P.S.P. - Pozarevac

ehehehehe..ne mogu da verujem da ih je neko spomenuo!
znam ih ja,pravo da ti kazem nisam ih cula kako sviraju jer nemampara da odem u pozarevac,jel ti sviras u psp-u?znam zubu,mileta,cviju.ako ih znas pozdravi ih,mada oni mene ne znaju.
sad su imali svirku u kb-u zar ne?
PANK SVESTENICI POZAREVAC!!!
 
ma nemate pojma bre nitkovici jedni nijedni... gitara svira tn, tntntn, tn tn a bas ide t, ttt, t, ttt, t... sto se bre pravite da znate pesmu kad je ni drugi ne znaju. ja kada sam poceo da sviram na basu tn, tntntn, tn tn licno mi je radabaser rekao da ide t, ttt, t, ttt, t. ma uostalom da znate nesto ne biste pisali "biste" spojeno nego odvojeno kao "bi ste". e sad, druga je stvar sto se "bi ste" pise zajedno... ma nebitno pesma se iovako-ionako zove "bivsa" pa nema razloga da se raspravlja o nekoj ovoliko bitnoj stvari... a bem vam cvorka pankerskog?
 
paz ovam. onaj ko najvise uspe da ispljuje ovaj bend koji po svim kriterijima vodecih rock kriticara ovog sveta spada u sam vrh punk scene (odmah posle ukrajinsko-ceskog benda "rebjata so ruke")dobice od istog benda (psp-a ne ovog drugog koji je prvi)pun k-u-r-a-c video i audio materijala. prvih 18 koji se jave dobijaju i gratis mivetove gace sa ostacima hrane sa cvijine zurke.
ps: prvih osamdeset dobijaju i miveta ali samo dok traju zalihe
 
ti ocegledno decko nemas pojma o psp-u. prvo mile se ne zove mile nego mive. drugo, nikad nemoj da formatiras c particiju... jer desi se, jeb*es ga, da sam butabilni disk nije dobro uradjen, sto kasnije ostavlja debele (ko moj kobas u tvojoj bulji) probleme sa samim radom (ne radom tj. onim sto kao svira nesto negde)sistema, jel te... znaci najbolje je, u tvom slucaju, da samo formatiranje iste particije uradis sa flopi (popularnije floppy) diskom koji se nalazi ukljucen negde sa prednje strane tvog kucista. dakle, ako prvi put budes odradio sled stvari na taj nacin proci ces mnogo bolje u zivotu. valjda... ja sam pokus'o pa nisam.
e da; sto se tice one opaske da mileta (pravilno miuweta) moze samo rodjena majka da voli, ne slazem se sa tim. voli njega i otac... :twisted: ponekad... :twisted: ...kada se vrati pijan s posla.
 
E brate izgleda da smaramo zesce ovaj Jinternet svet oko nas *ebemu lebac.Samo mi se dopisujemo ovde kao dve poslednje cave.Ajde bre el ste srbi il' niste vi ostali.Uzgred gavrane mile je rekao da ce da te recne malo nozicem.Pa se samo nadam da imas debelu kozu.I ima da napravi od tvoje koze cizme da vise ne ide bos kad ide da 'rani svinje.
 

Back
Top