Odgleda li ko onu utakmicu u Zagrebu?

A ja bash volim sto nas toliko mrze. A ne mogu nam nista....i to ih jede....i nek se pojedu. nek svi pocrkaju je*em im majku ustasku.

A sta mislite da lepo kazemo - jeste, mi smo krivi, evo vam odsteta, a vi nam lepo vratite sve nase srbe i resena stvar...da li bi prihvatili? cisto sumnjam...
 
Како оно беше...?

"Да се Дражин барјак вије,
не би било Кроације,
већ би била Равна Гора,
дуж српскога плавог мора..."

или тако нешто, заборавио сам...
Јел их гледамо сад кад нам дођу?
Мислим, морамо их дочекати...
Да им узвратимо за "еуропску" добродошлицу...
 
Ako neko želi da im zaista uzvrati kako dolikuje, treba da ih na miru pustimo da dođu ovde, da prilikom utakmica zdušno navijamo za svoje klubove, bez spominjanja četnika i ustaša, i da ih nakon toga pustimo da se vrate kući u Hrvatsku, bez ijednog incidenta. Mislim da to nebi mogli da podnesu. Sve ostalo je najobičnije iživljavanje za dokone budale.
 
DisMisaL:
Ako neko želi da im zaista uzvrati kako dolikuje, treba da ih na miru pustimo da dođu ovde, da prilikom utakmica zdušno navijamo za svoje klubove, bez spominjanja četnika i ustaša, i da ih nakon toga pustimo da se vrate kući u Hrvatsku, bez ijednog incidenta. Mislim da to nebi mogli da podnesu. Sve ostalo je najobičnije iživljavanje za dokone budale.

Bravo, i ja mislim da je to prava stvar...kada bi tako uradili mislim da bi ustase pocrkale od muke a i pokazali bi hrvatima da im je mesto u kamenom dobu i da sa Evropom i civilizacijom imaju veze kao sa Atlantskim okeanom.
 
urospo:
DisMisaL:
Ako neko želi da im zaista uzvrati kako dolikuje, treba da ih na miru pustimo da dođu ovde, da prilikom utakmica zdušno navijamo za svoje klubove, bez spominjanja četnika i ustaša, i da ih nakon toga pustimo da se vrate kući u Hrvatsku, bez ijednog incidenta. Mislim da to nebi mogli da podnesu. Sve ostalo je najobičnije iživljavanje za dokone budale.

Bravo, i ja mislim da je to prava stvar...kada bi tako uradili mislim da bi ustase pocrkale od muke a i pokazali bi hrvatima da im je mesto u kamenom dobu i da sa Evropom i civilizacijom imaju veze kao sa Atlantskim okeanom.

U covece, ala ti lepo razmisljas. Samo neznam dal bi oni to shvatili na pravi nacin sta ako oni to shvate da se mi njih bojimo pa zato ne pravimo s-r-anje! Tada ce mo ispasti kukavice do jaja! Najbolje bi bilo da nastavimo da se volimo kao i dosad. :wink:
 
DisMisaL:
Ako neko želi da im zaista uzvrati kako dolikuje, treba da ih na miru pustimo da dođu ovde, da prilikom utakmica zdušno navijamo za svoje klubove, bez spominjanja četnika i ustaša, i da ih nakon toga pustimo da se vrate kući u Hrvatsku, bez ijednog incidenta. Mislim da to nebi mogli da podnesu. Sve ostalo je najobičnije iživljavanje za dokone budale.

Ma sta mi naprica? I ako moze da NEKO U TVOJE IME "KAKO DOLIKUJE" SKINE GACE NA
TERENU I DA SE NAGUZI? Jeli, odakle si Ti, bre ?
:oops: :oops: :oops:

A zasto "BEZ SPOMINJANJA CETNIKA..."? Pa ovo je cudo nevidjeno - nego cemo da spominjemo
partizane, "druga Tita"? :roll: :roll:
Pa Cetnici su izjednaceni sa partizanima.
Naravno, da ne treba odgovoriti RECIPROCNO U PRAVOM SMISLU TE RECI za sta se ja inace
zalazem, jer ustase jedinoto razumeju - ALI SIGURNO TREBA ODGOVORITI,
i to ne kao jajare.
 
Koren svih hrvatskih kompleksa lezi u tome sto su vecina poreklom SRBI i oni to duboko u sebi to znaju.
Ako imas srpsko prezime moras dokazati da si dobar Hrvat. A to je 60-70% zagrepcana.
Eto ti dovoljno stoke da radi ono sto su radili.
I dok misle da dokazuju da su Hrvati, oni dokazuju da ZNAJU DA SU SRBI.
Ne treba stoku ni dirati kad dodju u Beograd, jer mi nemamo problema koje oni imaju.
 
CBETO3AP:
Koren svih hrvatskih kompleksa lezi u tome sto su vecina poreklom SRBI i oni to duboko u sebi to znaju.
Ako imas srpsko prezime moras dokazati da si dobar Hrvat. A to je 60-70% zagrepcana.
Eto ti dovoljno stoke da radi ono sto su radili.
I dok misle da dokazuju da su Hrvati, oni dokazuju da ZNAJU DA SU SRBI.
Ne treba stoku ni dirati kad dodju u Beograd, jer mi nemamo problema koje oni imaju.

Vrlo "interesantno" zapazanje, hoces da kazes da posto su se HRVATI PONELI KAO STOKA -
DA SU U STVARI ONI SRBI! TJ. HTEO SI DA NAM KAZES DA SU SRBI STOKA ??? :oops:
Kakve su Ti to odjednom stocne tj. hegemonisticke
ideje - Hrvati su Hrvati, a Srbi su Srbi.

Uopste se ne slazem sa Tobom, kada je u pitanju HRVATSKA USTASKA STOKA - mora im se
uzvratiti - ali ne na isti nacin, jer je to ispod svakog nivoa - oni se ponasaju kao
copor besnih pasa lutalica, 100 na jednoga - toliko su hrabri, oni misle da ce im Ameri
uvek biti iza ledja, jadne ljige. Verujem da ce NASI momci vec smisliti nesto
odgovarajuce - DA SHVATE DA SU BEDNE KUKAVICE I STOKA!
 
Ne paranoishi eremita, Svetozar nije tako mislio, a Nexusova shala nije na mestu jer niko ovde nije rekao da biti Srbin znachi mrzeti Hrvate. Ili mozda greshim ipak Nexuse?
Ja se slazem sa DisMisalom, ali mislim da josh nismo zreli za takav odgoor. Navijachke grupe gore u smishljanju i organizovanju zasluzene reakcije. Videcemo shta ce biti.
 
Za početak , kome se guzi daj će da se guzi, pa makar stavio i kokardu na čelo.
Ako želite da se prikazujete kao prosti i prizemni, to je vaš problem.
Postoji način ponašanja koji je prikladan za svaku priliku ponaosob. Da je sada u toku oružani sukob između Srbije i Hrvatske, bilo bi sasvim adekvatno da se koljemo sa njima. Ali nije. Barem ne oružani sukob. Postoje daleko suptilnije metode i svakodnevni sukobi pri kojima se one primenjuju. Treba se na vreme odlučiti koji su nam prioriteti i postupati prema njima. Odrediti ciljeve koje želimo da postignemo i raditi na njima.
Ionako samo je 10% ljudi sposobno i spremno da ratuje. Ostali će biti tu dok traju zalihe rakije. Bili oni Srbi ili Hrvati.
 
DisMisaL:
Za početak , kome se guzi daj će da se guzi, pa makar stavio i kokardu na čelo.
Ako želite da se prikazujete kao prosti i prizemni, to je vaš problem.
Postoji način ponašanja koji je prikladan za svaku priliku ponaosob. Da je sada u toku oružani sukob između Srbije i Hrvatske, bilo bi sasvim adekvatno da se koljemo sa njima. Ali nije. Barem ne oružani sukob. Postoje daleko suptilnije metode i svakodnevni sukobi pri kojima se one primenjuju. Treba se na vreme odlučiti koji su nam prioriteti i postupati prema njima. Odrediti ciljeve koje želimo da postignemo i raditi na njima.
Ionako samo je 10% ljudi sposobno i spremno da ratuje. Ostali će biti tu dok traju zalihe rakije. Bili oni Srbi ili Hrvati.

Izvini, DisMisal, posto si Ti tako fini i prikladan - da li si na neki
od nacina kao gradjanin uputio, recimo neki protest Mesicu, da li si mozda potsetio
V.Draskovica da je trebalo fino i prikladno odmah da reaguje jer su tamo u Zagrebu
neki ljudi premlaceni i polomljeni. Da li si pokrenuo peticiju da objasnis
Hrvatima da su prosti i prizemni - ili si izabrao opet Srbe da se na njih
istresas
sto nisu spremni da ih NEKO PREMLACUJE I LOMI KOSTI I DA SVE
TO PRIHVATE NA FINI I PRIKLADAN NACIN. Pa trebalo bi videti Tebe da Te je
neko izlomio i pretukao DA LI BI BIO SUPTILAN U SVOM ODGOVORU ILI BI SE BRANIO
I KO SME UOPSTE DA SRBIMA UKINE PRAVO NA SAMOODBRANU.
I ko je uopste pricao o nekom klanju - osim TEBE.
I zasto poturas, kako kukavica jaje
odmah pricu o nekakvom ratu i o procentima sposobnih za rat - radi sa o
utakmici i o tuci navijaca a ne o ratu?
 
Eremita, a odgleda li ti onu utakmicu, nedelju dana ranije, u Beogradu? Jesi li, kao ljubitelj sporta, uputio protest organizatorima i MUP-u zbog nemilih događaja?
Ako je ovo samo tuča navijača, zašto su oni krenuli na novinare? Nemoj misliti da spominjem rat zato što ga priželjkujem, samo lud čovek bi poželeo patnju ili bol drugima. Ali šta sad? Ako neka od naših budala krene da bije Hrvate koji dođu u BG, a veruj mi da ima među njima onih koji će doći samo radi toga da izazovu nerede, šta ćemo tada? Kada se ponovo cela priča vrati na 'zločeste Srbe', kada ponovo budemo jedini krivci, reci mi kako ćemo tada da govorimo? Da li misliš da si navijač, ako će zbog tvojih postupaka ispaštati tvoj klub? Ako ćeš, umesto da slaviš njegove pobede, doprineti njegovom porazu, i to van terena? Ne pričaj mi o tome kako su oni mogli, kako njima povlađuju. Mi nismo Hrvati. Nismo u situaciji da možemo sebi da dozvoljavamo sve što nam se prohte. Ako želimo da napredujemo, ako želimo da sa ponosom spominjemo svoje ime, moramo to zaslužiti. Za tako nešto nije potrebno saviti leđa, naprotiv. Ali ne treba ni udarati po tuđim.
 
eremita:
ili si izabrao opet Srbe da se na njih
istresas
sto nisu spremni da ih NEKO PREMLACUJE I LOMI KOSTI I DA SVE
TO PRIHVATE NA FINI I PRIKLADAN NACIN. Pa trebalo bi videti Tebe da Te je
neko izlomio i pretukao DA LI BI BIO SUPTILAN U SVOM ODGOVORU ILI BI SE BRANIO
I KO SME UOPSTE DA SRBIMA UKINE PRAVO NA SAMOODBRANU.
Jeli, a kad je to samoodbrana kad se spremaš da nekog dočekaš sa štanglom u ruci. Alo bre, hrvatske budale će doći u BG da izazivaju nerede, ali tu je milicija da sredi situaciju i spreči nemile događaje, a ne par dokonih koji vise na ćošku i nemaju pare za pivo.
Pokažimo da smo bolji od njih, ne zato što smo Srbi, već pre svega što smo ljudi.
 
DisMisaL:
Eremita, a odgleda li ti onu utakmicu, nedelju dana ranije, u Beogradu? Jesi li, kao ljubitelj sporta, uputio protest organizatorima i MUP-u zbog nemilih događaja?
Ako je ovo samo tuča navijača, zašto su oni krenuli na novinare? Nemoj misliti da spominjem rat zato što ga priželjkujem, samo lud čovek bi poželeo patnju ili bol drugima. Ali šta sad? Ako neka od naših budala krene da bije Hrvate koji dođu u BG, a veruj mi da ima među njima onih koji će doći samo radi toga da izazovu nerede, šta ćemo tada? Kada se ponovo cela priča vrati na 'zločeste Srbe', kada ponovo budemo jedini krivci, reci mi kako ćemo tada da govorimo? Da li misliš da si navijač, ako će zbog tvojih postupaka ispaštati tvoj klub? Ako ćeš, umesto da slaviš njegove pobede, doprineti njegovom porazu, i to van terena? Ne pričaj mi o tome kako su oni mogli, kako njima povlađuju. Mi nismo Hrvati. Nismo u situaciji da možemo sebi da dozvoljavamo sve što nam se prohte. Ako želimo da napredujemo, ako želimo da sa ponosom spominjemo svoje ime, moramo to zaslužiti. Za tako nešto nije potrebno saviti leđa, naprotiv. Ali ne treba ni udarati po tuđim.

Tvojim predlozima se suprotstavljam stoga sto bi, ako bi se postupilo po Tvom predlogu "da
mi izigravamo finjaka, nema veze" upravo bi to izazvalo nekoga (kako ti kazes neku budalu)
jer i takvih ima medju nama - da napravi gluposti.
Zato se mora osmisliti akcija, sa
strategijom da se ustasama stavi do znanja sta rade i na kako su niske grane spali - a da
pri tome sve ima odredjeni nivo. Znaci verujem da je reakcija svakako potrebna - i to takva
da nam sluzi na cast.
 
DisMisaL:
eremita:
ili si izabrao opet Srbe da se na njih
istresas
sto nisu spremni da ih NEKO PREMLACUJE I LOMI KOSTI I DA SVE
TO PRIHVATE NA FINI I PRIKLADAN NACIN. Pa trebalo bi videti Tebe da Te je
neko izlomio i pretukao DA LI BI BIO SUPTILAN U SVOM ODGOVORU ILI BI SE BRANIO
I KO SME UOPSTE DA SRBIMA UKINE PRAVO NA SAMOODBRANU.
Jeli, a kad je to samoodbrana kad se spremaš da nekog dočekaš sa štanglom u ruci. Alo bre, hrvatske budale će doći u BG da izazivaju nerede, ali tu je milicija da sredi situaciju i spreči nemile događaje, a ne par dokonih koji vise na ćošku i nemaju pare za pivo.
Pokažimo da smo bolji od njih, ne zato što smo Srbi, već pre svega što smo ljudi.

Evo, opet Ti, pa ko za Boga miloga uopste pominje - stanglu OSIM TEBE!
Ja samo tvrdim da ovo ne sme da prodje CUTKE - a ako nasi zele da odgovore, mogu da ih
gadjaju kvarnim jajima, ili da osmisle nesto duhovito - ali ne sme proci BEZ REAKCIJE.
Pa sigurno da je tu milicija
dobro jutro Kolumbo - i oni ce lepo da se dogovore sa vodjama navijaca i bice OK.
 

Back
Top