P.R.O.B.L.E.M.! ! ! ! ! ! ! ! !

G.I.R.L.:
Imam veliki problem,plasim se 1. poljupca imam 16 god i nisam imala do sad decka a startuje me njih dosta i to vecinom stariji sto me jos vise plasi
NE ZNAM KAKO TO DA PREVAZIDJEM... :cry:
O,brate!Evo,ovako:prvi poljubac je nesto najodvratnije i najsluzavije sto postoji!Znaci apsolutno je odvratan i prvo sto pomislis kad se desi jeste:"Vadi to iz mene!"(misli se na jezik,naravno :lol: ).E,ali vidis svaki sledeci je sve lepsi,dok na kraj ne postanu savrseni i tako se opasno navuces na njih....mmmmm!A sto se tice tvojih godina,mogu samo da ti kazem da treba da budes srecna!Ako petpostavimo da zelis ozbiljnu prvu vezu,znaci nesto cega ces se sa osmehom secati celog zivota,veruj mi,pravo vreme za to nije ni 13,ni 14,pa ni 15 god.Zato,neka ti prvi bude onaj sa kojim stvarno hoces da budes.A kada dodje do poljupca,zatvori oci,otvori usta (nemoj da ponovis moju gresku :oops: )i ne razmisljaj! :wink: Pozdrav!
 
pazi, mislim da je neko ovde reko da prvi poljubac treba da bude nesto nezno jedan lepo dozivljaj, a ne da ti neko odma gurne jezik u usta.taj neko je totlano u pravu! ja sam prvi poljubac dozivela u 12 god, malo pre 13 rodj. decko je imao 15 i reko mi je da mu se svidjam ocu li itd..i ja sam rekla da i onda mi je lupio zvaku. ako vam kazem da je trajalo pola sata mozda i vise, necete mi verovati, ali bilo je tako...on nije prstajao, a meni bilo zao da ga odgurnem!!!ma bljak...sto si starija to bolje...ako te plase straiji tipovi, a ti nadji nekog ko zna neke stvari o tebi i koji ce biti dobarr...nema razloga za TOliki strah
 
Nancy:
pazi, mislim da je neko ovde reko da prvi poljubac treba da bude nesto nezno jedan lepo dozivljaj, a ne da ti neko odma gurne jezik u usta.taj neko je totlano u pravu! ja sam prvi poljubac dozivela u 12 god, malo pre 13 rodj. decko je imao 15 i reko mi je da mu se svidjam ocu li itd..i ja sam rekla da i onda mi je lupio zvaku. ako vam kazem da je trajalo pola sata mozda i vise, necete mi verovati, ali bilo je tako...on nije prstajao, a meni bilo zao da ga odgurnem!!!ma bljak...sto si starija to bolje...ako te plase straiji tipovi, a ti nadji nekog ko zna neke stvari o tebi i koji ce biti dobarr...nema razloga za TOliki strah
E,stvarno,sto toliko vole da se ljube sa jezikom?Mislim moze i to da bude zabavno,ali u umerenoj kolicini!
 
pa ljudi zasto kazete da je to odvratno!poljubci su jedni od najboljih stvari.mislim ja bih volela kad bih mogla da se poljubim skoro sa svakim i da vidim kako se ljubi.
a neko rece da je 1. ljigav i bljak.moj nije bio takav.jesam bila uplasena malo ali feeling je bio super.
 
Courtney:
Nancy:
pazi, mislim da je neko ovde reko da prvi poljubac treba da bude nesto nezno jedan lepo dozivljaj, a ne da ti neko odma gurne jezik u usta.taj neko je totlano u pravu! ja sam prvi poljubac dozivela u 12 god, malo pre 13 rodj. decko je imao 15 i reko mi je da mu se svidjam ocu li itd..i ja sam rekla da i onda mi je lupio zvaku. ako vam kazem da je trajalo pola sata mozda i vise, necete mi verovati, ali bilo je tako...on nije prstajao, a meni bilo zao da ga odgurnem!!!ma bljak...sto si starija to bolje...ako te plase straiji tipovi, a ti nadji nekog ko zna neke stvari o tebi i koji ce biti dobarr...nema razloga za TOliki strah
E,stvarno,sto toliko vole da se ljube sa jezikom?Mislim moze i to da bude zabavno,ali u umerenoj kolicini!
a sto se tice ljubljena sa jezikom...meni je mnogo bolje kad se tip ljubi sa jezikom.onako bez mi je tako fuj i nekako mi deluje kao da se on ljubi po prvi put.
a i strasno volim one male igrice sa usnama i jezikom,i lagane ugrize :wink:
 
stariji tipovi me plase jer znam da su "iskusniji" i bojim se da se ne izblamiram.znam da svima to glupo zvuci i meni ce verovatno kad budem nasla decka. inace prva veza ne bi volela da bude nesto ozbiljno cisto iz cimanja....
 
Moj prvi kiss je bio najromanticniji kiss, ali i naj odvratniji...jer decko nije umeo da se ljubi. ai ja sam njemu bila prva pa smo se razumeli! Nema razloga da se plasis, desi se, onako spontano...i ako se sudarite zubicima nece ti nista reci...NEMOJ SAMO DA KAZES DA TI JE PRVI! NIIIKAAKOOO! SRECNO! :lol: :lol:
 
G.I.R.L.:
stariji tipovi me plase jer znam da su "iskusniji" i bojim se da se ne izblamiram.znam da svima to glupo zvuci i meni ce verovatno kad budem nasla decka. inace prva veza ne bi volela da bude nesto ozbiljno cisto iz cimanja....

Ma kakav crni blam, nema tu blama.... ako je vec takav karakter, pa dap okusa da te zeza kako ne znahs da se ljubis, uvek mozes da okrenesh sutiaciju da je on zapravo taj koji nema pojma... i ugrizi ga za jezik;)
 
lolla:
fizio:
Evo ja cu da ti pomognem da prebrodis prvi poljubac. :wink: :twisted:
Veruj mi samo opusteno.Sve ide samo od sebe.
Inace salim se za ono prvo......ma da ustvari ako hoces :lol: :twisted: :wink:

Prvo nudish pomoc, a onda se kao shalish, pa se onda opet "nudish"... Daj, nemoj zbunjivati devojku! ili 'oces ili neces!!!

;)
Naravno da ocu.Nego da li ona oce?????? :wink:
 
G.I.R.L.:
Imam veliki problem,plasim se 1. poljupca imam 16 god i nisam imala do sad decka a startuje me njih dosta i to vecinom stariji sto me jos vise plasi
NE ZNAM KAKO TO DA PREVAZIDJEM... :cry:

plasis se poljupca? sta ce biti sa ostalim ondaaa :lol:
nego, zezam se. pazi, ja sam bio jos pre sa devojkom tek onako, nismo se ni ljubili, samo se drzali za ruke. bio sam tolki klinac da nisam znao ni pomisljao na ljubljenje. i tako sam se tripovao, a onda sam odjednom nasao nesto njeno (jezik) u svojim ustima, i rekoh "cooool" :lol:
pazi, nemoj ni da mislis o tome, ne razmisljaj.
strah je prethodnica neuspeha. ne boj se :wink:
 

Back
Top