pomoc tupsonu za tehniku:)

rosie

Početnik
Poruka
31
Ovako stvari stoje, nemam nijednog drugara koji je znao sta da mi kaze, stoga pitam vas ovde:). Ne postoji podforum VCR a ovaj mi je najblizi mom pitanju. Imam video AIWA HV-GX1200 i imam problem. Do sada mi je sluzio iskljucivo kao player i nisam imala potrebu da snimam bilo sta sa TV-a ali evo sada imam :roll: ...i tu se javlja problem, zagubila sam uputstvo a video kanal mi se preklapa sa jednim kablovskim, stoga ne mogu da trazim kanale na video recorderu.Kako da promenim tv kanal na koji ce video da salje svoj signal.Skapirala sam u cemu je problem i probala da nadjem na netu ali bice da sam glupa ili nesposobna :( . Hvala unapred ako mi neko da link ili uputstvo sta mi je ciniti.
 
ovako.okreni vcr i tamo ces naci jedan srafcic.okreni ga malo srafcigerom i ukljuci test dugme(isto otpozadi).sad ukljuci da trzi trebao bi naci crn ekran sa dve linije bele po sredini.memorisi taj channel i iskljuci test dugme i to bi trebalo da radi.toliko od mene.
 
Izvinjavam se sto vadim temu iz mrtvih, ali imam isti ovaj video i isti problem. Na sbbu su zamenili frekvencije i sad mi se video kanal preklapa sa kanalom sa kablovske.
Jel zna neko kako da promenim frekvenciju na ovoj aiwi? Nema taj srafic nazad.
 
Poslednja izmena:

Back
Top