaj, a kod ovih nasih...
    Opet napominjem da postoje izuzetci, udate itd, medjutim morate priznati da u poredjenju sa emancipovanim curama sirom evrope, nase brojno stanje tkz "naivnih" zena, je daleko vece

Aktivan član guda (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

...ili ti nemas srece preko, pa znas na cemu si sa ostalim slovenkama...

Slične teme

1. Savremeni muskarac
    Autor NevenaBGD u forumu Muškarci
    Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 30.11.2006., 13:54
  2. Razvedeni savremeni muskarac...
    Autor ariela u forumu Muškarci
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 22.11.2005., 02:59
  3. Savremeni muškarac = džentlmen?
    Autor teardrop u forumu Žene
    Odgovora: 109