Čačak: Zašto su korisnici narodne kuhinje ostali bez obroka?

Kawcek

Obećava
Banovan
Poruka
76
Čačak: Zašto su korisnici narodne kuhinje ostali bez obroka?

Skoro 3 dana, 300 korisnika narodne kuhinje, nije dobijalo topli obrok. Razlog je iznenadna odluka čačanskog centra za socijalni rad da napravi reviziju da bi sprečio zloupotrebe.

Čačak: Zašto su korisnici narodne kuhinje ostali bez obroka?

http://www.prva.rs/sr/video/info/ve...i+narodne+kuhinje+ostali+bez+obroka/8600.html

Po novoj reformi sirotinje od strane Demokrata, ko jede dva put dnevno , nema pravo da bude korisnik narodne kuhinje i skidaju ga sa kazana

U strasno humanoj zemlji zivimo sa strasno humanom vlascu

Verovatno planiraju preko uskracivanja hleba najugrozenijima da sprovedu dodatne ustede u budzetu da imaju sta da kradu pljackaju i otimaju na namestenim tenderima
 
dete koje ide sa mojim detetom u razred masu puta dodje bez uzine, pa je moja zena "slucajno" mesto dve kiflice, odnosno dva sendvica, povremeno spakuje tri, i kaze sinu da ako ne moze da pojede podeli sa tim detetom, i to je trajalo sve dok na jednom roditeljskom sastanku me majka tog deteta kontaktirala i zamolila da to vise ne radimo, ne znam kad mi je bilo neprijatnije u zivotu, zena se zahvalila i rekla da nije potrebno, a ovo sam ispricao jer ti ljudi imaju ponosa, mnogi i vise od takozvane elite koja nas vodi u svetlu buducnost
 
Pa u vaše vreme ni Srednja Klasa nije imala hleba

a danas čak i najveća sirotinja se ožderava više puta dnevno

Kako se ti prose.ravaš, bre. Kako te nije sramota od samog sebe, stoko jedna bez repa?
Sirotinja se ožderava više puta dnevno??? Govedo jedno provokatorsko, bagro bez presedana! Ej, pa i drugi ovde svašta pišu, ali ne prozivaju nikoga što jede tri puta dnevno!
Uh, šta bih sve napisala, da samo znaš šta sve izgovaram sada... Ma, stoko jedna, izvinjavam se poštenim kravama na poredjenju sa tobom!

Uh, napisah, pa brišite, kažnjavajte, ionako je i meni vreme za prvi C1, a u peršun sve!
 
osilila se ova sirotinja , bre!

oce da jedu 2 put dnevno cak zamislite vi te bahate siromahe!

zato je tu nas predsednik Boris Tadic da nas reformise i usmeri u pravom smeru .

Mislim da je glupo kriviti bas Tadica zbog ovoga. U svakoj vlasti u svakom gradu imas neardnike i neodgovorne socijalne radnike koji "taljigaju" svoj posao, takoreci nista ne rade jer im je dobro u drzavnoj sluzbi, cista administracija koju treba otpustiti.
 

Back
Top