Horor Filmovi

Ma smijem gledati i trijezan, samo ne znam šta mi to treba u životu.

Horori su strast!Ili ih voliš ili ih ne voliš!Oni su mi kao opijum,svaki put kada pogledam dobar horor osjećam se kao da sam skočio iz aviona i u poslednjem trenutku otvorio padobran,kada pogledam odličan horor osjećaj je isti samo ne otvori se padobran a ti se upišaš i usereš od spoznaje da umireš,tresneš i gle čuda ostaješ živ!I onda zavoliš taj osjećaš,umireš hiljadu puta i ostaješ živ,adrenalin!Mene više brine trenutno tvoja zastava,zašto ti to treba u životu,da nosiš zastavu od mrtve države koja nam je toliko zla nanjela,pogotovo Srbima,Tito hrvat nam je uništio državu,naselio zemlju šiptarima,dao autonomiju Vojvodini i Kosovu (čije posljedice još uvjek osjećamo) bez ikakvog razloga,stvorio vještačku naciju bošnjake.Istra nikada nije bila autonomija,Krajina nikada nije bila autonomija iako je imala opravdan tazlog da postane to!Slobo nastavio pod zvjezdom da uništava tako da kada vidim tu zastavu dobijem blagi napad šizofrenije i pitam se kome to još treba u životu!Pored naše divne zastave,pored naše divne himne Bože pravde,ti veličaš hej sloveni još ste živi sa zvijezdom na čelu!:rtfm::think:
 
ja msm da tu diskusiju treba na politiku da preneses, ovde je o filmovima.

Ma nije to diskusija,kada neko na horor temi ostavi što mi to treba u životu,morao sam objasniti zašto meni to treba u životu ali pošto ne znam ko je a vidim njegov avatar,obratio sam se njegovom avataru bez želje za diskusijom samo sa kontra pitanjem?Zašto njemu to treba u životu a pritom sam prebacio loptu nazad!
 
Ma nije to diskusija,kada neko na horor temi ostavi što mi to treba u životu,morao sam objasniti zašto meni to treba u životu ali pošto ne znam ko je a vidim njegov avatar,obratio sam se njegovom avataru bez želje za diskusijom samo sa kontra pitanjem?Zašto njemu to treba u životu a pritom sam prebacio loptu nazad!

Procitah ovo i setih se jednog filma za vreme cijeg gledanja mi je ova misao dva puta fijuknula kroz glavu ...

A Lonely Place to Die

Prvi put dok sam razmisljao o Melisi a drugi put dok sam razmisljao o sebi samom i svima onimia koji ce naleteti na ovo djubre ...necu se baviti politikom i osvrtati se na to sto nas pljuju u filmu ,ali defakto je rec o jako losem ostvarenju ...i produkcijski i tehnicki ,u svakom smislu los ,o scenariju da ne govorim .I eto ...vec sam previse rekao ,jer ni to ne zasluzuje pa cu zavrsiti sa upozorenjem : zaobici u najsirem mogucem luku !!!
 
Jako je lep ambijent ...sume i planine Skotske ,mozes misliti sta je mene privuklo ...fotografija je ok ,ali mnogo je to malo da bi ovaj film izasao iz minusa :P !
Pogledaj u Zemlji krvi i mesa,pardon krvi i meda pa ćeš vidjeti šta je smeće od filma,zgrozio sam se!Anđelina dušo drži se glume jer blage veze nemaš o režiranju.Film traje preko 2h o srbima i muslimanima u BIH,stim da su svi Srbi u uniformama a svi muslimani u civilu i veli gospoja pa to je umjetnost!Plači Srbijo!Ne da sam zgrožen nego mi se povraća na ovakve filmove a još volim tu zemlju jer sam se i sam negledao grozota rata ali ovo je smeće!Tako da taj koji pominješ i nije toliko crn kada pogledaš ovaj!
 
Mislis na mirrors? :)

Da mislila sam na Mirrors i preporucila jedan film, kad god se setim nekog ili vidim, ja cu ostaviti, naravno ako mislim da je vredan preporuke :)

Mozda recimo ovaj... Don't Be Afraid of the Dark - Ne plaši se mraka

2563_Dont%20be%20afraid%20of%20the%20dark.jpg
 

Back
Top