И Дачић помиње владу ДС-СНС

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Beograd -- Lider SPS-a Ivica Dačić nije isključio mogućnost da DS i SNS formiraju buduću vladu, u tom slučaju bi SPS, kao opozicija, udvostručila rejting.

U intervjuu za izdanje lista "Blic", Dačić je rekao da buduća vlada neće moći da bude formirana bez koalicije SPS-PUPS-Jedinstvena Srbija, osim u slučaju da je naprave SNS i DS, i ocenio da ni to ne bi bio problem za SPS.

"Meni su Tadić i Nikolić rekli da apsolutno nije moguće da naprave koaliciju... Ali ni to nije problem za nas, čak bi me i obradovalo. To bi bila idealna prilika da udvostručumo rejting jer bismo bili opozicija", kazao je Dačić koji je i zamenik premijera.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=01&dd=09&nav_category=11&nav_id=572138

Значи ... сви помињу ову владу, само се још СНС опире да то изнесе у јавности ... Чекамо сад на СНС да почне о томе да прича
 
Zbunjen sam kao ćurka na kiši.
Ima li kombinacije koja zarad vlasti nije dozvoljena ?

Objašnjenje_ Ćurka je toliko glupo živinče da nezna ni da se skloni
sa kiše sve dok se ne udavi.

Moguce je da postoji neka bolja ekipa od ove na vlasti, da se ona delimicno ili potpuno zameni. Mozda to i postoji, ali se to od pohlepe ne vidi. Svaka od opozicionih stranaka bi htela da ima premijera po svaku cenu - ali ne mozes da imas 3-4-5 premijera nego samo jednog.
A samo DS moze da ostavi premijersku fotelju nekom drugom - i po tome su stranka sa najjacim koalicionim potencijalom.
 
Beograd -- Lider SPS-a Ivica Dačić nije isključio mogućnost da DS i SNS formiraju buduću vladu, u tom slučaju bi SPS, kao opozicija, udvostručila rejting.

U intervjuu za izdanje lista "Blic", Dačić je rekao da buduća vlada neće moći da bude formirana bez koalicije SPS-PUPS-Jedinstvena Srbija, osim u slučaju da je naprave SNS i DS, i ocenio da ni to ne bi bio problem za SPS.

"Meni su Tadić i Nikolić rekli da apsolutno nije moguće da naprave koaliciju... Ali ni to nije problem za nas, čak bi me i obradovalo. To bi bila idealna prilika da udvostručumo rejting jer bismo bili opozicija", kazao je Dačić koji je i zamenik premijera.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=01&dd=09&nav_category=11&nav_id=572138

Значи ... сви помињу ову владу, само се још СНС опире да то изнесе у јавности ... Чекамо сад на СНС да почне о томе да прича


Medju prvima na ovom forumu sam tvrdio da će se ako treba formirati DS-SNS vladajuća koalicija.
Zapravo čim sam sam video da je DS bio u stanju da napravi koaliciju sa SPS (šatro nema Slobe pa to nije onaj SPS) shvatio sam da:

- parlament mora da funkcioniše jer kod nas zapravo vlada jednopartijski sistem pošto ni jedan koalicioni partner ne može da utiče na izmenu nekog plana. A i što bi kad plan ne postoji, odnosno postoji ali ga nisu pisali naši dok za sprovodjenje plana dobijamo pare za nerad na kašičicu. A to što postoje kao razne partije to mačku o rep, glasanjem se samo dozvoljava da odredjen broj iz ove ili one frakcije dodje brže do para. Ja ne vidim tu ni jednog normalnog samo vidim halapljivost bez granica u osiromašenoj državi. I da dodješ na vlast em prazan budžet, mrtvi ladni projektovali manjak u budžetu za ovu godinu, onako unapred, privreda stoji, krcaće one pare što su pozajmili kao garant za stabilnost budžeta. Zato se projektovalo sa minusom... A sad dragi gledaoi pala kiša Engleskoj i duvao vetar na Tajlandu...

Pozajmljene pare su spičkane za rezultat imamo uništeno školstvo a pogotovo zdravstvo i socijalnu zaštitu
 
Poslednja izmena:
И Кораћ је изјавио да је то могуће после избора.

Па, није џабе СНС формирана из кабинета Бориса Тадића, како стоји у депеши америчке амбасаде.

Па ради Мики Ракић посао како треба ... Сећаш се мог поста, где сам детаљно описао зашто је Томислав отпочео штрајк глађу и жеђу?
 
Од последњих хиљаду тема у којима је поменута коалиција ДС-СНС ова је најслабије посећена. Виде људи да од те коалиције нема ништа, а и зашто би било када напредњаци могу формирати владу и без ДС. Мислим да је време да престанете отварати овакве теме, немате користи.
 
Од последњих хиљаду тема у којима је поменута коалиција ДС-СНС ова је најслабије посећена. Виде људи да од те коалиције нема ништа, а и зашто би било када напредњаци могу формирати владу и без ДС. Мислим да је време да престанете отварати овакве теме, немате користи.

Ти су људи добијали највише гласова на изборима, па нису успели да формирају владу. Шта мислиш зашто?

Иначе, да, тема је глупа. Зна се да је СНС направљен за глупаке, да би прикупили гласове који би могли да оду "правим" странкама. Како нико овде не зна за "фантом" странке, кад смо их имали до сад више пута?
 
Од последњих хиљаду тема у којима је поменута коалиција ДС-СНС ова је најслабије посећена. Виде људи да од те коалиције нема ништа, а и зашто би било када напредњаци могу формирати владу и без ДС. Мислим да је време да престанете отварати овакве теме, немате користи.

С ким ... то ме баш занима ... са ДСС нема шансе, Коштуница им увалио стојка, са СРС тек нема шансе, Двери не верујем да ће прећи цензус, а и ако пређу то није довољно ... Са СПС неће СНС, а ни СПС са СНС ... ПРЕОКРЕТ? Па можда ће СНС са њима да прави владу ;)
 
Ти су људи добијали највише гласова на изборима, па нису успели да формирају владу. Шта мислиш зашто?

Иначе, да, тема је глупа. Зна се да је СНС направљен за глупаке, да би прикупили гласове који би могли да оду "правим" странкама. Како нико овде не зна за "фантом" странке, кад смо их имали до сад више пута?

Ово су први парламентарни избори на којима ће учествовати СНС.

С ким ... то ме баш занима ... са ДСС нема шансе, Коштуница им увалио стојка, са СРС тек нема шансе, Двери не верујем да ће прећи цензус, а и ако пређу то није довољно ... Са СПС неће СНС, а ни СПС са СНС ... ПРЕОКРЕТ? Па можда ће СНС са њима да прави владу

Све и да не буде довољно, предомислиће се Коштуница.
 
Ово су први парламентарни избори на којима ће учествовати СНС.



Све и да не буде довољно, предомислиће се Коштуница.

Ма нема шта да се предомишља ... Пази, колико год ви то желели, ДСС има веома јасну слику колики су лицемери у СНС са локала у Земуну и на Вождовцу, тако да не верујем у ту власт ... Па и да се предомисли, то неће бити довољно :hahaha1:
 
Ма нема шта да се предомишља ... Пази, колико год ви то желели, ДСС има веома јасну слику колики су лицемери у СНС са локала у Земуну и на Вождовцу, тако да не верујем у ту власт ... Па и да се предомисли, то неће бити довољно :hahaha1:

Као што рекох, немате користи од оваквих тема и подвала.
Неко оде испод цензуса а неко на чело изборне листе па ти види ко је где и зашто.
 
Као што рекох, немате користи од оваквих тема и подвала.
Неко оде испод цензуса а неко на чело изборне листе па ти види ко је где и зашто.

Не знам ко је испод цензуса ... Друго, нико овде не измишља ништа, све је документовано ... Треће, ако је познато да је СНС настала у канцеларији Микија Ракића, зашто ти сад износиш неке небулозе ... Четврто, ко си бре ти да ми забраниш овакве теме
 

Back
Top