RAMBO II

krvolok

Poznat
Poruka
8.273
.., tj. drugi deo teme " KAKO JE OVO LEPO ", a indirektno posvećen velikanu PRAKTIČNE misli, Bati Pežou !!!
Naime, svojevremeno, kada je bio ljuti socijalizam, desi se da je bila zabranjena pozorišna predstava " Golubnjača " a, u Rovinju, među bardovima književnosti, glume i umetnosti uopšte, razlilo se bure gneva na cenzuru !!!
Bata je te kukumavke, opušteno i pripito, slušao izvesno vreme, pa dao NAJBOLJI moguć savet : " Kad meni zatvore neku kafanu, ja otvorim druge DVE, pa nagrne narod, da vidi zašto mi zatvaraju lokale !!! E, tako vi, gospodo umetnici, napišite PET " Golubnjača ", pa koja prođe, a neka mora, ima da NAMLATI PARE !!! "
Shodno tome, mada nemam neku imovinsku korist, sem ako mi mali Um ne ukaže put i način da se od ovog FINANSIJSKI obogatim, čim mi ukinu temu, ja krenem drugu, pa ko duže izdrži ...
 
rambo.gif
 
Ti bi PEPELJARKO najpre trebao da se obratiš u neku odgovarajuću ustanovu. Tamo bi ti ukazali na "tvoj put".A onda bi kao "budala što na PINKU svira klavir" mogao da pevaš MY WAY.
:lol:

Što se tiče Perine psihoanalize moje ličnosti koju citiram :
" Glup, prost, primitivan, muska sponzorusa, folirant za medalju, glumi facu(U James Bond stilu), misli da je neki ebac, ne konta fore i fazone niti desavanja na forumu, smarac, davitelj, ponavlja recenice 50 puta, vredja ljude iz cistog mira, iskompleksiran, spusta drugima misleci da ce tako dobiti neki poen kod zenske populacije, plasi se konkurencije, muva ribe na motor i na pare, ma jednom recju seljak "
Moram da izrazim neke primedbe na ovu ničim izazvanu i nepozvanu analizu ( :lol: ) :

1. "Muška sponzoruša" je u kontradiktornosti sa konstatacijom "muva ribe na motor i na pare". Dakle ugovor o sponzorstvu podrazumeva davaoca sponzorstva ili ti SPONZORA i primaoca sponzorstva tzv SPONZORISANOG. AKo sam ja muška sponzoruša(primalac sponzorstva) onda ne mogu u isto vreme biti i neko ko "muva ribe na motor i pare" dakle davalac sponzorstva tj. SPONZOR. Znam da je ovo za tebe Pero, opasan izazov ravan testu inteligencije ali probaj da skiciraš na papiru, videćeš da se ne slaže...

2. Zašto samo na pare i motor ... a gde je tu auto ?
Ne mogu u toku zime na minus 15 da muvam ribe na motor YAMAHA TDM 850 TWIN :shock: :lol:

3. "Misli da je neki yebac". :shock: . Ha ha ha i ja ponekad zavidim boljima od sebe...ponekad. :idea:

4. "plaši se konkurencije" :shock: Ne smatraj se dovoljno dobrim da mi budeš konkurencija. :idea:

5. "JAMES BOND stilu" ... aha to si povezao sa onim mojim "My name is DOKONI UM" :lol: . šta bi tek bilo da si otkrio da obožavam pištolj Bereta i da pijem martini...zaključio bi da vozim BMW. :lol:

6. "seljak" :?: To me ne vređa neki moji rođaci su bili ili jesu seljaci, pa onda po toj liniji možda i jesam seljak. Ali ono što bi nas razdvajalo, je to što sam ja (na neki način, poreklom) seljak ali ti si svakako seljačina. Jedno je život na selu i zanimanje zemljoradnjom a drugo je karakterna osobina. Tvoja. :idea:
 
Get in his way, you're dead in his sights
Big gun
Big gun
Number one
Big gun
Big gun kick the hell out of you
Terminators, Uzi makers, shootin' up Hollywood
Snakes alive with a forty-five, getting off and doing no good.
If you ain't wise, they'll cannibalise, tear flesh off you
Classified, lady killers, prayin' in the human zoo
They saddle you up and take you to town
Better look out, when he come around
Big gun
Big gun
Number one
Big gun
Big gun kick the hell out of you

Big gun
Big gun
Number one
 
DOKONI UM:
Ti bi PEPELJARKO najpre trebao da se obratiš u neku odgovarajuću ustanovu. Tamo bi ti ukazali na "tvoj put".A onda bi kao "budala što na PINKU svira klavir" mogao da pevaš MY WAY.
:lol:

Što se tiče Perine psihoanalize moje ličnosti koju citiram :
" Glup, prost, primitivan, muska sponzorusa, folirant za medalju, glumi facu(U James Bond stilu), misli da je neki ebac, ne konta fore i fazone niti desavanja na forumu, smarac, davitelj, ponavlja recenice 50 puta, vredja ljude iz cistog mira, iskompleksiran, spusta drugima misleci da ce tako dobiti neki poen kod zenske populacije, plasi se konkurencije, muva ribe na motor i na pare, ma jednom recju seljak "
Moram da izrazim neke primedbe na ovu ničim izazvanu i nepozvanu analizu ( :lol: ) :

1. "Muška sponzoruša" je u kontradiktornosti sa konstatacijom "muva ribe na motor i na pare". Dakle ugovor o sponzorstvu podrazumeva davaoca sponzorstva ili ti SPONZORA i primaoca sponzorstva tzv SPONZORISANOG. AKo sam ja muška sponzoruša(primalac sponzorstva) onda ne mogu u isto vreme biti i neko ko "muva ribe na motor i pare" dakle davalac sponzorstva tj. SPONZOR. Znam da je ovo za tebe Pero, opasan izazov ravan testu inteligencije ali probaj da skiciraš na papiru, videćeš da se ne slaže...
Mobille dicti, INOCENTIA JURES NOCET !!! Svaki pravni subjekt ima jus optionis da, u okviru jus commune, obavlja više poslova istog ili sličnog sadržaja ISTOVREMENO, u domenu obligacionog prava !!! Konkretno, NIKO te ne može ograničiti da ono što pribaviš od svojih SPONZORA ( ne ulazim u moralni aspekt ! ), trošiš na SPONZORISANJE trećih lica ( zadužbina, donacija, ŽIVOTINJA :lol: ! ), a ko ti to zabrani, idi angažuj advokata, pa slobodno tuži, spor dobijaš !!!
P. S. inocentia jures nocet = NEPOZNAVANJE PRAVA ŠKODI, da ti i to advokat ne naplati ako ga pitaš da ti prevede šta su te savetovali na netu !!!


2. Zašto samo na pare i motor ... a gde je tu auto ? Auto je kod tvog gazde, a daje ti ga samo kad treba nešto brzo da ga poslušaš i da obaviš !!!
Ne mogu u toku zime na minus 15 da muvam ribe na motor YAMAHA TDM 850 TWIN :shock: :lol:

3. "Misli da je neki yebac". :shock: . Ha ha ha i ja ponekad zavidim boljima od sebe...ponekad. :idea:

Otkud znaš, dok ne probaš !!! :lol:

4. "plaši se konkurencije" :shock: Ne smatraj se dovoljno dobrim da mi budeš konkurencija. :idea: No comment !!!

5. "JAMES BOND stilu" ... aha to si povezao sa onim mojim "My name is DOKONI UM" :lol: . šta bi tek bilo da si otkrio da obožavam pištolj Bereta i da pijem martini...zaključio bi da vozim BMW. :lol:
Valter PPK, šejk, blend ili promešan ??? Aston Martin

6. "seljak" :?: To me ne vređa neki moji rođaci su bili ili jesu seljaci, pa onda po toj liniji možda i jesam seljak. Ali ono što bi nas razdvajalo, je to što sam ja (na neki način, poreklom) seljak ali ti si svakako seljačina. Jedno je život na selu i zanimanje zemljoradnjom a drugo je karakterna osobina. Tvoja. :idea: Ja : NO COMMENT, ali si ti SEBE dovoljno dobro prokomentarisao !!!

A da ti ZIDAR, a ne " pepeljarko " nije otvorio ovu temu, umro bi zgrčen " u jadu i muci ", što nisi izanalizirao Petrovu analizu !!! :lol:
 
Razbacivanje latisnkim sentencama ti ide...
Mada... :idea:
Mora se priznati par sati ti je trebalo da sve to uobličiš u sklop koji i sam razumeš.
Ali ono što ne razumeš to je da postoji kontradiktornost u tome. Biti sponzor i sponzorisani u isto vreme hmmm to samo u tvojoj glavi može da se rodi takva ideja, da bi to razumeo napraviću ti jedno poređenje koj je bilo svojstveno rahmetli premijeru, evo ovako :
Možeš li da zamisliš sebe kako prazniš pikslu i kockar ti daje 10 evra (a ti srećan kao mali majmun :lol: ) a onda ti kao veliki džek (ali da nečuje ovaj kockar)kažeš nekom klincu : prazni bre pepeljaru majmune jedan.

Ne ide :idea:
Ne možeš biti u isto vreme i gazda i sluga, i lopov i moralan građanin,i sponzor i sponzorisani i krvolok i pametan.
Suprotnosti su to.
Nespojive.
Eto zamisli sebe kao društvenog i pametnog.
Vidiš da ne ide.
:lol:
 
DOKONI UM:
Razbacivanje latisnkim sentencama ti ide...
Mada... :idea:
Mora se priznati par sati ti je trebalo da sve to uobličiš u sklop koji i sam razumeš.
Ali ono što ne razumeš to je da postoji kontradiktornost u tome. Biti sponzor i sponzorisani u isto vreme hmmm to samo u tvojoj glavi može da se rodi takva ideja, da bi to razumeo napraviću ti jedno poređenje koj je bilo svojstveno rahmetli premijeru, evo ovako :
Možeš li da zamisliš sebe kako prazniš pikslu i kockar ti daje 10 evra (a ti srećan kao mali majmun :lol: ) a onda ti kao veliki džek (ali da nečuje ovaj kockar)kažeš nekom klincu : prazni bre pepeljaru majmune jedan.

Mogu, jer to sam i radio, pošto sam se i sam kockao, nisam imao vremena za pražnjenje piksli, već sam plaćao ljude za to ( doduše, bez uvreda i omalovažavanja, jer : SVAKI POSAO JE ZLATAN KOJI TI PLAĆA RAČUNE ! ) !!!
O pravnom aspektu, tek kad naučiš nešto da možeš da razumeš ( kako inače savetuješ PETRA : bez papira i olovke ! ), za sada : ZAKUP, PODZAKUP, PAZAKUP, itd., a za širi auditorijum, ako iko čita ove gluposti, jednostavnije : To što ti daješ TELO ( za Um bi malo dobio ! ) u ZAKUP drugom, na sprečava te da od tog zakupa TI ne ZAKUPIŠ telo trećeg lica !!!


Ne ide :idea:
Ne možeš biti u isto vreme i gazda i sluga, i lopov i moralan građanin,i sponzor i sponzorisani i krvolok i pametan.
Suprotnosti su to.
Nespojive.
Eto zamisli sebe kao društvenog i pametnog.
Vidiš da ne ide.
:lol:
 
DOKONI UM:
Što se tiče Perine psihoanalize moje ličnosti koju citiram :
" Glup, prost, primitivan, muska sponzorusa, folirant za medalju, glumi facu(U James Bond stilu), misli da je neki ebac, ne konta fore i fazone niti desavanja na forumu, smarac, davitelj, ponavlja recenice 50 puta, vredja ljude iz cistog mira, iskompleksiran, spusta drugima misleci da ce tako dobiti neki poen kod zenske populacije, plasi se konkurencije, muva ribe na motor i na pare, ma jednom recju seljak "
Moram da izrazim neke primedbe na ovu ničim izazvanu i nepozvanu analizu ( :lol: )
Pogledaj ko koga prvog napada na svakoj temi. ( :wink: )

Joj, opet je iskoristio neku temu za pominjanje svog yamaha bla bla motora :shock: ...ne mogu da verujem, pozelenecu vise od te njegove Yamahe. Na usi nam izlazi taj tvoj razdrndani trotinet. Jel znas ti na neki drugi nacin da smuvas ribu, ako uopste neka i padne na tako debilnu pricu "Moja Yamaha sa sve brojevima i slovima, vidi kako je super, nemoj da gledas mene jer ces videti da sam jadan, ali pogledaj jamahu, ona je super, a onaj pored to sam ja. :D "

I opet glumis neku facu, foliras se, non stop to radis, za tebe nema spasa, to ti je u krvi.

Sponzorusa si zato sto si materijalista. Gledas materijalne stvari, restorane, markirane stvari, putovanja, dal da pomenem motere a ne polazes na neke psiho-fizicke vrednosti. Pa razumljivo kad neko nesto nema onda pokusava da se probije sa drugim stvarima, koje ima ili koje folira da ima.

Konkurencije se definitivno plasis. Ne ides ni na druge forume gde ti je veca konkurencija. Ovde uvek napadas konkurente pokusavajuci da ih ocrnis, umanjis i spustis. A i sam si izjavio da ti je san da je bara mala a ti jedini krokodil u njoj.

Seljak je onaj ko se ponasa seljacki, a to si ti.
 
Pera_Zdera:
Sponzorusa si zato sto si materijalista. :shock:

Gledas materijalne stvari, restorane, markirane stvari, putovanja, :shock: :shock: :shock:

dal da pomenem motere a ne polazes na neke psiho-fizicke vrednosti.
:shock: :shock: :shock:

shta su psiho-fizichke vrednosti (pa josh u ovom kontekstu) zaboga :?: :!: ajd prosvetli i mene
 
raindog:
Pera_Zdera:
Sponzorusa si zato sto si materijalista. :shock:

Gledas materijalne stvari, restorane, markirane stvari, putovanja, :shock: :shock: :shock:

dal da pomenem motere a ne polazes na neke psiho-fizicke vrednosti.
:shock: :shock: :shock:

shta su psiho-fizichke vrednosti (pa josh u ovom kontekstu) zaboga :?: :!: ajd prosvetli i mene
Motore - evo prosvetlio sam te. Zadovoljena?
 
Pera_Zdera:
DOKONI UM:
Što se tiče Perine psihoanalize moje ličnosti koju citiram :
" Glup, prost, primitivan, muska sponzorusa, folirant za medalju, glumi facu(U James Bond stilu), misli da je neki ebac, ne konta fore i fazone niti desavanja na forumu, smarac, davitelj, ponavlja recenice 50 puta, vredja ljude iz cistog mira, iskompleksiran, spusta drugima misleci da ce tako dobiti neki poen kod zenske populacije, plasi se konkurencije, muva ribe na motor i na pare, ma jednom recju seljak "
Moram da izrazim neke primedbe na ovu ničim izazvanu i nepozvanu analizu ( :lol: )
Pogledaj ko koga prvog napada na svakoj temi. ( :wink: )

Joj, opet je iskoristio neku temu za pominjanje svog yamaha bla bla motora :shock: ...ne mogu da verujem, pozelenecu vise od te njegove Yamahe. Na usi nam izlazi taj tvoj razdrndani trotinet. Jel znas ti na neki drugi nacin da smuvas ribu, ako uopste neka i padne na tako debilnu pricu "Moja Yamaha sa sve brojevima i slovima, vidi kako je super, nemoj da gledas mene jer ces videti da sam jadan, ali pogledaj jamahu, ona je super, a onaj pored to sam ja. :D "

I opet glumis neku facu, foliras se, non stop to radis, za tebe nema spasa, to ti je u krvi.

Sponzorusa si zato sto si materijalista. Gledas materijalne stvari, restorane, markirane stvari, putovanja, dal da pomenem motere a ne polazes na neke psiho-fizicke vrednosti. Pa razumljivo kad neko nesto nema onda pokusava da se probije sa drugim stvarima, koje ima ili koje folira da ima.

Konkurencije se definitivno plasis. Ne ides ni na druge forume gde ti je veca konkurencija. Ovde uvek napadas konkurente pokusavajuci da ih ocrnis, umanjis i spustis. A i sam si izjavio da ti je san da je bara mala a ti jedini krokodil u njoj.

Seljak je onaj ko se ponasa seljacki, a to si ti.

Neki ljudi nikako da shvate da nije svima jedina svrha postojanja na forumu da bi se nešto smuvalo. O čemu ti pričaš? Kakva konkurencija? Alo, bre, shvati više da ovo nije sajt za bračno posredovanje ili lične oglase, nego forum. Za tvoju informaciju, postoje ljudi koji nemaju problema u socijalizaciji i mogu da nađu sebi partnera i u stvarnom životu, a ne samo virtuelno. :roll:
 
Pera_Zdera:
DOKONI UM:
Što se tiče Perine psihoanalize moje ličnosti koju citiram :
" Glup, prost, primitivan, muska sponzorusa, folirant za medalju, glumi facu(U James Bond stilu), misli da je neki ebac, ne konta fore i fazone niti desavanja na forumu, smarac, davitelj, ponavlja recenice 50 puta, vredja ljude iz cistog mira, iskompleksiran, spusta drugima misleci da ce tako dobiti neki poen kod zenske populacije, plasi se konkurencije, muva ribe na motor i na pare, ma jednom recju seljak "
Moram da izrazim neke primedbe na ovu ničim izazvanu i nepozvanu analizu ( :lol: )
Pogledaj ko koga prvog napada na svakoj temi. ( :wink: )

Joj, opet je iskoristio neku temu za pominjanje svog yamaha bla bla motora :shock: ...ne mogu da verujem, pozelenecu vise od te njegove Yamahe. Na usi nam izlazi taj tvoj razdrndani trotinet. Jel znas ti na neki drugi nacin da smuvas ribu, ako uopste neka i padne na tako debilnu pricu "Moja Yamaha sa sve brojevima i slovima, vidi kako je super, nemoj da gledas mene jer ces videti da sam jadan, ali pogledaj jamahu, ona je super, a onaj pored to sam ja. :D "

I opet glumis neku facu, foliras se, non stop to radis, za tebe nema spasa, to ti je u krvi.

Sponzorusa si zato sto si materijalista. Gledas materijalne stvari, restorane, markirane stvari, putovanja, dal da pomenem motere a ne polazes na neke psiho-fizicke vrednosti. Pa razumljivo kad neko nesto nema onda pokusava da se probije sa drugim stvarima, koje ima ili koje folira da ima.

Konkurencije se definitivno plasis. Ne ides ni na druge forume gde ti je veca konkurencija. Ovde uvek napadas konkurente pokusavajuci da ih ocrnis, umanjis i spustis. A i sam si izjavio da ti je san da je bara mala a ti jedini krokodil u njoj.

Seljak je onaj ko se ponasa seljacki, a to si ti.

Svaki put ću da iskoristim priliku da te nervirama s a YAMAHOM TDM 850 TWIN. Samo iz razloga što tebe baš nervira što je ti nemaš. :lol: :lol: :lol:
Ali za to treba malo i raditi i zaraditi. :idea:
I još nešto da ti dodam... kada je budeš imao(čitaj NIKADA), shvatićeš da nemoraš čak ni da je pokazuješ "sve" već gledaju u nju.
Toliko o motocikulu koji te baš nervira.

Glumim facu ? A NE - to se tebi čini. Ja jesam faca. :idea:

Ako želiš da čuješ potvrdu evo je JESAM MATERIJALISTA ako to u tvom svetu praznine znači voditi računa da izgledaš lepo, da imaš dobru garderobu, da putuješ, da se krećeš u dobrom društvu, sa lepim devojkama i da voziš dobar auto i dobar motor. Priznajem JESAM. Zadovoljan ? :lol:
A taj pojam "psiho-fizičke sposobnosti" si pokupio na regrutaciji, i ne foliraj mi se ovde sa njim.

Konkurencija ? Uvek dobro došla ona te tera da napreduješ da budeš bolji ali ako smatraš da si mi ti ovde konkurent u bilo čemu varaš se. Daleko si od mene u bilo kom pogledu i to te neviđeno nervira. priznaj sebi. Zato te nervira i YAMAHA TDM 850 TWIN, i auto i putovanja i izlasci i revije i sve. Prizanješ li "Pero-Ždero taštino praznine" :?:

Ovde ima pra devojaka koje znaju i mene i Tebe...
Želiš li da ih pozovemo da javno kažu svoje utiske o Tebi i o meni :?:
Ajde čisto da sam udariš glavom o zid :arrow:
Imaš li hrabrosti Pero Ždero :?:
Budi muško i odgovori sa : DA 8)
 
eh,ja ne poznajem ni jednog od vas :( da bih mogla da glasam...al' ovde postaje toliko zanimljivo da ocekujem uskoro da vidim konkretne cifre:ko ima duzi,jaci,s vecom kilometrazom...mislim,motor :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top