Sta mi govori ova poruka

animsaj

Zainteresovan član
Poruka
227
Pri ukljucivanju racunara prijavljuje neku gresku,
pise ovako:
BCCode : a BCP1 : 80635F87 BCP2 : 000000FF BCP3 : 00000000
BCP4 : 80635F87 OSVer : 5_1_2600 SP : 0_0 Product : 256_1

samo sam iskopirala,pa onda kaze send/dont send eror report, ili pogledaj detalje, a tu stoji ovo:

C:\WINDOWS\Minidump\Mini031205-04.dmp
C:\DOCUME~1\vlada\LOCALS~1\Temp\WER1.tmp.dir00\sysdata.xml

To je valjda mesto gde postoji problem, vidim da je neki temporari fajl, al nemam pojma sta je.
Izvinite ako smaram, ali me zanima sta je.

P.s. procitah ja sve lepljive teme i nikakav zakljucak nisam izvukla. Dakle, mozete li mi reci nasta se zali svaki put?
 
Puno hvala,
izgleda da je to u pitanju.
Samo malo mi je komplikovano sve to
pa cu videti neko sposobniji da mi pomogne.

Javljam se opet.

A raspitacu se i za Operu,sta i kako,
ja ustvari koristim internet samo za mail i chat,
i par sajtova,Krstarica i jos dva neka.

Da li ima preko kablovskog interneta i neka zastita?
Mislim da je modem lose resenje.

Hvala puno za link :!:
 
Uf, sad mi je lakše! Koristim SP 2, Operu, Mozillu Firefox i Thunderbird, Spybot SD, AD aware, KAV, ZA, Trojan remover, Spamihilator, uz redovan update. Imam i Hoftspy, na Yahoo toolbar imam i koristim AntiSpy.
Nadam se da sam završio sa skupljanjem tih stvarčica, zar ne?
 
nemogu da verujem.... Sve je veci broj ljudi kojima se ovo desava (i moja ideja uvek upali....ne komp naravno..!!! :lol: ) ... Ako imas Virtual Drive izbrisi ga ODMAH jer ti komp brljavi zbog njega....
m.p. da ne mislis da govorim u prazno evo dokaz: Meni se to desavalo pa sam u Win 2000 dobio poruku da Virtual Drive nije sertifikovan od strane Microsoft-a i tako sam probao bez virtuala i radi sve savrseno .... Alternativa Virtual Drive-u je Alcohol 120% (ako neces da rezes image na cd-ove onda nabavi Alcohol 52%....)...
 

Back
Top