Sedmica na LOTO-u!

dala otkaz
kupila kucu.
onda garderobaaaaaaaa
onda posluga
onda putovanje mesec dana na neko egzoticno ostrvo da me masiraju egzoticne devojke i da jedem samo voce
kad se vratim pocela bih neki biznis da se pare mnoze
najverovatnije plasticni hirurg takodje da se resim "ljubavnih hvataljki"
 
ubila bih se verovatno bi svi saznali i svi bi mi postali najbolji drugari i svi bi trazili pare. jos gore ako dobijes na milioneru mada je to gotiva kao ipak si nesto radio ovde si izaokruzivao brojeve

a sta biste radili da zaokruzite dobitnu i izgubite listic upadne vam u saht

mozda isplatila dugove ali to em ne bi reshilo dosadnih poznanika,.

ahahah hanibale koja razlika zato si ti divna a ja kreten btw ovde puni oglasi egzoticnih maserki ne morash na havaje
 
hanibal77:
jbt ti samo cekas da te neko primeti pa da mu se nakacis.sta hoces sad?je l sam te ikako spominjala?ako sam napisala da si dosadna je l to zbog toga?

pa hocu da ti se nakachim kako shta hocu. ne znam zasto svidjash mi se ali ti me ignorishi pa cu da prestanem. :) pa da dosadna sam zato zato sto si napisala ima i toga ali mi je pomoglo.
ali nisam sad neshto to imala u vidu samo sam primetila razliku u tonovima poruka tvoje i moje to bash nije bilo kachenje, izvini shto sam dosadna ljubim ruke
 
jagodica:
hanibal77:
jbt ti samo cekas da te neko primeti pa da mu se nakacis.sta hoces sad?je l sam te ikako spominjala?ako sam napisala da si dosadna je l to zbog toga?

pa hocu da ti se nakachim kako shta hocu. ne znam zasto svidjash mi se ali ti me ignorishi pa cu da prestanem. :) pa da dosadna sam zato zato sto si napisala ima i toga ali mi je pomoglo.
ali nisam sad neshto to imala u vidu samo sam primetila razliku u tonovima poruka tvoje i moje to bash nije bilo kachenje, izvini shto sam dosadna ljubim ruke
olala :lol:
 
Kupio bih neku kucicu kojoj bih imao posebnu sobu za moj high-tech komp (koji bih kupio) koji bi stajao u centru sobe sa lepo rasporedjenim 7.1 surround zvukom. Zatim bih imao posebnu sobu samo za stoni tenis. Spavaca soba bi takodje bila maksimalno gotivna... ovo ostalo i nije toliko bitno...
Pre nego sto bih poceo da uzivam u toj mojoj kucici, otisao bih naravno u Rio da se izludim kao coek. Zatim bih kupio neki relativno normalan auto i ukljucio NFS: Underground 2 da vidim kako bih ga sve nabudzio. Sa ovih... hmmm... 2 miliona evra bih ziveo normalno do kraja zivota... nadam se... :)
Za to vreme bih kulirao i procitao veeeeliku kolicinu knjiga koje mi se inace citaju, ali nemam vremena...
 
prvo bi me verovatno strefila srcka, al' to cemo da zanemarimo :D

1. kupila lepu kucu i neka dobra kola, moze recimo jedna manja u BG i jedna veca recimo negde u Spaniji ili Italiji
2. kupila lokal u BG i jedan u inostranstvu, da se pare "kote"
3. kupila kartu za put oko sveta
4. malo sminkice i garderobice nije na odmet
5. najblizoj familiji kupila po 1 veci stan, da ne budu vise podstanari
6. sve preostale pare (ili zaradjene pare od lokala) dala bih za decu na Kosovu i za obnovu Hilandara
 
1. upisala bih se u neku privatnu skolu, ali da prethodno platim ubicu da poubija moje sadasnje nastavnike :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
2. kupila bih, kao sto neko rece, stan porodici
3.otisla na put oko sveta :wink:
4. otisla u englesku na usavrsavanje jezika...
5. podelila ostatak nekim dobrotvornim udruzenjima :D :D


moze, a? :lol: :lol:
 
pa stavio bih u banku i orocio bi kes na mesec dana, pa onda iduci mesec ponovo... i tako svaki mesec. naravno ne bih mogao verovatno sve da potrosim tako da bih ostatak kesa investirao u akcije razlicitih preduzeca kod nas i preko... eto tako....
 
1. Kupio deo akcija neke dobrostojece firme, ili otvorio svoju (sto rece neko gore - da se pare kote)
2. Konacno platio onu sicu za struju sto se vice vec 6 godina (skroz bzvz, nesto firma caletu prestala da uplacuje par mesecii nakupilo se)
3. Malo sredio zivotni status
4. Deo ostavio u banku
5. Sve sto ostane (cenim min 300 000) dao za obnovu hilandara, ali NE organiacijama, nego onako licno, da mi daju spisak a ja to da im kupim....ebiga nemam vise poverenja u sve te organizacije....

e da, kupio bih harlija (znate onaj sto mozete da se onako zavalite u njega, neznam koji bese model) i picio polako po svetu par godina...

neka sitna zadovoljstva kao npr kupanje u bazenu punom tecne cokolade sa par finih teta se podrazumeva :twisted:

p.s.:
a ako ne dobijem bar uvek mogu da mastam :)
 
ma,samo bih pokupila nekog :oops: da mi pravi drustvo,a ondak:put oko sveta za 80 dana...brazil,spanija,kolumbija,kuba i amerika,samba,rumba,cacaca...na kraju-havaji ili nesto slicno,sa sve pesmom na usnama:"uzalud me podsecas,uzalud pokusavas,uzalud draga ja se vise niceg starog ne secam!"(djura & bombaj stampa)
8)
 

Back
Top