dokazivanje

Pretpostavljam da treba da ulozis prigovor,tj.zalbu...a dokaze ionako ne podnosis ti... :) Salim se...pa sam listing ti je valjda dokaz,ako se ne varam... I napises ovo sto si nama rekao...ako postoji greska ,valjda ce ti je uvaziti... :roll: Ma zali se,nista te ne kosta,a vrijedi pokusati...samo pozuri dok ne prodje rok... :wink:
 
Mozes da se zalis koliko hoces...
Kod mene je stanje ovakvo: mesecima dobijam astronomske racune, jednom u tri-cetiri meseca uvaze reklamaciju,pa onda opet po starom...
Pljacka ziva!
Proverila sam sve i svi odlazni pozivi su na lokalnom nivou, a racun stize kao da zovem inostranstvo... Kazu da je listing nemoguc zbog stare centrale, pa onda... Ko je tu onda lopov, a ko opljackani????
Inace, desavale su im se greske, gde nakon reklamacije posalju :IZVINJAVAMO SE ZBOG EVENTUALNE STETE NANETE NASOM GRESKOM, KAO I ZBOG SVIH NELAGODNOSTI KOJE SMO VAM PROUZROKOVALI. PROVEROM JE USTANOVLJENO DA JE DOSLO POGRESNOG OBRACUNA U CENTRALI I VAS RACUN SE UMANJUJE ZA 8.742,00 DINARA.!!!!!
eJ, NIJE TO 8 DINARA, VEC MANJE-VISE PA STO EVRICA...
hA, HA...
sTRASNO!
IVANA
 
Kako si provjerila,ako je listing nemoguc? :roll:

A i ne moze biti 8 dinara,ako je greskom unijeta jos jedna cifra u stanju brojaca,pa umjesto 1000 imas 10000impulsa...razlika je uvijek velika cifra...A to se desava ako se rucno unosi stanje,kod starih centrala...a ko radi taj i grijesi... :)
Zato se ja uvijek zalim... 8)
 

Back
Top