Horor Filmovi

Paja Cutura

Poznat
Poruka
9.564
Prethodna tema se zakljucava,za apokalipticnu 2012 otvara se nova sa napomenom da ce svi horor subzanrovi od splatter-a,gore-a,snuff-a,slasher-a,pa
do ekranizacija Lavkrafta,Barkera,Kunca,Poa,Kinga i ostale horor bratije biti deportovani u ovu temu da teme ne bi ostajale sa sacicom postova i uzalud tonule.
 
Poslednja izmena:
Unfortunately,greskom sjedinjeno,permanentno,ja bi to razdvojio Leatherface-ovom motorkom ali nije tehnicki izvodljivo,potvrdjeno od visih instanci.
Ovdje bas i ne ide “ smijesano najlakse se piju“,ali postoji pretrazivac teme za stare kuke sa teme,bummer ali sta da se radi
 
Poslednja izmena:
odavno sam prestao da pratim americku kinematografiju. postala mi je nekako dosadna, zamorna, besmislena... s vremena na vreme, pogledam po koji klasik iz 70-80ih... ovo je neprevazidjeno remek-delo, jedini Karpenterov film koji vredi odgledati...

 
Poslednja izmena:
A,***...samo sto sam ga skinula.Opet.Skinula sam ga pre par dana,cim je izasao,ali sam ga greskom obrisala.....

Ja krenuo da skidam pa video na dzankiju da se zale da je dosadno i odustao. Skinuo sam neki Red Werewolf Hunter, ali izgleda da sam se zeznuo. Deluje niskobudzetno. Efekti su humor. Ali odgledacu, mozda bude toliko lose da zapravo bude dobro.
 
The Innkeepers (2011)

Ništa novo, ništa zanimljivo. Jedva izdržah da odgledam do kraja.
Glumačka postava nije loša, koliko je sam zaplet nezanimljiv i gotovo da film nema nikakvu radnju.
 
NalimInTheHous,hvala na odgovoru,samo prvi nisam gledala ;)

Ja krenuo da skidam pa video na dzankiju da se zale da je dosadno i odustao. Skinuo sam neki Red Werewolf Hunter, ali izgleda da sam se zeznuo. Deluje niskobudzetno. Efekti su humor. Ali odgledacu, mozda bude toliko lose da zapravo bude dobro.

Ja gledala sinoc Innkeepers,kopkalo me.....O,boze...Prvo,muzika na pocetku je fenomenalna,podseca na Hickoka.Film je bez radnje...nista se ne desava.Par puta sam se bas nasmejala(bacanje djubreta u kontejner z:mrgreen:) Ne mogu ni da ga objasnim,kad nema nikakvu radnju...


Straw dogs 2011,preporuka i od mene.Bas dobar film!
 
womaninblackposter.jpg
 

Back
Top